En Özlenilen Dizi 2010-2015 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben Aşk-ı Memnu ya verirdim herhalde çünkü Suskunları izlememiştim ;)
Birisi daha var kaçıran o da Suskunlar'ı seçecektim dedi. Fark aynı olacaktı demek ki :A
------

Sırf sevdiği diziler elendi diye sonuç için yorum yapmayan @bazinga , kınıyorum seni :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Zeyno

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Teşekkür ederim. Ben ve sende biraz tartıştık ama neyse geride kaldı :A :A Lim sevginden dolayı az buz tartışmadık :A
Belki de hepsi bir senaryonun, bir döngünün parçasıydı :eek: :A

Şaka bir yana bu tür kaoslar olmazsa olmazıdır, tadı tuzudur olayın ve bir sonrakinde de kaos modumu açacağıma söz verebilirim :A

Son olarak tekrardan öğretmen ruhunu konuşturup planlı, programlı, disiplinli ve dakik bir şekilde bam bam yürüttün etkinliği alnının akı emeğinin gücüyle tekrar tekrar eline emeğine sağlık daha nice tatlı kaos dolu etkinliklerine inşallah :Z :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Belki de hepsi bir senaryonun, bir döngünün parçasıydı :eek: :A

Şaka bir yana bu tür kaoslar olmazsa olmazıdır, tadı tuzudur olayın ve bir sonrakinde de kaos modumu açacağıma söz verebilirim :A

Son olarak tekrardan öğretmen ruhunu konuşturup planlı, programlı, disiplinli ve dakik bir şekilde bam bam yürüttün etkinliği alnının akı emeğinin gücüyle tekrar tekrar eline emeğine sağlık daha nice tatlı kaos dolu etkinliklerine inşallah :Z :bhr:
Ben teşekkür ederim tüm herşey için :A
Bir süre dursun etkinlik ama En Favori Güzel'de yine senle ortaklık yapabiliriz. En Favori Erkek Oyuncu'da iyi ikili olmuştuk :A hem telefonum çok yıpranmaz :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben teşekkür ederim tüm herşey için :A
Bir süre dursun etkinlik ama En Favori Güzel'de yine senle ortaklık yapabiliriz. En Favori Erkek Oyuncu'da iyi ikili olmuştuk :A hem telefonum çok yıpranmaz :A

Bu sinerji ve özveri devam ederse daha nice etkinliklere diyelim mühim olan bıkmamak ve keyif almak bu işten tabi ve keyif aldığın için etkinliği de böyle keyifli yürütüp tamamlıyorsun asıl olay işte bu.. :bhr: :Z ( birazcık geç dönebilmemi telafi ediyor gibi gibiyim sanki :bhr: :A )

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu sinerji ve özveri devam ederse daha nice etkinliklere diyelim mühim olan bıkmamak ve keyif almak bu işten tabi ve keyif aldığın için etkinliği de böyle keyifli yürütüp tamamlıyorsun asıl olay işte bu.. :bhr: :Z ( birazcık geç dönebilmemi telafi ediyor gibi gibiyim sanki :bhr: :A )
Kafana vurduktan sonra bir önemi kalmadı ama neyse :A
Teknik işlerde yardımcı olduğun için iyi davranmaya devam edeceğim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kafana vurduktan sonra bir önemi kalmadı ama neyse :A
Teknik işlerde yardımcı olduğun için iyi davranmaya devam edeceğim :A
Bak ama hediye de bırakıyorum, etkinlikteki tüm emeklerin adına, sırf fakat sırf hediye bulabilmek adına biraz gecikmişim şu uçak olayı haricinde :bhr: :A yani bütün maksadım hediye bulabilmekti ve dediğine bak kapitalist kedi... :T: :A 😡

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bak ama hediye de bırakıyorum, etkinlikteki tüm emeklerin adına, sırf fakat sırf hediye bulabilmek adına biraz gecikmişim şu uçak olayı haricinde :bhr: :A yani bütün maksadım hediye bulabilmekti ve dediğine bak kapitalist kedi... :T: :A 😡

Bu kadar şarkıyı dinlememi bekleme :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu kadar şarkıyı dinlememi bekleme :A
"Kusura bakma yanlış anlamışım" gibi bir şey dersen belki gönlüm alınır, meseleyi kapatırım gibi zira çok sitem ettim çooook.... 😏 (alacaklıyı borçlu çıkarma psikolojik baskısıyla meseleyi de kapatalım Türk usulü :A :A )

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
"Kusura bakma yanlış anlamışım" gibi bir şey dersen belki gönlüm alınır, meseleyi kapatırım gibi zira çok sitem ettim çooook.... 😏 (alacaklıyı borçlu çıkarma psikolojik baskısıyla meseleyi de kapatalım Türk usulü :A :A )
Mevzuyu uzatmaya gerek yok. Affedildin :A
radergummi-på-white-20166806.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MasacRE yokluğunda bitirdik ve Suskunlar ile alakalı konuşmuştuk. Bak bakalım neler olmuş :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE yokluğunda bitirdik ve Suskunlar ile alakalı konuşmuştuk. Bak bakalım neler olmuş :A
Ezel veya Leyla ile Mecnun'u tercih ederdim ama Aşk-ı Memnu'dansa Suskunlar her türlü iyidir :A Baya da fark atmış yalnız şaşırdım bak o işe. Forumun her tarafında Aşk-ı Memnu öve öve bitirilemiyor ama Suskunlar için öyle bir şey görünmüyordu. Demek hayranları gizliyormuş kendini :A

• Harika
  • Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ezel veya Leyla ile Mecnun'u tercih ederdim ama Aşk-ı Memnu'dansa Suskunlar her türlü iyidir :A Baya da fark atmış yalnız şaşırdım bak o işe. Forumun her tarafında Aşk-ı Memnu öve öve bitirilemiyor ama Suskunlar için öyle bir şey görünmüyordu. Demek hayranları gizliyormuş kendini :A
Etkinlik harika oldu ve damga vurdu foruma :Z
Aynen ben de çok şaşırdım o duruma. Ezel maalesef az oy aldı Aşk-ı Memnu karşısında.

Bu arada yokluğunda şu etkinlikte oldu ve Aleyna Baba'nın kıymeti bilinmedi.

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Etkinlik harika oldu ve damga vurdu foruma :Z
Aynen ben de çok şaşırdım o duruma. Ezel maalesef az oy aldı Aşk-ı Memnu karşısında.

Bu arada yokluğunda şu etkinlikte oldu ve Aleyna Baba'nın kıymeti bilinmedi.
İyi iyi sevindim senin adına. Hem etkinlik istediğin gibi geçmiş hem de favori dizin kazanmış :D Diğer yıllar için de yapacaktın herhalde bundan. Onda ben de olurum artık ve bu sefer kazanma sırası bana geçer :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İyi iyi sevindim senin adına. Hem etkinlik istediğin gibi geçmiş hem de favori dizin kazanmış :D Diğer yıllar için de yapacaktın herhalde bundan. Onda ben de olurum artık ve bu sefer kazanma sırası bana geçer :A
Daha bir sürü etkinlik yolda :A @Tolstoyevski ile ayarlayacağız. Dinlenme modundayım şimdilik :A

Aynen bunun devamı olacak, benim favorim Kanıt dizisiydi aslında ama tabiki çok ilerlemedi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daha bir sürü etkinlik yolda :A @Tolstoyevski ile ayarlayacağız. Dinlenme modundayım şimdilik :A

Aynen bunun devamı olacak, benim favorim Kanıt dizisiydi aslında ama tabiki çok ilerlemedi :A
Beklemedeyiz o halde Dosi hanım :A

Kanıt mı. Sen Suskunlar'ı tutuyordun diye biliyordum, Kanıt nereden çıktı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi