En Özlenilen Dizi 2010-2015 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Suskunlar'a gitti ama ben orada Geniş Aile farkı açar diye vermiştim aslında, farkı açmasın derken elenmesi bana da sürpriz oldu. :A
Eh belki insanlarda zaten Aşk-ı Memnu fark atmıştır diyerek oy atmışsa sitem etmeyeceksin :A
Daha Suskunlar'ı seven ama oy veremeyen kişileri biliyorum önceki tur oylayanlar :A sevmedikleri dizi kazanmasın diye rakibe oy vermek ezelden beri var.
Eline emeğine sağlık @Dosi güzel etkinlikti.
Suskunlar dizisini izlemediğim için oylamamıştım Aşkı Memnu ile
Teşekkür ederim :bhr:
Aynen, bazı turları es geçtin, normaldir

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Teşekkür ederim 😊

Teşekkürler, yalnız sadece Aşk-ı Memnu değil, diğer rakiplerinide rahat bir oy oranı ile geçti yani herşeyi hakedilmeyen oylara bağlamayalım :A

Teşekkürler. Katılımın sevindirdi :A
Hak etmedi demiyorum, etkinlik boyunca üstünlük kurdu doğru ama Aşk-ı Memnu'yla karşı karşıya gelince Aşk-ı Memnu antileri doluştu onu demek istedim. :A
------

Abartı değil gerçekleri söyledim. Dediklerimde yanlış hiçbir şey yok, sen balon diye diye algı yaptın sırf Aşk-ı Memnu diye rakibine oy verdin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hak etmedi demiyorum, etkinlik boyunca üstünlük kurdu doğru ama Aşk-ı Memnu'yla karşı karşıya gelince Aşk-ı Memnu antileri doluştu onu demek istedim. :A
Dizi kendini tam sevdirememiş demek ki :A :A
En Favori Güzel'i başlarsam acaba yine Beren Saat'mi kazanır :A :A
2 senede geçecek zaten

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aman forumdaki birkaç kişiye kendini sevdiremese ne olur, hala Türk izleyicisinin aklında. :A

Sanmıyorum, daha yeni isimler seçilir bu sefer. :A
2 sene öncede öyle dedim ama 1 oy ile kazandı :A :A
Hadi İnşallah :A
@BesaleT 'in emaneti o konular ve iyi yönettik 2019'da. Hatta daha iyi :A :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
------

Abartı değil gerçekleri söyledim. Dediklerimde yanlış hiçbir şey yok, sen balon diye diye algı yaptın sırf Aşk-ı Memnu diye rakibine oy verdin. :A
Pardon da millet saf mı da benim öylesine dediğim (diğer üyeleri etiketlesem neyse) şeye aldanıp oy verecek. :A Demek ki algıya gelmeyen ve benim gibi düşünen başkaları da varmış. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
50 ye yakın katılımlı,keyifli ve düzgün işleyen bir etkinlik oldu.
Başta @Dosi ve @Tolstoyevski tebrik ediyorum,emeklerinize ve düşüncelerinize sağlık.

Bu arada Etkinlik yapmayı özlemişim,bunuda hissetmedim değil.

"Suskunlar" sürekli izlemediğim,parça parça takip ettiğim bir dizi oldu. Ama klasik haline gelecek "Aşkı Memnu" yerine farklı olarak "Suskunlar"ı destekledim.

Hayranı değilim dizinin ama kazanmasına sevindim.

Nice keyifli etkinliklere.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Başta @Dosi olmak üzere ellerinize ve emeklerinize sağlık... Final konusunda da söylediğim gibi baştan sona sorunsuz ve eğlenceli bir etkinlik oldu. 🤩 @Tolstoyevski

Sonuçla alakalı ise ne yalan söyleyeyim Suskunlar'ın kazanması şaşırttı. Aşk-ı Memnu, Ezel, Geniş Aile ve Leyla İle Mecnun dörtlüsü kağıt üzerinde daha iddialı duruyordu etkinlik başında. Suskunlar'ın o kadar dizinin arasından sıyrılması ve Aşk-ı Memnu'ya karşı kazanması sürpriz sayılabilir ama hak etmedi de diyemeyiz kesinlikle. Zaten özellikle ilk sezonu itibariyle oldukça kaliteli bulduğum ve izlemekten yayınlandığı dönem çok keyif aldığım bir diziydi. Tabii şu da bir gerçek ki özellikle finalde karşılaştığı dizinin seveni kadar nefret edeni de mevcuttu hiç anlam veremediğim bir şekilde, izleyip beğenmeyenleri ve bu doğrultuda Suskunlar'a oy verenleri kastetmiyorum elbette...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
50 ye yakın katılımlı,keyifli ve düzgün işleyen bir etkinlik oldu.
Başta @Dosi ve @Tolstoyevski tebrik ediyorum,emeklerinize ve düşüncelerinize sağlık.

Bu arada Etkinlik yapmayı özlemişim,bunuda hissetmedim değil.

"Suskunlar" sürekli izlemediğim,parça parça takip ettiğim bir dizi oldu. Ama klasik haline gelecek "Aşkı Memnu" yerine farklı olarak "Suskunlar"ı destekledim.

Hayranı değilim dizinin ama kazanmasına sevindim.

Nice keyifli etkinliklere.
Ben artık iyi bir dinlenmeyi halettim :A zaten artık tembellik moduna çoktan girdim :A
Başta @Dosi olmak üzere ellerinize ve emeklerinize sağlık... Final konusunda da söylediğim gibi baştan sona sorunsuz ve eğlenceli bir etkinlik oldu. 🤩 @Tolstoyevski

Sonuçla alakalı ise ne yalan söyleyeyim Suskunlar'ın kazanması şaşırttı. Aşk-ı Memnu, Ezel, Geniş Aile ve Leyla İle Mecnun dörtlüsü kağıt üzerinde daha iddialı duruyordu etkinlik başında. Suskunlar'ın o kadar dizinin arasından sıyrılması ve Aşk-ı Memnu'ya karşı kazanması sürpriz sayılabilir ama hak etmedi de diyemeyiz kesinlikle. Zaten özellikle ilk sezonu itibariyle oldukça kaliteli bulduğum ve izlemekten yayınlandığı dönem çok keyif aldığım bir diziydi. Tabii şu da bir gerçek ki özellikle finalde karşılaştığı dizinin seveni kadar nefret edeni de mevcuttu hiç anlam veremediğim bir şekilde, izleyip beğenmeyenleri ve bu doğrultuda Suskunlar'a oy verenleri kastetmiyorum elbette...
Suskunlar hem Leyla ile Mecnun, hem Geniş Aile hem de Aşk-ı Memnu ile eşleşti ve hepsini rahat bir şekilde geçtiği için kaznaması sürpriz olmadı ama fark atması o sevmeyenlerin katkısı ile olmuştur elbet fakat diğer iki diziyi de yendi :A
Ezel ile karşılaştıklarında ben Ezel'i güçlü görüyorum ama Ezel'de Aşk-ı Memnu karşısında çok büyük bir fark yedi.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Suskunlar hem Leyla ile Mecnun, hem Geniş Aile hem de Aşk-ı Memnu ile eşleşti ve hepsini rahat bir şekilde geçtiği için kaznaması sürpriz olmadı ama fark atması o sevmeyenlerin katkısı ile olmuştur elbet fakat diğer iki diziyi de yendi :A
Ezel ile karşılaştıklarında ben Ezel'i güçlü görüyorum ama Ezel'de Aşk-ı Memnu karşısında çok büyük bir fark yedi.
Rica ederim ne demek. :bhr:

Zaten kazandıysa birbirinden iddialı filmleri geçmiş, elemiş ve tabii ki hak etmiş demektir. Ben birazcık etkinlik öncesi atmosferi kastetmiştim, bence çoğu kişi Suskunlar'dan böyle bir performans beklememiştir. :A Finalde Ezel'le eşleşse bence kaybedebilirdi -bu tamamen teori tabii- çünkü Aşk-ı Memnu'nun tabiri caizse "antisi" ve nefret edeni daha çok gibi Ezel'e kıyasla...

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Rica ederim ne demek. :bhr:

Zaten kazandıysa birbirinden iddialı filmleri geçmiş, elemiş ve tabii ki hak etmiş demektir. Ben birazcık etkinlik öncesi atmosferi kastetmiştim, bence çoğu kişi Suskunlar'dan böyle bir performans beklememiştir. :A Finalde Ezel'le eşleşse bence kaybedebilirdi -bu tamamen teori tabii- çünkü Aşk-ı Memnu'nun tabiri caizse "antisi" ve nefret edeni daha çok gibi Ezel'e kıyasla...
Ben de aynı fikirdeyim. Bu arada bunlar film değil dizi (gıcıklık yapasım geldi :A )
Çok keyifli ama bir okadar yorucu oldu :A diğer konuda analizi yaptım ve toplam 52 konu açmışız :A yani açmışım :A
İyice dinlendikten sonra En Favori Güzel 2021 yaparım belki :A 2017,2019 kazananı Beren Saat olmuştu. Hazır bu etkinlik şaşırttı belki bu kez başka biri kazanır :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben de aynı fikirdeyim. Bu arada bunlar film değil dizi (gıcıklık yapasım geldi :A )
Çok keyifli ama bir okadar yorucu oldu :A diğer konuda analizi yaptım ve toplam 52 konu açmışız :A yani açmışım :A
İyice dinlendikten sonra En Favori Güzel 2021 yaparım belki :A 2017,2019 kazananı Beren Saat olmuştu. Hazır bu etkinlik şaşırttı belki bu kez başka biri kazanır :A
Ahahaha kalın harfle belirtmesen iki saat neden böyle dedi diye düşünecektim, goygoyunu da yaptık artık düzeltmek olmaz kalsın o şekilde bari. :A

Güzelleri severiz ama onu Utku beyciğim gelmeden yapma, kendisi güzeller konusunda önemli bir otorite, onsuz olmaz. :A Gerçi 20 küsur günü kalmış olması lazım, yetişir yani. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ahahaha kalın harfle belirtmesen iki saat neden böyle dedi diye düşünecektim, goygoyunu da yaptık artık düzeltmek olmaz kalsın o şekilde bari. :A

Güzelleri severiz ama onu Utku beyciğim gelmeden yapma, kendisi güzeller konusunda önemli bir otorite, onsuz olmaz. :A Gerçi 20 küsur günü kalmış olması lazım, yetişir yani. :A
Genelde bende diziler için hep film diye yazıp bazen yollamadan düzeltirim. Seninki bu yüzden hemen radarıma yakalandı :A :A

Yaa demek okadar az süre kaldı. Ben çok yoruldum zaten, en az 2 ay el atmam gibi :A 2 sene öncede Nisan-Mayıs yapmıştım sanki. Yine o kıvamda olur.

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Genelde bende diziler için hep film diye yazıp bazen yollamadan düzeltirim. Seninki bu yüzden hemen radarıma yakalandı :A :A

Yaa demek okadar az süre kaldı. Ben çok yoruldum zaten, en az 2 ay el atmam gibi :A 2 sene öncede Nisan-Mayıs yapmıştım sanki. Yine o kıvamda olur.
Güzel tarih, hem Utku beyciğimi hem de etkinliği bekliyoruz. :Z

Beren-Saat.jpg

• Güldürdün