En Özlenilen Dizi 2010-2015 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,382
Puanı
1,060
@Dosi eline emeğine sağlık.Muhteşem bir etkinliğin daha sonuna geldik.Seni canı gönülden tebrik ediyorum.Bükemediğim bileği öpmesini bilirim.Galiptir bu yolda mağlup. :bhr:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Angelica

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Baya merakla beklemiştin ve keyif aldıysan ne mutlu bana :bhr: Seninle etkinlik vesilesi ile diziler konusunda benzer zevklere sahip olduğumuzu farkettim. Bir ara konuşuruz dizileri. Merak ettiğim şeyler var :A
Evet böyle anketleri severim artık 2016-20 merakla bekliyorum.Bu arada ne zaman istersen :-)

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,012
Puanı
1,060
anladım ben 2010-15 ,2016-20 gidecek sandım, dediğin mantıklı.
Geçen sene 1990-2009'du :A
Her sene en az 30 dizi vardır diye düşünüyorum ve 2016-2018 final yapan diziler olacağı için illa ki 2014,2015te başlayıp ileriki tarihte final yapmış diziler yer alacaktır :A Kurtlar Vadisi Pusu galiba onlardan. Sene olarak takıldı ve bu yüzden yoktu bu etkinlikte.
Baktık 60dan az dizi var 2019'u da ilave ederiz :A

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,790
Puanı
559
Güzel etkinlikti, emeğine sağlık @Dosi
Forumdaki etkinliklerde favorilerim hep final turlarına kalıyor ama hiçbiri kazanamıyor. :(

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonuca hiç mutlu olmadım. Tabi ki herkesin katılımıyla gerçekleşti, herkesin kendi tercihi ama sırf antilik olsun diye verilen oylar da etkiledi. Suskunlar'ı severek izledim, hatta birkaç ay sonra tekrar izlemeyi de düşünüyorum ama favori olacak bir iş değil ki. Kaç tane dizi eledik, onlar arasında ilk beşe giremez yani. İlk sezonu çok güzeldi, son sezon bozmuş bir iş üstelik. (Ki zaten 26 bölüm).

Kazanan Aşk-ı Memnu olmasa bile Ezel olabilirdi, ÖBGZ olabilirdi, Geniş Aile olabilirdi... Kesinlikle hak eden isimlerden biri almış olurdu.

Emeklerine sağlık @Dosi :X

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,012
Puanı
1,060
Ellerinize emeklerinize sağlık. :bhr: @Dosi @Tolstoyevski

Bir dakikasını bile izlemediğim bir dizi şampiyon oldu bu yüzden hiçbir yorum yapamayacağım. :A

Etkinlik çok iyiydi, şahsen çok az varlık gösterebilsem de yorumlarını okumak bile çok eğlenceliydi. :Z :A
Teşekkür ederim :bhr:
:A Diziyi demedim mi ya ben dizi aklımda kalmış ya
Dizi değildi canım yada bilemedim sonra bakmam gerekiyor :A
@Dosi eline emeğine sağlık.Muhteşem bir etkinliğin daha sonuna geldik.Seni canı gönülden tebrik ediyorum.Bükemediğim bileği öpmesini bilirim.Galiptir bu yolda mağlup. :bhr:
emeğine sağlık @Dosi keyifli etkinlikti 🤗
Teşekkürler:bhr:
Emeğinize sağlık arkadaşlar @Dosi @Tolstoyevski 😉
Sağol canım ama sen sanki finalde oy kullanmadın? :A
Güzel etkinlikti, emeğine sağlık @Dosi
Forumdaki etkinliklerde favorilerim hep final turlarına kalıyor ama hiçbiri kazanamıyor. :(
Harikayı ilk mesajın için attım :A
Genelde bende hep kaybedenler tarafında oluyorum ama bu kez kazandım :A
Sonuca hiç mutlu olmadım. Tabi ki herkesin katılımıyla gerçekleşti, herkesin kendi tercihi ama sırf antilik olsun diye verilen oylar da etkiledi. Suskunlar'ı severek izledim, hatta birkaç ay sonra tekrar izlemeyi de düşünüyorum ama favori olacak bir iş değil ki. Kaç tane dizi eledik, onlar arasında ilk beşe giremez yani. İlk sezonu çok güzeldi, son sezon bozmuş bir iş üstelik. (Ki zaten 26 bölüm).

Kazanan Aşk-ı Memnu olmasa bile Ezel olabilirdi, ÖBGZ olabilirdi, Geniş Aile olabilirdi... Kesinlikle hak eden isimlerden biri almış olurdu.

Emeklerine sağlık @Dosi :X
Teşekkürler ve evet farklı oylamalarda oldu ama şu da var. Suskunlar favori bir iş değil diyorsun fakat bu dizi yine zamanında birinci olmuş artı Geniş Aile demişsin ama Suskunlar vs Geniş Aile eşleşmesinde oyun Suskunlar'a gitmiş :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yani şimdi ciddi ciddi o kadar efsanevi iş arasından kazanan Suskunlar mı oldu... Bu mudur yani... Gerçekten çok garip ve değişik bir sonuç olmuş. Bak Suskunlar'ı gerçekten severim ve severek de izledim o dönem. Benim için ilk sezonu epik işler arasındadır. Amma velakin gel gelelim bunun ikinci sezonu var... O ikinci sezon ve o vasatın üstü final orada yer almasaydı kazanmasına hiç bir şey demezdim... Kabul edelim bu dizi tek sezonluk planlansa ve ona göre bitirilen bir iş olsaydı çok daha epik ve sanatsal olarak değerli olurdu. Aslında düşününce tek sezonluk planlanmış ve ikinci sezonu da reytingler iyi gitmeyince çok uzatılmadan bitirilmiş bir iş. Ki baştan sona epik ve yeterli kaliteye sahip bir iş olmadığını düşünecek olursak bu etkinliği kazanması tam olarak tatminsiz bir şekilde ayrılmamı sağladı bu etkinlikten... Evet 3 4 gündür yoktum ve sonuçlara baktıktan sonra en azından ben olsam da bir şeyler değişmeyeceğini gördüm. O yüzden bu süreçte foruma girmediğim için üzülmedim... Evet Leyla ile Mecnun kazanamayacaktı belki ama popülarite olarak Ezel veya Aşkı Memnu'nun kazanması sanatsal olarak daha değerli bir sonuç olurdu gözümde.

Yine de halkın takdiri bu olmuş sağlık olsun ve kazanan dizi Suskunlar'a tebrikler. Sevdiğim bir dizi kazandığı için çok da gömemiyorum en azından... @Dosi eline emeğine yüreğine sağlık. Güzel ve tadında bir etkinlik yaptın ve sonuçlandırdın. Emeği geçen başkaları varsa onların da eline, yüreğine sağlık.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Emeğine sağlık @Dosi :bhr: Oldukça güzel bir etkinlik oldu. :Z

Suskunlar’ı tebrik ederim, ilk sezonunu sevdiğim bir işti ama bu etkinlikte şampiyon olacağını asla düşünmemiştim. Büyük sürpriz oldu benim için. :A Ama tabi bunda rakibinin Aşk-ı Memnu olmasının da etkisi var. Öyle büyük bir dizi ki Aşk-ı Memnu, sevmeyeni izlemediği diziye oy verdi. Bir çok algı yapıldı zaten onlara değinmiyorum bile. Neyse ki Aşk-ı Memnu’nun başarısı ortada. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,012
Puanı
1,060
@Dosi eline emeğine yüreğine sağlık. Güzel ve tadında bir etkinlik yaptın ve sonuçlandırdın. Emeği geçen başkaları varsa onların da eline, yüreğine sağlık.
Teşekkür ederim 😊

Suskunlar’ı tebrik ederim, ilk sezonunu sevdiğim bir işti ama bu etkinlikte şampiyon olacağını asla düşünmemiştim. Büyük sürpriz oldu benim için. :A Ama tabi bunda rakibinin Aşk-ı Memnu olmasının da etkisi var. Öyle büyük bir dizi ki Aşk-ı Memnu, sevmeyeni izlemediği diziye oy verdi. Bir çok algı yapıldı zaten onlara değinmiyorum bile. Neyse ki Aşk-ı Memnu’nun başarısı ortada. :)
Teşekkürler, yalnız sadece Aşk-ı Memnu değil, diğer rakiplerinide rahat bir oy oranı ile geçti yani herşeyi hakedilmeyen oylara bağlamayalım :A
Suskunlar sevmediğim bir dizi olsa da rakibi yüzünden kazanmasına sevindim :A Güzel sonuç.. :A

@Dosi ellerine sağlık, güzel bir etkinlik oldu.. :D
Teşekkürler. Katılımın sevindirdi :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dizi değildi canım yada bilemedim sonra bakmam gerekiyor :A

Teşekkürler:bhr:

Sağol canım ama sen sanki finalde oy kullanmadın? :A

Harikayı ilk mesajın için attım :A
Genelde bende hep kaybedenler tarafında oluyorum ama bu kez kazandım :A

Teşekkürler ve evet farklı oylamalarda oldu ama şu da var. Suskunlar favori bir iş değil diyorsun fakat bu dizi yine zamanında birinci olmuş artı Geniş Aile demişsin ama Suskunlar vs Geniş Aile eşleşmesinde oyun Suskunlar'a gitmiş :A :A
Suskunlar'a gitti ama ben orada Geniş Aile farkı açar diye vermiştim aslında, farkı açmasın derken elenmesi bana da sürpriz oldu. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061

20210119_210048.jpg

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi