En Özlenilen Dizi 2010-2015 Sona Erdi! | Kazanan: Suskunlar

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Leyla ile Mecnun, Behzat Ç., Geniş Aile ya da Ezel olmalıydı. @MEnes kardeşimle etkinliğini kınıyoruz. :D

@Sherlock, @Tolstoyevski de müsaitlerse kınayabilirler. :A
LİM'i savunanların başında geldim bu etkinlikle, sizler ortamda yokken ben tek başıma bayrak mücadelesi veriyordum.. :A

Fark ile aldı ne yapalım :A Geniş Aile vs Leyla ile Mecnun anketi yapacağım bir ara ama acaba artık erkene mi alsam. Exxen'de başlamadan :A @Tolstoyevski @xdragxx

Gerek yok bence bu kadar yoğun anketler döneminde hele ki zaten diziler üzerine anketler yapılırken boşver :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@Araf seninde fikrini alalım kazanan ve rakibi ile alakalı :A
@cehennet sen varmıydın bu oylamalarda?

Vardım. Suskunlar ile ilgili derin muhalefetler yapmıştım @Tolstoyevski 'nin deyimiyle. Kazanması benim için iyi oldu ama diğer finalist Aşkı Memnuydu. O daha çok hakediyordu. Benim favorim Ezel'di.:D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Vardım. Suskunlar ile ilgili derin muhalefetler yapmıştım @Tolstoyevski 'nin deyimiyle. Kazanması benim için iyi oldu ama diğer finalist Aşkı Memnuydu. O daha çok hakediyordu. Benim favorim Ezel'di.:D
Benim favorim kazandı ama Ezel'e de hayır demezdim :A Güzellerde bana çok zıt oylamalar yapıyordun. Kızıyordum sana biraz :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fark ile aldı ne yapalım :A Geniş Aile vs Leyla ile Mecnun anketi yapacağım bir ara ama acaba artık erkene mi alsam. Exxen'de başlamadan :A @Tolstoyevski @xdragxx
O vesaire anketine hiç girme, boş ver. İkisinin yeri bende ayrı ama Leyla ile Mecnun bir tık daha önde. :D
LİM'i savunanların başında geldim bu etkinlikle, sizler ortamda yokken ben tek başıma bayrak mücadelesi veriyordum.. :A

Gerek yok bence bu kadar yoğun anketler döneminde hele ki zaten diziler üzerine anketler yapılırken boşver :A
Çok fazla mücadele verdin, ondan mı tersine çıktı sonuçlar acaba @MEnes? Biz olmalıydık biz. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kimlere oy verdiğimi net hatırlamıyorum. Özgü Namal konusunda biraz üzerinize gelmiştim. Bugün @Tolstoyevski hatırlattı yine :F
Aman Özgü Namal favorim bile değildi. 1-2 oy ile veya düelloya sebep olan oylar veriyordun. Her zamanda aktif olmadığın için tam benim zamanımda gelip oy verdi demişliğim oldu :A
------

@serhatt sen varmıydın hatırlamıyorum ama bak ne yaptık finalde :A Murat Yıldırım için eminim sevinirsin :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aman Özgü Namal favorim bile değildi. 1-2 oy ile veya düelloya sebep olan oylar veriyordun. Her zamanda aktif olmadığın için tam benim zamanımda gelip oy verdi demişliğim oldu :A

Tolstoyevski yönetiyorken oy vermemde problem yoktu yani.:A iyi denk gelmiş. Etkinlik yapmayı seviyorsan biraz çile çekmen lazım.:F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,829
Puanı
1,060
------

@serhatt sen varmıydın hatırlamıyorum ama bak ne yaptık finalde :A Murat Yıldırım için eminim sevinirsin :A
Aaa ben yoktum. :A Murat'ım her şeyin en iyisini hak ediyor, ilk kez hayırlı bir sonuç çıkmış forumdan. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Niye laf atayım be? :eek:
Aşk-ı Memnu tayfasısın sandım :A
------