En Özlenilen Dizi 1990-2009 Sona Erdi! | Kazanan: Hayat Bilgisi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Finalde oy vermiş olduğum dizi kazandı, bu yüzden ben de sonuçtan memnun olan taraftayım. Her tur heyecanlı geçti diyebiliriz ama özellikle final gerçekten çok tatmin edici oldu rekabet açısından, zaten oylamaya baktığımız zaman iki dizinin de çok sevildiği anlaşılıyor.

İlk turdan son tura kadar konuları açtın, anketleri oluşturdun, konulara dizilerle alakalı detayları ekledin ve bunun gibi birçok şeyi tek başına hallettin. Üstelik bunları bildiğim kadarıyla hep telefondan doğru yaptın. Bu yüzden gerçekten elinize ve emeğinize sağlık @Dosi hanım. :) Yeni etkinliklerinizi bekliyoruz artık, tabii oy verme konusunda sizi biraz zorluyoruz orası ayrı... :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: mrt-06 and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Eline emeğine sağlık @Dosi güzel bir etkinlik oldu. Kazanan dizinin de hak ettiğini söyleyebilirim. Avrupa Yakası'nı da severim ama Leyla ile Mecnun' dan sonra tabi sitkomlara bakışım değişti. Zamanla eskisi kadar sevmediğimi fark ettim. :A O yüzden Hayat Bilgisinin kazanması makul bir sonuç oldu. :D

• Beğendim
  • Harika
Reactions: mrt-06 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Finalde oy vermiş olduğum dizi kazandı, bu yüzden ben de sonuçtan memnun olan taraftayım. Her tur heyecanlı geçti diyebiliriz ama özellikle final gerçekten çok tatmin edici oldu rekabet açısından, zaten oylamaya baktığımız zaman iki dizinin de çok sevildiği anlaşılıyor.

İlk turdan son tura kadar konuları açtın, anketleri oluşturdun, konulara dizilerle alakalı detayları ekledin ve bunun gibi birçok şeyi tek başına hallettin. Üstelik bunları bildiğim kadarıyla hep telefondan doğru yaptın. Bu yüzden gerçekten elinize ve emeğinize sağlık @Dosi hanım. :) Yeni etkinliklerinizi bekliyoruz artık, tabii oy verme konusunda sizi biraz zorluyoruz orası ayrı... :A
Eline emeğine sağlık @Dosi güzel bir etkinlik oldu. Kazanan dizinin de hak ettiğini söyleyebilirim. Avrupa Yakası'nı da severim ama Leyla ile Mecnun' dan sonra tabi sitkomlara bakışım değişti. Zamanla eskisi kadar sevmediğimi fark ettim. :A O yüzden Hayat Bilgisinin kazanması makul bir sonuç oldu. :D
Teşekkürler MEnes, herzaman oylamalarda bulundun hiç yormadan :bhr:
Konunun kendisinede tepki bırakırsanız daha makbule geçer gençler :A
ve 12-12.30 arası forumda olun. Önemli bir konu açacağım :A
@Sherlock bey sonra mesajınıza cevap veririm buradaki :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Hak eden kazanmış teşekkürler forum canları. :Z

Emeklerine sağlık çok zorlu bir etkinlikti ama başarıyla yürüttün @Dosi :ok:
Teşekkürler :bhr: ve ben de seni tebrik ederim. Bu sonuca en çok sevinecek kişiydin😊
Hayat Bilgisi bulunduğu tüm turlarda ortalama olarak en çok oy alan dizi oldu🤗

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hak eden diziler son dörde kalmış ve bence hak eden bir yapım kazanmış. Ben de finalde Hayat Bilgisi'ni desteklemiştim, tabi Avrupa Yakası da çok başarılı bir işti. 7 Numara olsun, Yabancı Damat olsun yine çok iyi işlerdi. Gönlümden Cennet Mahallesi'ni de son dörtte görmek geçiyordu, yine aynı şekilde Sihirli Annem'i de daha üstlerde görebilirdim. :X

Emeğine sağlık, güzel bir etkinlik oldu forum adına. @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Hak eden diziler son dörde kalmış ve bence hak eden bir yapım kazanmış. Ben de finalde Hayat Bilgisi'ni desteklemiştim, tabi Avrupa Yakası da çok başarılı bir işti. 7 Numara olsun, Yabancı Damat olsun yine çok iyi işlerdi. Gönlümden Cennet Mahallesi'ni de son dörtte görmek geçiyordu, yine aynı şekilde Sihirli Annem'i de daha üstlerde görebilirdim. :X

Emeğine sağlık, güzel bir etkinlik oldu forum adına. @Dosi
Etkinliğe gösterdiğin ilgi için ben teşekkür ederim :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt