En Özlenilen Dizi 1990-2009 Sona Erdi! | Kazanan: Hayat Bilgisi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
20200227_165503.png
Haftalardır süren yarışmamızda nihayet sona ulaştık. 72 dizinin yarıştığı etkinlikte,1990-2009 yılları arasında yayınlanmış ve final yapmış diziler arasında kazanan Hayat Bilgisi oldu🤗

Bu güzel etkinlikte oylama yapan herkese teşekkürler :Z

Kazanan: Hayat Bilgisi
Finalistler: Hayat Bilgisi & Avrupa Yakası
Yarı Finalistler: Hayat Bilgisi, Avrupa Yakası, Yabancı Damat ve 7 Numara

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha konuyu tam hazır edemeden açıldı :F
Başlığı en sona koymak gerekir :S

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Her ne kadar bir yerden sonra oy kullanmasam da kazanmış olanın Hayat Bilgisi olması da hiç yoktan iyi oldu. Eğer beraberlik olsaydı oyum bu diziye giderdi ilk sezonlarının hatrına, final sezonunu unutmuş kabul ederek. 😊

Bu zorlu ve yoğun süreçte tek tek 100’e yakın bütün dizilere anket, kura ve konu açmayı üstelik mobilden yapmış olmak fazlasıyla yorucu bir süreç bu yüzden eline emeğine sağlık diliyorum ve kendini çok kaptırmamak koşuluyla nice bu tür yeni etkinliklere. :A Forumun aktifliğinde bu tür etkinlikler sayesinde senin de emeğin çok büyük oldu. 👏 @Dosi

• Harika
Reactions: mrt-06 and Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@Dosi emeğine sağlık çok güzel bir etkinlik oldu nice böyle etkinliklerde buluşmak üzere inşallah :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her ne kadar bir yerden sonra oy kullanmasam da kazanmış olanın Hayat Bilgisi olması da hiç yoktan iyi oldu. Eğer beraberlik olsaydı oyum bu diziye giderdi ilk sezonlarının hatrına, final sezonunu unutmuş kabul ederek. 😊

Bu zorlu ve yoğun süreçte tek tek 100’e yakın bütün dizilere anket, kura ve konu açmayı üstelik mobilden yapmış olmak fazlasıyla yorucu bir süreç bu yüzden eline emeğine sağlık diliyorum ve kendini çok kaptırmamak koşuluyla nice bu tür yeni etkinliklere. :D Forumun aktifliğinde bu tür etkinlikler sayesinde senin de emeğin çok büyük oldu. 👏 @Dosi
Teşekkür ederim :bhr: Geçen tur sana özel teşekkür ettiğim için tekrardan deyinmemiştim ama yarı final kurasındaki katkın için tekrardan teşekkürler 😊sin turlarda yedek jüri olarak hazırda bulunduğun içinde teşekkür ederim :bhr:

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Teşekkürler. Finallerde oylamaya başlayanalardandın sende :A
Bu etkinliğin devami gelecek ama yazdan sonra inşallah. 2010'dan sonrası efsane dizileri izledik.

:A başta görmedim sanırsam ama katıldığım için mutluyum onuda heyecanla bekliyorum :D

• Harika
Reactions: Dosi

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir yerden sonra oy vermekte ne kadar zorlansam da, Hayat Bilgisi'nin kazanmasına çok sevindim. @Dosi ye de ayrıca teşekkür ederim, bu güzel etkinlikle foruma renk kattın. Güzel bir etkinlik oldu, ellerine sağlık.

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İki dizide çok güzel dizilerdi. Türkiye'de okul temalı en iyi gençlik dizi Hayat Bilgisi'ydi. Öğrencileri ayrı yetenekli, hocaları ayrı usta oyuncular canlandırdı. Ona en çok yaklaşan Pis Yedili olsa bile aynı türde Hayat Bilgisi'nin tadı çok başka ve kıyaslanamaz. Avrupa Yakası'da en iyi sitcomlardan biridir. Karakterleri, diyalogları hepsi gerçekten düşünüldüğünde unutulmaz bir iş. Aslında 2 birinci var diyebiliriz finalistlere bakıldığında. Tebrikler Hayat Bilgisi. 👏
Konu yanlışlıkla hemen açıldı ve edit yazısını sevmiyorum. Fazla dokunmadım ama evet iki kazanan oldu çünkü sadece 2 oy fark vardı.Onu belirtemeden açıldı :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir yerden sonra oy vermekte ne kadar zorlansam da, Hayat Bilgisi'nin kazanmasına çok sevindim. @Dosi ye de ayrıca teşekkür ederim, bu güzel etkinlikle foruma renk kattın. Güzel bir etkinlik oldu, ellerine sağlık.
Teşekkür ederim :bhr: Her tur oylayanlardandın 🤗🤗
ay ben klasik görselimi unuttum paylaşmayi. Sen yazınca geldi aklima :A
hemen paylaşayım:
Kazasız belasız güzel bir etkinliği tamamlayınca ben:
CelebratedCheapAmericanpainthorse-small.gif

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sorun yok ya, düzenle bence ne olacak. :A Düzenlemezsen bile sıkıntı değil zaten çoğu kisi oylamayı biliyor neticede, farkı da. Merak eden de bakabilir bilmiyorsa. :A

Bu arada iyi iş çıkardın Zey, emeğine sağlık. İyi ki ısrarlarım sonucu etkinliği yapıp güzel bir şekilde sonuçlandırdın. ❤
Teşekkürler canım :bhr: Evet, başlamasına vesile oldun diyebilirim çünkü baya bir erteledim ve sende etkinlik olmamasından yakınıyordun en sonunda bana başlattırdın :A

• Harika
Reactions: blacklion

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle"hälsa för ditt arbete " ; emeğine;yüreğine;parmaklarına sağlık Zeynepcim. :love1:
İkiside düzenli izlediğim dizi değildi...20 yıllık bir tarih bandında forumdaki yaş ortalamasından kaynaklı 2009 yılında final yapan Avrupa Yakası ve 2006 da final yapan Hayat Bilgisi son ikiye kaldı.İkiside zamanında peşinden kitle sürükleyen yapımlar oldu.
Benim gönlüm 7 Numaradan yanaydı ;yapmacık olayan;doğal;ailevi;içten bir diziyidi.
Kazanan Hayat Bilgisini tebrik ederim; sevenlerini kutları özelikle @mrt-06 .

söt tjej @Dosi :bhr:

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle"hälsa för ditt arbete " ; emeğine;yüreğine;parmaklarına sağlık Zeynepcim. :love1:
İkiside düzenli izlediğim dizi değildi...20 yıllık bir tarih bandında forumdaki yaş ortalamasından kaynaklı 2009 yılında final yapan Avrupa Yakası ve 2006 da final yapan Hayat Bilgisi son ikiye kaldı.İkiside zamanında peşinden kitle sürükleyen yapımlar oldu.
Benim gönlüm 7 Numaradan yanaydı ;yapmacık olayan;doğal;ailevi;içten bir diziyidi.
Kazanan Hayat Bilgisini tebrik ederim; sevenlerini kutları özelikle @mrt-06 .

söt tjej @Dosi :bhr:
ilk cümle pek olmamış ama anladım ben :A sağlık o anlamda kullanılmiyor bizde :A
son cümle içinde 😍
ve güzel sözler içinde teşekkürler. Sende kadrolu jürilerimizdendin🤗