En Özlenilen Dizi 1990-2009 Sona Erdi! | Kazanan: Hayat Bilgisi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Avrupa Yakası'nı desteklesem de Hayat Bilgisi de iyi dizidir. Tebrik ederim.

@Dosi senin de eline, emeğine sağlık. Yine çok başarılı bir şekilde yürütüp tamamladın etkinliği. Ben belli bir kısmını kaçırsam da yetiştiğim kısımlarda oylarımı verip konulara katkıda bulunmaya çalıştım. Bundan sonraki etkinliklerde baştan sona kadar aktif olarak katılım sağlamaya çalışırım artık :D

• Harika
Reactions: mrt-06 and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
ilk cümle pek olmamış ama anladım ben :A sağlık o anlamda kullanılmiyor bizde :A
son cümle içinde 😍
ve güzel sözler içinde teşekkürler. Sende kadrolu jürilerimizdendin🤗
Sen yapacanda katılmayacağız :bhr:
Valalhi bende yazarken bir tuhaflık var dedim cümlede ama eminim anlar o dedim :)

Birsonraki dizi eşleşmelerini bekliyorum:oley:

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Avrupa Yakası'nı desteklesem de Hayat Bilgisi de iyi dizidir. Tebrik ederim.

@Dosi senin de eline, emeğine sağlık. Yine çok başarılı bir şekilde yürütüp tamamladın etkinliği. Ben belli bir kısmını kaçırsam da yetiştiğim kısımlarda oylarımı verip konulara katkıda bulunmaya çalıştım. Bundan sonraki etkinliklerde baştan sona kadar aktif olarak katılım sağlamaya çalışırım artık :D
Teşekkürler Utku Bey. Sana arada kızdım ama tabiki elinde olmayan birseydi :A Foruma girmemiştin. En Favori Güzel'de fazlasıyla desteğini esirgemeyince bu etkinlikte yokluğun haliyle belli oluyordu ama herzamanki gibi aktif olduğun süreçte desteğini hiç eksik etmedin:bhr:. Sizin ilginiz sayesinde böyle etkinlikleri yürütmek zevkli oluyor 🤗

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen yapacanda katılmayacağız :bhr:
Valalhi bende yazarken bir tuhaflık var dedim cümlede ama eminim anlar o dedim :)

Birsonraki dizi eşleşmelerini bekliyorum:oley:
Ah sağol :love1:
Bir süre köşeme çekileceğim ama farklı etkinlikler yürutebilirim ilerde. Durumlara bağlı. 😊

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
@Dosi emeğine sağlık, güzel bir etkinlik oldu. Benim gönlüm Cennet Mahallesi ve Sihirli Annem'den yanaydı ama olsun. Hayat Bilgisi'ne tebrikler.

• Harika
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çok daha iyi diziler vardı bence, takdiri forumundur tabii ki de oy verdiğim bir çok dizi elendi maalesef. Final çok sönük oldu benim açımdan ama yine de 'Hayat Bilgisi' kazandığı için üzülmedim. :D

Emeklerine sağlık @Dosi. :Z

• Olmamış
  • Harika
Reactions: mrt-06 and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok daha iyi diziler vardı bence, takdiri forumundur tabii ki de oy verdiğim bir çok dizi elendi maalesef. Final çok sönük oldu benim açımdan ama yine de 'Hayat Bilgisi' kazandığı için üzülmedim. :D

Emeklerine sağlık @Dosi. :Z
Teşekkür ederim :bhr:
Finalin neresi sönük be, kafa kafaya gitti :A @DarkLegenD memnun ve ilkkez hak eden kazandı yazmiş üstte :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :bhr:
Finalin neresi sönük be, kafa kafaya gitti :A @DarkLegenD memnun ve ilkkez hak eden kazandı yazmiş üstte :A
Etkinlik başladığında ben yoktum. Sonlara doğru geldim de kalan dizilerden daha iyileri vardı bence. Benim açımdan sönük kaldı yani yoksa takip ettim sonuçları zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi