phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Senle çok ortak dizi zevkimiz var ama genelde sen ya bırakıyorsun ya da kötülüyorsun :A
Yani aslında bu dizi her türlü kendini izletiyor ama en sevdiğim karakterleri çıkarıp sevmediğim karakterleri devam ettirmeleri hayal kırıklığı yaşatmıştı bende. Bırakmam bir bakıma iyi oldu aslında, şu an Elite denince aklımda kopuk bir dizi değil Carla, Lu, Nadia, Polo vs canlanıyor hala. :A
------

13 Reasons Why'ı izlediğini görüyordum, onu da son sezonda bırakmıştım. :A @mrt-06

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yani aslında bu dizi her türlü kendini izletiyor ama en sevdiğim karakterleri çıkarıp sevmediğim karakterleri devam ettirmeleri hayal kırıklığı yaşatmıştı bende. Bırakmam bir bakıma iyi oldu aslında, şu an Elite denince aklımda kopuk bir dizi değil Carla, Lu, Nadia, Polo vs canlanıyor hala. :A
------

13 Reasons Why'ı izlediğini görüyordum, onu da son sezonda bırakmıştım. :A @mrt-06
Anladım, senin gibi düşünen çok. Ama ben diğer karakterleri de sevdiğim için garipsemedim açıkcası. Müdür ve ailesinin hikayesi gayet ilgi çekici.

Gossip Girl'e de sıkıcı diyordun, galiba bir tek Desperate Housewives'da ortak kaldık sonuna kadar. :A (Son sezonuna sonbaharda başlıyorum. :bhr: )
------

Bitti zaten:A

Neyse ben cıkıyorum ortanca buralardaysan görüşürüz :bhr:
Görüşürüz canım abim. :bhr:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Anladım, senin gibi düşünen çok. Ama ben diğer karakterleri de sevdiğim için garipsemedim açıkcası. Müdür ve ailesinin hikayesi gayet ilgi çekici.

Gossip Girl'e de sıkıcı diyordun, galiba bir tek Desperate Housewives'da ortak kaldık sonuna kadar. :A (Son sezonuna sonbaharda başlıyorum. :bhr: )
------

Görüşürüz canım abim. :bhr:
Friends ve Lost da var, en sevdiğim 2 dizidir kendileri. :bhr: Office de yarım kalmıştı ama devam ederim ona sanırım. :A

DH'yi Disney'de görünce çok sevindim, İngilizce geliştirme bahanesiyle belki yeniden başlarım. :A

Gilmore Girls izliyorum bu aralar sadece ve az kaldı. Tavsiye ederim, kesin seversin sen. :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Friends ve Lost da var, en sevdiğim 2 dizidir kendileri. :bhr: Office de yarım kalmıştı ama devam ederim ona sanırım. :A

DH'yi Disney'de görünce çok sevindim, İngilizce geliştirme bahanesiyle belki yeniden başlarım. :A

Gilmore Girls izliyorum bu aralar sadece ve az kaldı. Tavsiye ederim, kesin seversin sen. :A
Aynen benim de ama "en sevdiklerim" arasında diyeyim ben. Friends 1 olabilir gerçi. Office şuan benim de yarım ama bırakmadım, o da bahara inş. :A

Biliyor musun DH'yi görünce ben de aynı şeyi düşündüm. :F Bu arada dil geliştirmek için DH çok iyi bence, yalın ve yavaş bir anlatımı var dizinin.

Ya bakarım ona da, geçen gördüm sizce The OC nasıl. :D @Forumdash (Lütfen yerlisini izle demeyin :A)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Aynen benim de ama "en sevdiklerim" arasında diyeyim ben. Friends 1 olabilir gerçi. Office şuan benim de yarım ama bırakmadım, o da bahara inş. :A

Biliyor musun DH'yi görünce ben de aynı şeyi düşündüm. :F Bu arada dil geliştirmek için DH çok iyi bence, yalın ve yavaş bir anlatımı var dizinin.

Ya bakarım ona da, geçen gördüm sizce The OC nasıl. :D @Forumdash (Lütfen yerlisini izle demeyin :A)
Evet İngilizce geliştirmek için çok iyi aslında ama her gün ders çalışır gibi düzenli bir şekilde 1-2 bölüm izleyip yoğun bir şekilde o dile maruz kalmak gerek. Ben Friends'i İngilizce altyazılı olarak baştan sona tekrar izledim ama 2 yıla yaydığım için çok da faydalı olmadı. :A
------

Bu arada bıkmadın mı gençlik dizilerinden :A

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evet İngilizce geliştirmek için çok iyi aslında ama her gün ders çalışır gibi düzenli bir şekilde 1-2 bölüm izleyip yoğun bir şekilde o dile maruz kalmak gerek. Ben Friends'i İngilizce altyazılı olarak baştan sona tekrar izledim ama 2 yıla yaydığım için çok da faydalı olmadı. :A
------

Bu arada bıkmadın mı gençlik dizilerinden :A
Bence dil geliştirmek için sitcom izlenmez ya, hem hızlı konuşuluyor hem de popüler kültür ifadeleri çok :(

Hayır sonuna kadar ergen dizilerini savunacağız :Z

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ben the O.C'yi sanırım cnbc-e varken ordan haftasonu bakardım öylesine izlemedim tam anlamıyla:A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
GG alırsın da PLL alaacağini sanmıyorum:X PLL daha çok gizemle ilerlediği için. the O.C zenginle-fakirin çatişması en fazla Dan'in zengin tabakasına ayak uydurması gibi düşün:A (Ben öyle hatırlıyorum)
Offff ya bir daha PLL gibi dizi olmayacak :T Hem gençlik hem gizem hem sürükleyici. :T

Çabucak izleyip bitirdiğim için çok pişmanım..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
5x8 Sezon Finali
Galiba 6.sezon da olacak, çerez niyetine izlenecek bir dizi bence kötü değil. En azından Samu ölmediğini tahmin ediyorum. İsadora çok üzdü.. Cayetana aşkım sonunda mutluluğu buldu. :bhr:
Sezona puanım: 8

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Bence yine yönelim ama bunu etiketlemek yanlış meşaşı veriliyor. :A

Senle çok ortak dizi zevkimiz var ama genelde sen ya bırakıyorsun ya da kötülüyorsun :A

can :Z

Zevkle izleyeceğim. :A

Eski forum olsaydı konusurduk da neyse diyorum şimdilik:F

Başka ne izliyorsun şimdi??
Bu sezon serhat izlerken tansiyonu düşen şekeri fırlayan @Çiğdem gibi olacak ekran karşısında :A @Alos @Emre Ozansoy @Angelica @cookies