Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x4

Güzel gidiyor dizi vallahi özlemişim. :D
Valerio, Polo ve Cayetana muhteşem üçlü oldular, epey sevdim bunları. Carla ve Cristian gitti, Polo yine buldu yeni grup kendine. :A

Malick ve Omar da sürpriz oldu, Lu gördü bu ikiliyi. Ander ve Nadia'ya söyler kesin...

Guzman ve Nadia yeniden başlar gibi, Guzman'ın markette çalışması da güldürdü. :D

Carla bu sezon biraz geride gibi ya. Yeray ile yakıştılar aslında ama ön plana çıksın biraz Carla...

• Beğendim
Reactions: kerem and Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
3x4

Güzel gidiyor dizi vallahi özlemişim. :D
Valerio, Polo ve Cayetana muhteşem üçlü oldular, epey sevdim bunları. Carla ve Cristian gitti, Polo yine buldu yeni grup kendine. :A

Malick ve Omar da sürpriz oldu, Lu gördü bu ikiliyi. Ander ve Nadia'ya söyler kesin...

Guzman ve Nadia yeniden başlar gibi, Guzman'ın markette çalışması da güldürdü. :D

Carla bu sezon biraz geride gibi ya. Yeray ile yakıştılar aslında ama ön plana çıksın biraz Carla...
Son 2 bölüm kaldı bende. Bu gece izleyebilirsem izlicem. Ama sezon genel olarak :( @Yiğitt @kerem
Az önce bitirdim. Genel yorumu birazdan yaparim. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. SEZON
Harika bir sezondu, ben çok çok beğendim yine. Aşırı özleyeceğim yeni sezonu, bir yabancı diziye bu kadar bağlanacağımı düşünmezdim. Son sezonmuş gibi geldi bir an, korktum vallahi. 4. sezon bekleniyor. :Z

Polo'yu öldüren Lu çıktı, ben tahmin etmiyordum. Aslında pek bir tahmin de yürütmedim ama Cayetana ve Valerio'dan şüphelenmiştim. Lu'yu bu sezon epey sevdim, Nadia ile güzel ikili olmuşlardı.Umarım yeni sezon da üniversite yıllarından kesitler görürüz. :bhr:

Ander'in iyileşmesine çok sevindim, Omar da bırakıp gitmedi güzel oldu.

Carla bu sezon pek görünmedi ya, garibimin yüzü gülmedi ki zaten... Yeray son iyiliğini yaptı en azından, şirketin başına geçirdi. O da şirkete Valerio'yu götürdü, babasının tepkisi epey güzeldi. :F

Üniversiteye gidenler bir daha bu ortama dönemeyecek gibi, kalan beşli bizimdir deyip yola gideceğiz sanırım. Samuel, Guzman, Rebe, Omar ve Ander kaldı ekipten. Caeytana'yı hizmetçi görünce epey güldüm.Umarım ekibin hasları Carla, Lu ve Nadia gelir geri...

Ek olarak bunu da yazayım, ben ümitliyim bu konuda. :Z @Özgür @kerem @Forumdash
Christian ucu açık gitmişti yurt dışına, okula kaldığı yerden devam etmesi için gelebilir mi? Gelsin bence yeni sezonda. Ne olduğunu öğrenemedik zaten...

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
3. SEZON
Harika bir sezondu, ben çok çok beğendim yine. Aşırı özleyeceğim yeni sezonu, bir yabancı diziye bu kadar bağlanacağımı düşünmezdim. Son sezonmuş gibi geldi bir an, korktum vallahi. 4. sezon bekleniyor. :Z

Polo'yu öldüren Lu çıktı, ben tahmin etmiyordum. Aslında pek bir tahmin de yürütmedim ama Cayetana ve Valerio'dan şüphelenmiştim. Lu'yu bu sezon epey sevdim, Nadia ile güzel ikili olmuşlardı.Umarım yeni sezon da üniversite yıllarından kesitler görürüz. :bhr:

Carla bu sezon pek görünmedi ya, garibimin yüzü gülmedi ki zaten... Yeray son iyiliğini yaptı en azından, şirketin başına geçirdi. O da şirkete Valerio'yu götürdü, babasının tepkisi epey güzeldi. :F

Üniversiteye gidenler bir daha bu ortama dönemeyecek gibi, kalan beşli bizimdir deyip yola gideceğiz sanırım. Samuel, Guzman, Rebe, Omar ve Ander kaldı ekipten. Caeytana'yı hizmetçi görünce epey güldüm.Umarım ekibin hasları Carla, Lu ve Nadia gelir geri...

Christian ucu açık gitmişti yurt dışına, okula kaldığı yerden devam etmesi için gelebilir mi? Gelsin bence yeni sezonda. Ne olduğunu öğrenemedik zaten...
Çok mu beğendin? Benim için aynısı söylenemez. :A

Yeni sezonda yeni jenerasyonla devam edeceklermiş zaten.
Bu durumda Lucrecia ve Nadia 'nın geri döneceğini düşünmüyorum. Mezun oldular zaten, bir işleri kalmadı burada. Belki Carla Valerio ve işlerinden ötürü dizide yer almaya devam eder. :X

Polo öldü, Marina öldü, Christian ve Nano da gitmişlerdi. Şimdi Lu, Nadia ve Carla da gitti. Asıl kadrodan bir tek Samuel ve Guzman kaldı. Ben devam eder miyim bilniyor muyum. Kadroya bağlı. Hem Polo kilit karakterdi o olmayacağı için dizinin beni saracağını pek düşünmüyorum. :(
@Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bu durumda Lucrecia ve Nadia 'nın geri döneceğini düşünmüyorum. Mezun oldular zaten, bir işleri kalmadı burada. Belki Carla Valerio ve işlerinden ötürü dizide yer almaya devam eder. :X

Polo öldü, Marina öldü, Christian ve Nano da gitmişlerdi. Şimdi Lu, Nadia ve Carla da gitti. Asıl kadrodan bir tek Samuel ve Guzman kaldı. Ben devam eder miyim bilniyor muyum. Kadroya bağlı. Hem Polo kilit karakterdi o olmayacağı için dizinin beni saracağını pek düşünmüyorum. :(
@Forumdash
Yeni jenerasyon renk katabilir bence, ekibin bir kısmı da var zaten. :Z

En son ben mi kaldım:F Gece ben de bitireyim belki Babil izlemem :A @Yiğitt @kerem
Dün gece bitiriyonuz diye ben toptan 4 bölüm izledim bugün. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,895
Puanı
1,061

@Forumdash
polo seni fazla sarmış bence :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Yeni jenerasyon renk katabilir bence, ekibin bir kısmı da var zaten. :Z

Dün gece bitiriyonuz diye ben toptan 4 bölüm izledim bugün. :A
Yok ben almayayım. Keşke böyle bitseydi. 4. sezon yeterince gereksiz olur bence. :A

Dün gece izleyecektim de sayıklarım ortasında filan diye izlemedim:F
Bunak. :F

polo seni fazla sarmış bence :A :A
Kilit karakterdi dedim. O olmazsa senaryo ilerleyemezdi ki. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,895
Puanı
1,061
Devamında yaşananlar da zorlamaydı, bir anda ekip senaryo kurdu, Rebe alıp Ceyetane'yi alıp Polo'nun yanına götürdü, şişenin ağzını oraya koydu falan. Basitçe geçiştirildi oralar biraz. :D
gördüğün gibi ortada cinayet varsa carla olmadan ört bas edilmesi imkansız hem güzel hem entrikacı hem zeka küpü maşallah :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
3. SEZON

Aynı şeyleri beğenmişiz ve şaşırmışız sezona dair. :Z Carla konusunda haklısın bu güzellikten mahrum kaldık resmen. :A

Ben 3’te döner diye düşünmüştüm ama umudu kestim Christian’dan. :(

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynı şeyleri beğenmişiz ve şaşırmışız sezona dair. :Z Carla konusunda haklısın bu güzellikten mahrum kaldık resmen. :A

Ben 3’te döner diye düşünmüştüm ama umudu kestim Christian’dan. :(
Ben de üçte kesin gelir diyordum ama okulu bırakarak uzaklaşmıştı, bence şimdi döndürmenin tam zamanı. Kaldığı yerden sürdürsün. :Z