xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Bitti sezon. Detaya girmeden kısa bir şekilde değerlendireceğim. Fragmanı izlediğim için ve yediğim spoiler'lar yüzünden maalesef biraz düşük heyecanla ilerlese de ortalama bir sezondu. 2. sezon bile çok daha iyiydi 3. sezona göre. Ama ilk sezon dizinin gerçekten her anlamda zirvesi. Senarist elinde bu kadar derin karakterler varken batırmış açıkçası. Çok tekrara düşülmüş ve izleyiciye beğendirtme amacıyla çekilen çok sahne vardı. Karakterlerin hepsi histerikli ve itici hale getirilmiş. Gerilim ve heyecana dönük bir hava vardı. Gençlik ve eğlenceli olan yanını iyi işlediklerini düşünmüyorum. Zorlama ve mantık hataları da söz konusuydu. Yeni sezonu gelmemesi gerek bence ama son sahneden dolayı da gelebilecek gibi duruyor... Ama benden bu kadar, yeni sezonu olursa da izlemeyeceğim ki olmasın, iyi hatırlamak istiyorum diziyi.

Puanım: 6/10
Zevksiz. Ss @serhatt 2 @Forumdash 3 gibisin. Ss

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x1

Özlemişiz vallahi, çok da iyi açılış yaptı. :Z
Sezonun ilk şoku Polo ölüyor... Ah be Polo, kim öldürdü acaba? Carla öldüreni saklıyor. Sezonun isimlerinden biri olacak Carla yine.

Ander'in hastalığı var, kanser sanırım... Omar ile Ander sahnelerini özlememişiz, üzgünüm.

Lu çok tatlı yine, üvey kardeşiyle sorunları sezon boyu olacak anlaşılan. Lu'nun babası da resti çekti.

Samuel & Guzman iş birliği sürer mi? Polo'yu hapse attırana kadar sürecek gibi, ikili şimdi Ander'in üzerine oynayacak. Carla keşke geri adım atmasaydı. :T:

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
3×1 | 3×2

Yeni sezon çok kasıntı olmuş. Beğenmedim.

Ander'in ve Omar'ın sahneleri... Ander'in hastalığı... Polo'nun ölümü... Carla'nın direkten dönüşü... Bıktırdınız...

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
5. bölüme geldim. Hikaye olarak ilk iki sezondan uzakta gidiyor aslında ama ben hala severek izliyorum. :Z Bugün bitiririm büyük ihtimalle sezonu.

İlk 4 bölümde yine ağzımı açıkta bırakacak sahneler oldu. :F
Valerio, Polo ve Cayetana sahnesi. :F Polo, Christian ve Carla sahnesinden sonda bir üçlü daha. :F

Ander ve Omar’ın hikayesini hastalık ve Malick durumuyla iyice mahvetmeleri hiç olmadı. :(

Lu’ya üzüleceğim aklıma gelmezdi. :A

Nadia’nın Guzman’ı sevmesine rağmen Malick ile olması... Guzman’ın Nadia ders çalışsın diye markette çalışması. Guzman dizinin en sevdiğim karakteri sanırım.

Samuel’in Nano ve annesi için Rebeca’nın annesine tuzak kurması üzdü. Rebeca da en sevdiğim karakterlerden.

Sevdiğim tüm karakterler mutsuz. Ander, Guzman, Rebeca ve Samu. :( Bi Valerio mutlu. :A

Sevmediğim Polo (ilk sezon seviyordum aslında) ve Cayetana ise mutlu mesut. :F Polo’yu kimin öldürdüğü hakkında iki teorim var. 4.bölüme kadar Carla diyordum ama 4.bölümde niyeyse Lu’dan şüphelendim. Nadia’nın yalan söyle demesi daha da güçlendirdi.

• Harika
Reactions: Yiğitt