'Elite' 3. Sezon Onayını Aldı! | Netflix

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Elite biteli yarım yıl geçti, 2020 geliyor artık You yapalım. :A Sen ve @Harunnn60 çok yavaşsınız, Elite dizisini sizin yüzünüzden 2-3 aya bitirdim 8 bölümü... @Forumdash aşkom hızlı diye duydum, onunla izleyecez artık. :A
Duymakla kalmıcaksın göreceksin de...hız nedir yaşatıcam sana şu yaşlı başlı halimle:A @Çiğdem @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Duymakla kalmıcaksın göreceksin de...hız nedir yaşatıcam sana şu yaşlı başlı halimle:A @Çiğdem @Harunnn60
Ay Elite biteli yarım yıl geçti, 2020 geliyor artık You yapalım. :A Sen ve @Harunnn60 çok yavaşsınız, Elite dizisini sizin yüzünüzden 2-3 aya bitirdim 8 bölümü... @Forumdash aşkom hızlı diye duydum, onunla izleyecez artık. :A
Biz @Harunnn60 la Eliteye yeni baslayacaz :F Ama şöyle düşün sen şimdi köz köz 3.sezonu beklerken biz yeni bölüm izlicez bu sürecte :A :A :A

@MasacRE Ben Harun öyleyiz vlla 1 ayda bitiriyoruz dizileri :F @Forumdash Pancar motoru takıyor biz 2.bölüme geçerken o finale geçiyor :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada youyu birlikte izleriz merak etme elite döneminde fındıkta oldumdan izleyememiştim sonrasındada 1 ay sonra netten dolayı olamamıştım :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İçeriği sadece film odaklı mı, dizilerle ilgili bir şeyler de yazıyor musun? Benim bir arkadaşımında blogu var öyle bir şeyler karalıyor kendince ona soramadım da sana sorayım barı. Ücretli mi böyle bir blog açmak? Veya para kazandırabiliyor mu? ?
Dizi de yazıyorum. İzlediğim tüm güncel dizi sezonlarıyla ilgili yazıyorum. Ücretli ve para kazandırmıyor. :D Ücretsiz versiyonları da var tabii ve para kazanmak da mümkün. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çoktaan:A o dizi gittiğim hafta düştüydü galiba(b)
Şu
kardeş olayında :A
İki taş kafa günlerce size laf anlatamamıstım analiz ediyorum anlatıyorum ama taş kafalarınız laf almıyorkı birbirinizi destekliyorsunuz şıracıyla bozacı gibi beni yalancı çıkarmıstınız :A :A :A Çok upraşmıştım sizle :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu
kardeş olayında :A
İki taş kafa günlerce size laf anlatamamıstım analiz ediyorum anlatıyorum ama taş kafalarınız laf almıyorkı birbirinizi destekliyorsunuz şıracıyla bozacı gibi beni yalancı çıkarmıstınız :A :A :A Çok upraşmıştım sizle :A :A :A
Soygun dizisi mi diyon?
Uvey de olbilir demiştim. Çünkü abi kardeş bağlarını hissettiremediler. Berline çok çile cekmiş de profesörun babası onu kurtarmiş sokaktan gibi:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Soygun dizisi mi diyon?
Uvey de olbilir demiştim. Çünkü abi kardeş bağlarını hissettiremediler. Berline çok çile cekmiş de profesörun babası onu kurtarmiş sokaktan gibi:A
Evet ne dediysem o çıktı :A :A :A Siz ikiniz birbirinizi destekleyip sankı yalan diyormusum gibi benle inatlasıyordunuz bee :A :A :A Yazılarımız duruyor zaten konuda kaç zamandır gelmeni bekliyordumda şimdi geldi aklıma durudk yere :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash