'Elite' 3. Sezon Onayını Aldı! | Netflix

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Omer ve Nadia kezbanını görmeye tahammül edemedikçe daha da aşık ettiler karakterleri. :( Yeni sezonda bir de Cateyana'mız var Polo'nun başında. Bari 4'lü takılsınlar hic olmazsa. :A Çünkü bu senaristlerin Ander-Polo yapacağından gram ümidim yok... Senin izlediğini bilmiyordum, sen de yorum yapmamışsın. Bir @Yiğitt ve @ozgur2113'ün yorumlarını gördüm. Sende yapsana yorum Alper. :(
Yapayım da unuttum ya, aklımda olsun yapayım iyi dedin. Nadia da imandan çıktı :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Omer ve Nadia kezbanını görmeye tahammül edemedikçe daha da aşık ettiler karakterleri. :( Yeni sezonda bir de Cateyana'mız var Polo'nun başında. Bari 4'lü takılsınlar hic olmazsa. :A Çünkü bu senaristlerin Ander-Polo yapacağından gram ümidim yok... Senin izlediğini bilmiyordum, sen de yorum yapmamışsın. Bir @Yiğitt ve @ozgur2113'ün yorumlarını gördüm. Sende yapsana yorum Alper. :(
Spoiler vermişsin hep, izlemeyen görmesin aman dikkat et. Mesajını spoiler içine alabilirsin. :A

Polo'dan kötü karakter nasıl çıkacak, göreceğiz...

Kötü gerekti diziye:A iyi oldu
Clara daha yakışıyor kötü karaktere. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Elite izliyor musun sende? Favori karakterin kim? ??
:bhr: :bhr: :bhr:
images

• Üzücü

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk sezon eh dedigim ama 2. Sezon itici bulduğum Guzman'ı sevmen. :( Bende Polo ve Ander'ciyim. Carla'da hoş hatundu da 2. Sezonda o da itici geldi niyeyse. :A Sen zaten kesin sevmiyorsundur, kesin ecünnü demişindir. :A
o grubu @xemrexxx de tutuyor senin gibi ama sizin onları benimde Guzmanı tutmam normal :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Foruma yayılmışız resmen, iyi iyi yabancılık cekmiyorum hiç. :A Hadi Ander'i geçtim de Polo gibi karizmayı, mavi gözlü erkeği nasıl sevmezsin Çiğdem? :(
Ona küpeliye sonra ölen kızın erkek arkdsına gıcığım :A Dizide Guzmandan başka doğru düzgün kimse yok :A Nunoda fena değilde onu soygun dizisinde favorim :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şimdi napiyosun peki genelde vaktin nasil geçiyor? ?
Ev işleri forum işleriyle mekik dokuyorum :F :F :F Mesajlarımı oyüzden saymana gerek yok demiştim ev işi gibi forumda goygoyda günlük işim gibi oldu tabi sen daha yeni oldundan 1 yıl sonra şu günlerde daha iyi anlıcaksın :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Anladım, bu taraflara gelmiyor musunuz yazları hep karadeniz demisiniz peki. Aydın güzel yerdir. Tatil yerleri vs. olsun, Guzman gibi herifler çok bak burada. :A
Ben İstanbul ve Bursa dısında başka yere gitmedim hiç :F Yazları bizim tatilimiz bahçede fındık toplamak :A

Sen oyöndende sanslısın evet Aydın tatil yeri gibidir yazları :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aydın pek tatil yeri değil ama ilçeleri Didim, Kuşadası gibi yerler yakin, duymuşsundur mutlaka. Keza Mugla'ya da oyle yakın fakat oraya henüz gidemedim ama onumuzdeki yaz oraları keşfedeceğim. :A
Kuşadasını evet didimi değilde :A Ben yatıyorum artık cicili bicili rüyalar :bhr:

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen tekrarını izle bizi beklemedin şimdi @Harunnn60 la biz daha yeni izlicez :A :A :A

Bu arada @MasacRE bu kaliteden mahrum @xemrexxx bile izliyorkan :A @Forumdash

Edit Eliteden bahsediyorsun sanıyordum Youymuş :F Ama @MasacRE ondanda mahrum ve @xemrexxx de bu sefer :A :A :A
Ay Elite biteli yarım yıl geçti, 2020 geliyor artık You yapalım. :A Sen ve @Harunnn60 çok yavaşsınız, Elite dizisini sizin yüzünüzden 2-3 aya bitirdim 8 bölümü... @Forumdash aşkom hızlı diye duydum, onunla izleyecez artık. :A