MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
uzaktan bakınca öyle gözüküyor banada öyle gelmişti :) sen bir hele ilk iki bölüme bak devam etmesen bende bu işi bilmiyorum demektir :)
İzler miyim bilmiyorum, hele bir Hill House'u tamamlayalım da sonra bakarız :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pis Yedili halt etmiş bu dizinin yanında :A

Uydurmada da uçtu bu Hogatha .sd

Hogatha haklı bu kez :A Pis Yedili'de yangından dolayı özel okula alıyorlardı garibanları, burada da depremden dolayı almışlar. Orada yangın, burada deprem, orada 7 kişi burada 3 kişi. Biraz değiştirmişler anlaşılmasın diye ama biz yemeyiz bariz Pis Yedili çakması bu :A

burda bir cinayet var bir gizem var birde marina var carla var:) pis yedili çöpünü bu kaliteyle karıştırmanın alemi yok :)
Aaa kütük bey 40 yılın başı doğruyu söylüyor :A @ozgur2113 @xemrexxx

Ama bana katılarak diziden kaçamaz ben sizin için korkuya baslıyorsam kütük beyde buna baslayacak bu seferde destere ile bizde çoğunluk :A :A :A

@Maskeli Fedai Korku dizisini bitirip buna baslarız ama onuda izle bence Masacreden daha hızlı izliyorsun sonucta :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm
1x2. Bölüm

diziye başlamadan önce konuya bir göz attığımda yine liseli ergenler arası çiftleşme ve oynaşma konulu vasat bir dizi olabileceğini düşünüp çekinerek başlamıştım izlemeye , beni diziye yönlendiren en büyük etken tabiki la casa papelin alison u María Pedraza oldu kızın hatrına kendimi uçurumdan atayım dedim ama ilk iki bölümü izledikten sonra iyiki başlamışım diyorum:) bu arada yine la casa nın denver ı Jaime Lorente kaliteli bir oyuncu olduğunu bu dizidede belli ediyor:)
birde dizide benim için carla Ester Expósito var oda işin bonusu olmuş benim açımdan ne kadar övsek azdır :) dizideki diğer önemli karakter ise nadia isimli filistinli kız..

zengin bir okula kabul edilen fakir üçlü nadia , samuel ve christian ın okulun diğer öğrencileriyle aralarında geçen çekişme kaynaşma ve oynaşma sahneleriyle başladı dizi :) ilk bölüm fazla dikkat çeken bişey olmamasına rağmen karakterler arasındaki diyaloğlar dikkatimi cezbetti özellikle varlıklı ailenin tontiş kızı marina bizi kalbimizden vurdu :) diğer özgür ve çiftleşme düşkünü fantazi meraklısı carla isimli kızıda görünce dizideki heyecan iki katına çıktı :)
asıl olayların gidişatı ikinci bölümde netleşmeye başlıyor ilk bölümde sorguya tabi tutulan samuel in neden sorgulandığını anlamış olduk meğersem bizim marina ölmüş katili aranıyormuş? umarım dizinin ilerleyen bölümlerinde katil sevdiğim karakterlerden biri çıkmaz ve yine umarım marina tüm bölümlerde karşımıza çıkar :)

samuel ile abisi nanonun duvara yazı yazdıkları işyerinin sahibinin marinanın babası çıkması ilginçti
marinanın sosyeteye tanıtım partisi güzeldi..
carla ile christian arasındaki çiftleşme seansının carlanın sevgilisi tarafından röntgenlendiği sahneler tuhaftı, gevşek oğlanda karakter sıfırmış :)
marina samuellle yakın gibi ama bence abisi nanoylada ilgileniyor öyle bir hisse kapıldım :)
yine okul müdürünün oğlunun eşçinsel olması ve kendisine partner olarak filistinli kız nadianın abisini bulması ilginç sahnelerdendi :)
marinanın hıv virüsünü kapmış olması ise resmen trajedi bula bula marinayımı buldu böyle bir kısmetsizlik :)
marina nasıl öldü, öldürüldümü? öldürüldüyse kim tarafından öldürüldü bu konuda tüm sezon boyu işlenecek bir konu zaten onu izleyip göreceğiz :)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aaa kütük bey 40 yılın başı doğruyu söylüyor :A @ozgur2113 @xemrexxx

Ama bana katılarak diziden kaçamaz ben sizin için korkuya baslıyorsam kütük beyde buna baslayacak bu seferde destere ile bizde çoğunluk :A :A :A

@Maskeli Fedai Korku dizisini bitirip buna baslarız ama onuda izle bence Masacreden daha hızlı izliyorsun sonucta :A :A :A
ne demiştim @MasacRE- ? o gün hogathayı zorlarken aslında kendi ayağımızada sıkmıştık :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne demiştim @MasacRE- ? o gün hogathayı zorlarken aslında kendi ayağımızada sıkmıştık :))
mecbursun kaçış yok :) o gün @Çiğdem- e ne diyorduk dizi izlettirmek için :) o lafları derken aslında kendi kaderimizide çizmiş oluyorduk :)
@MasacRE- Kendisi demişti iki kişi diyorsa tamamdır diye :A :A :A Ben sırf sizin için izliyorum o diziyi bu sefer hainliği kabul görülmez baltayı indiririz kütük beye :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@MasacRE- Kendisi demişti iki kişi diyorsa tamamdır diye :A :A :A Ben sırf sizin için izliyorum o diziyi bu sefer hainliği kabul görülmez baltayı indiririz kütük beye :A :A :A
aynen
valla bu iş bana yaradı şimdiye kadar:) umarım bundan sonra benim sevmediğim sizin sevdiğiniz bir dizi çıkmaz, öyle bir durum olursa bende güme gideceğim çoğunluğa kurban gideceğiz mecburen :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynen
valla bu iş bana yaradı şimdiye kadar:) umarım bundan sonra benim sevmediğim sizin sevdiğiniz bir dizi çıkmaz, öyle bir durum olursa bende güme gideceğim çoğunluğa kurban gideceğiz mecburen :)
Aaa @MasacRE- ile bizim anlaşabileceğimiz bir dizi olmaz bence sen şanslısın :A :A :A

Aaa şu korkuyu 3-4 izleyip yprumladım :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bu diziye kimleri etiketlememiştik :)
@MEnes bunuda listene ekle daha önce önerdiğim 160 diziyi bitirirsen buna geçersin :)
@bazinga bu diziye bir göz atabilirsin eğer beğenirsen yorum yap ilk bölümüne beğenmezsen yorum falanda yapma gerek yok :)
@DarkLegenD bunada bir göz at ama bu sefer bizden önce gitmek veya bizden sonraya kalmak yok eşit ilerleyeceğiz :)
@gözlemci bu dizi senide yakından ilgilendiriyor kaliteli bir öğretmen nasıl olur bu dizide örneklerini görebilirsin kendine ders çıkar:)

@eskici hurda satışlarından dönersen bir gün diziye bir göz at :)
Bitirdim ben baya güzeldi bence. Çok kaliteli olduğu söylenemez belki ama çok sürükleyici. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok ergen işi gibi duruyor bu dizi hiç cezbetmedi beni :A Zaten La Casa'dan da ergen olanları almışlar hep diziye :A @xemrexxx de beğenmiş zaten, o yüzden uzak durmalı bu diziden :A
İşte ben de ergen işi diyerek başladım ama heyecanlı bir dizi :A Cinayet falan var işin içinde :A Entrika var :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@MEnes bunuda listene ekle daha önce önerdiğim 160 diziyi bitirirsen buna geçersin :)
@bazinga bu diziye bir göz atabilirsin eğer beğenirsen yorum yap ilk bölümüne beğenmezsen yorum falanda yapma gerek yok :)
@DarkLegenD bunada bir göz at ama bu sefer bizden önce gitmek veya bizden sonraya kalmak yok eşit ilerleyeceğiz :)
@gözlemci bu dizi senide yakından ilgilendiriyor kaliteli bir öğretmen nasıl olur bu dizide örneklerini görebilirsin kendine ders çıkar:)

Şimdilik bana çok uzak gözüküyor bu dizi. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bunu listeye falan eklemem, imkansız bir şey bu. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Bu diziye şans verdim güzel değildi hiç, çok abartılıyor. :)