serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Bnm favorim carla iki oğlanı da ikna etti ortak ilişki yaşıyor :A birini parasal ötekini cinsel anlamda kullanıyor :A bizim @Çiğdem- ve @serhatt in ulaşmak istedikleri bir dişilik zekasına sahip kız :A zaten sezon finaline de damgasını vurdu planlarıyla o olduğu sürece izlerim :bhr: @destere @Harunnn60
Ekli dosyayı görüntüle 63022 Ekli dosyayı görüntüle 63023
Ayol bu da zeka mı be :A Ben onu sulu dereye götürür susuz getiririm, iki tane çocuğu aynı anda idare etmk ne zamandan beri zekilik oldu

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
benim dizide baktığım dört üzüm vardı bunlarda belliydi zaten marina , carla , nadia ve lucresia :)
@Çiğdem- guzmana takıldı o dediğin doğru olabilir :) ama sizin @serhatt la takip ettiğiniz at kestaneleri farklıydı tabi siz omarla anderin uzun eşek oyunuyla meşguldunuz :)
senin ecünnülerinden iyidir benimkiler :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Ayol bu da zeka mı be :A Ben onu sulu dereye götürür susuz getiririm, iki tane çocuğu aynı anda idare etmk ne zamandan beri zekilik oldu
indir (15).jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
her gören öyle diyor ama gördükten sonra izlemeye başlayan bunu dediğine bin pişman oluyor :)) yani önemli olan görenin değil izleyenin düşünceleri , hem sen git foktan dizilerine dal, elite den uzak dur sana tavsiye etmiyoruz bundan sonra :)

Aaa zaten kütük @MasacRE- bir başlasa kendiside bağımlı olacak ama izlemeden biz ne desek anlaması güç ayoll :A @xemrexxx Neyseki kene gibi yapıştı başına :Z:Z:Z

Alamancı @kerem @sokak sanati na bakma sen kesinlikle izle @Harunnn60 :A
Yahu ben anladım zaten beni nasıl bir dizinin beklediğini, sürükleyici olabilir belki ama içi boş mantık hatalarıyla dolu bir dizi bu işte izlemeden de belli oluyor :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha Aaa biliyoruz birbirimizi evet Guzmanın favorim oldunu bilmişsin tıpkı benimde ilk bölümü izleyince senin favori kadınında o ecünnüdür demem gibi tek yorumunu görmeden önce ki halada yorumunu görmedik zaten diziyle alakalı :A :A :A

@destere e gelirsek o gıcık ecünnüyü soygun dizisinde de seviyordu orada kendi ölmemiş dağ gibi adamı gömmüştü burada neyseki geberdi :A :A :A
@xemrexxx tosbağasından yorum falan bekleme en fazla iki resim paylaşır başkada yorum adına hiçbir fok yok :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
@xemrexxx tosbağasından yorum falan bekleme en fazla iki resim paylaşır başkada yorum adına hiçbir fok yok :)
En önemli kısımları görsel olarak paylaşıyorum yeterli bence :A hem ceza almicak olsam guzmanin totoyu konuya atardım @Çiğdem- şimdiye 5-6 kere bitirmiş olurdu diziyi o yüzden görsel önemli :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin böyle bir şey yapacağını belki çooook düşük bir ihtimal de olsa beklerdim ama bunu böyle acımasız bir katil gibi söyleyip yapabileceğini düşünmemiştim. :)
bizde herşey alenidir yüzüne yüzüne çarpa çarpa söyleriz:) ama sıvadaşlar olarak kol kırılır yen içinde kalır? ilerde yine bir ağır sıva işinde yardımlaşabiliriz sorun olmaz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En önemli kısımları görsel olarak paylaşıyorum yeterli bence :A hem ceza almicak olsam guzmanin totoyu konuya atardım @Çiğdem- şimdiye 5-6 kere bitirmiş olurdu diziyi o yüzden görsel önemli :A
tosbağa madem ceza almayı göze alacaksın onu carla için yap guzman için değmez:) ama sırf @serhatt ı kalpten götürmek için çalışıyorsan bilemem tabi ? :)