'Elbet Bir Gün' Final Yapıyor! | FOX

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
FOX nasıl bir kıyım makinesiyse aklımın ucundan bile geçmemiş o ihtimal, şimdi biraz boşkuktalar yeni dizi falan yok derken bence bir ihtimal denenebilir. :A Mahkum da her ne kadar iddialı gelirse gelsin o günde çiğ çiğ yerler onu. Tek Teşkilat zamanında Arıza'ya naptı gördük.
İşte o yüzden pazara koymamalı onu. Eğer benim gibi düşünüyorsa El Kızı ya da Misafir'i gününden edip pazara koyup orada final yaptırabilir.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İşte o yüzden pazara koymamalı onu. Eğer benim gibi düşünüyorsa El Kızı ya da Misafir'i gününden edip pazara koyup orada final yaptırabilir.
Elkızı cumarteside iş görmediyse pazarda da pek göremez de Misafir için 3-4 reyting umudu var yani, en azından çakılması durumunda denenmeli diye düşünüyorum.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Hayır o one number bir oyuncu, star, herkes onunla çalışmak için can atıyor ve dizileri aşırı uzun sürüyor. :bhr:
------

Öff alakaları yok ama Misafir'e belli çok güveniyorlardı ve iddialıydı işte bu da öyle. :A
Misafir'in afişinden tutmayacağını anlamak güç değildi. Hazal Kaya'ya yazık olacak. :(

Ay tamam... :A Daha konuşmayalım... :A
E tabii, tutan dizisi yok. Susma hakkını kullanman çok doğal. :A @slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Elkızı cumarteside iş görmediyse pazarda da pek göremez de Misafir için 3-4 reyting umudu var yani, en azından çakılması durumunda denenmeli diye düşünüyorum.
Kanal bence birine gün değişikliği yaparsa onu zaten final yapacaktır da Mahkuma gün bulmak için yaptı diye yorumlarım ben :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Misafir'in afişinden tutmayacağını anlamak güç değildi. Hazal Kaya'ya yazık olacak. :(

E tabii, tutan dizisi yok. Susma hakkını kullanman çok doğal. :A @slhttnmtl
Ne afişi ama bu da abartı şimdi, millet aman aman aksiyon da aksiyon diye kuduruyo. :A

En fazla süren dizisi 26 bölüm o da AB'de 0.61 bile aldı. :F :F

Kanal bence birine gün değişikliği yaparsa onu zaten final yapacaktır da Mahkuma gün bulmak için yaptı diye yorumlarım ben :A
Ben de Misafir'i bir umut erken bitirmemek için yaptı diye yorumlarım. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne afişi ama bu da abartı şimdi, millet aman aman aksiyon da aksiyon diye kuduruyo. :A

Bence Misafir da El Kızı da günlerinde iş yapmıyorsa pazar hiç iş yapamaz. Medyapım faktörü desem Fox artık ona da acımıyor Yalancı ve Mumları 5te gitti :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Misafir'in gelip göreceği maksimum bölüm sayısı 8 zaten. FOX bu oranlarla diziyi yeni yıla bırakır mı sanıyorsun? :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bence Misafir da El Kızı da günlerinde iş yapmıyorsa pazar hiç iş yapamaz. Medyapım faktörü desem Fox artık ona da acımıyor Yalancı ve Mumları 5te gitti :A
Ee o da 1 almasaydı suç onlarda, hem onların hikayesi açılabilecek gibi değildi Misafir'i açsalar içinden iyi kötü aksiyon çıkar millet de paşa paşa izler. :Z
------

Misafir'in gelip göreceği maksimum bölüm sayısı 8 zaten. FOX bu oranlarla diziyi yeni yıla bırakır mı sanıyorsun? :A
Haftaya bitiyormuş bilmiyor musun????? :eek:

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and kerem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ee o da 1 almasaydı suç onlarda, hem onların hikayesi açılabilecek gibi değildi Misafir'i açsalar içinden iyi kötü aksiyon çıkar millet de paşa paşa izler. :Z
------

Haftaya bitiyormuş bilmiyor musun????? :eek:
O zaman kendi günü düzelmeli bence diğer günlerde ekmek çıkmaz. Barbaros döndüğü için düşmüş olma ihtimali de mevcut bu haftaki oranlar kritik.

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Nedne ironi yaptın şimdi? :A
Anlamadım deme tabii ironi, o dizi 10'u görmezse Fatih Aksoy'u sektörden silerim, saf amcacım Kanal D'de bıraksa 10 değil 20 bölümü görürdü...
------

O zaman kendi günü düzelmeli bence diğer günlerde ekmek çıkmaz. Barbaros döndüğü için düşmüş olma ihtimali de mevcut bu haftaki oranlar kritik.
Bu hafta Gece-Nazan hesaplaşması var oradan ekmek çıkarırlarsa 3.50-4 garantidir. Gerçi Samanyolu'ndan fırlama senarist becerebilir mi bilemem. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Anlamadım deme tabii ironi, o dizi 10'u görmezse Fatih Aksoy'u sektörden silerim, saf amcacım Kanal D'de bıraksa 10 değil 20 bölümü görürdü...
Star'a verse 2. sezon garantiydi şimdi. :A

Medyapım'ın bütün dizilerini bir kanala vermesine bende sinir oluyorum. Başka kanalda tutabilme ihtimali daha yüksekti kesinlikle. Özellikle Kanal D ve Show'da.
------

Gibi. :A Bak mesela Sevgili Geçmiş güzel diziydi. :bhr:
Şuan baktım, Derin oynuyormuş orada? Ne alaka? (b)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Star'a verse 2. sezon garantiydi şimdi. :A

Medyapım'ın bütün dizilerini bir kanala vermesine bende sinir oluyorum. Başka kanalda tutabilme ihtimali daha yüksekti kesinlikle. Özellikle Kanal D ve Show'da.
Bence Foxun bu durumu sonrası ilişkilerini tekrar düşünmesi gerektiğini anlamıştır :A

• Güldürdün
Reactions: kerem