'Elbet Bir Gün' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1kycrmx.

FOX'un yeni dizisi 'Elbet Bir Gün' final yapıyor!

Yapımcılığını Most Production'un, proje tasarımı ile yönetmenliğini Gül Oğuz'un üstlendiği, senaryosunu Yusuf Reha Alp'in kaleme aldığı, başrollerini; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk'ün paylaştığı dizi ekran macerasını sonlandırıyor.

İlk bölüm sonrasında reytinglerini koruyamayan dizi 12 Aralık Pazar akşamı ekrana gelecek olan 6. bölümüyle izleyicilerine veda edecek.

Elbet Bir Gün, yeni bölümüyle pazar 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
FOX TV o kadar çok dizi aldı ki bu sezon, peşi sıra hepsini yayına sürdü. İzleyici diziye bağlanamadan pat başka bir diziyle karşılaştı, doğal olarak izleyici FOXtan uzaklaşmaya başladı. Bu sezon fazla dizi yaptı ama fazla da iddialı işler yapmadı. Halbuki çok dizi yapmak yerine az ve öz iş yapılsaydı bunlar olmazdı.

Dizinin kadrosu ve tanıtımları oldukça ilgi çekiciydi, tutmasını çok isterdim. Yazık oldu diziye. Tüm ekibe geçmiş olsun...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Hep söylüyorum fox ne zaman dizi gözlü olsa o sene batırıyor.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Zaten tutması mucizeydi. FOX'un birkaç dizisi daha biter diye düşünüyorum.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Haftada 7 gün varken 11 tane dizi almanın sonucu. FOX biraz daha özenli ve seçici olsa keşke emeklere yazık oluyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanunsuz Topraklar beklenen atağı yapamazsa ya da bu hafta da düşüş görürsek kötü haberi alabiliriz, Elkızı şimdilik fena gitmiyor ama kanala yettiğini hiç sanmıyorum, ani bir düşüşle o diziden de kötü haber alabiliriz. Misafir ikinci bölümüyle düştü, bu hafta yükselse bile bekleneni veremeyeceği de kesin gibi görünüyor. Kanalı Yasak Elma ve EHHŞ dizileri sırtlıyor, Aşk Mantık İntikam da direniyor bence zorlu günde...

• Beğendim
Reactions: cookies

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
FOX TV o kadar çok dizi aldı ki bu sezon, peşi sıra hepsini yayına sürdü. İzleyici diziye bağlanamadan pat başka bir diziyle karşılaştı, doğal olarak izleyici FOXtan uzaklaşmaya başladı. Bu sezon fazla dizi yaptı ama fazla da iddialı işler yapmadı. Halbuki çok dizi yapmak yerine az ve öz iş yapılsaydı bunlar olmazdı.

Dizinin kadrosu ve tanıtımları oldukça ilgi çekiciydi, tutmasını çok isterdim. Yazık oldu diziye. Tüm ekibe geçmiş olsun...

Bu dizi iddialıydı bence Şebnem Bozoklu ve Sinemin performansı harikaydı sadece çok dizi alması değil bence her kanal da aynı 4 5 dizi var buda etkiliyor bence

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
FOX ektiğini biçiyor, 2 ayda 3 dizi yayınladı ve hiçbiri tutmadı daha önce dediğim gibi seyirci kanaldan iyice uzaklaştı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Gül Oğuz'a biri kolonya getirsin. :F Hayret 5'te bitmiyor ama o reytinglerden sonra kalan üç haftalık ömrünü huzurlu şekilde yaşamayacağı kesin. UŞM gibi saat değiştirirse falan da hiç şaşırmam. :A

Sinem Ünsal'ın Mucize Doktor'da güzel bir çıkış yaptıktan sonraki ilk dizisinde hüsrana uğraması ve Şebnem Bozoklu'nun TV'deki şanssızlığının devam etmesine üzüldüm ama tutmayacağı belliydi. Eskiden Kanal D de bu kadar çok dizi alırdı ama erken biten işler bile belli seviyenin üstünde reyting alırdı oysa FOX bu sezon tutmayacağı yüz metre öteden görünen ve 1-2 küsürlerden öteye geçemeyen işlerle doldu. Gidişatın bir anda böyle kötüleşmesinin sebebi ne bilmiyorum ama bir an önce toparlanılması lazım zira bu gidişle yıl sonuna kadar en az üç dizi daha bitecek gibi görünüyor.
------

Bu arada FOX'un sadece proje seçimleriyle değil yayın stratejisiyle de dizilerinden çok çabuk vazgeçtiğini düşünüyorum. Evet senaryo kötüyse hiçbir şey kurtaramaz ama usülen de olsa bol tekrar verilmesi gerekir. Bu dizi için iki haftadır doğru düzgün tekrar verildiğini görmedim nitekim yayın akışına bakıldığında Misafir için de aynı durum geçerli. Peş peşe bu kadar dizi başlatınca, bu esnada eldeki diğer diziler ve programlar da akışı doldurunca yeterli yer kalmıyor ve dizilere gereken önem daha en baştan verilmiyor.

• Beğendim

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
bu kanala dizi yapan yapımcı pişmanlık yaşar.hiç bbir yapımcı kanala dizi yapmasın boşyere

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
FOx'a suç bulamam bu sefer Gül Oğuz o kadar uzak ki tv dünyasına farklı kafada çaliştiği için hiç bir işi tutmuyor. Sıla gibi bi iş yaparsa ancak tutar:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben de tam yayından bile kalkmış olabilir demeye gelmiştim şükür o olmamış, ha oladabilir yani. :A

FOX'a cidden dizi yapanlar bir kere daha düşünse iyi olur, galiba Misafir de erken final yapacak diziler arasına girecek. Ki Kanal D'de kalsa her şey daha farklı olabilirdi.

Bu arada 2 reyting alan dev maliyetli Kanunsuz Topraklar bence torpille devam ediyor, ahım şahım yurt dışı satışı olabilecek bir dizi gibi de gözükmüyor.

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tutmayacağı çok belli bir işti. Dün AB'de 1'e düşmüş beklenilen bir karar. FOX'un acilen iddialı işler hazırlaması lazım.

Ben de tam yayından bile kalkmış olabilir demeye gelmiştim şükür o olmamış, ha oladabilir yani. :A

FOX'a cidden dizi yapanlar bir kere daha düşünse iyi olur, galiba Misafir de erken final yapacak diziler arasına girecek. Ki Kanal D'de kalsa her şey daha farklı olabilirdi.

Bu arada 2 reyting alan dev maliyetli Kanunsuz Topraklar bence torpille devam ediyor, ahım şahım yurt dışı satışı olabilecek bir dizi gibi de gözükmüyor.
Kanunsuz Topraklar 2 reytinge düşmedi ki. 4 bandında alıyor ki bu reyting de o tarz bir dönem işi için yeterli oranlar değil ama torpilden ziyade 13'e tamamlama durumu var. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tutmayacağı çok belli bir işti. Dün AB'de 1'e düşmüş beklenilen bir karar. FOX'un acilen iddialı işler hazırlaması lazım.

Kanunsuz Topraklar 2 reytinge düşmedi ki. 4 bandında alıyor ki bu reyting de o tarz bir dönem işi için yeterli oranlar değil ama torpilden ziyade 13'e tamamlama durumu var. :A
AB'de 2 almadı mı bu hafta o. :A