Eintracht Frankurt - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 21-22 Sezonu - 1. Hafta Maçı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gelişten belli gelişten. Araştırma yapılsa topun üstüne o şekilde gelen futbolcuların yüksek oranda penaltıyı değerlendiremedikleri ortaya çıkar. Hem sen niye Pelkas'a kullandırıyorsun ki penaltıyı? Adam aylar sonra maça çıkıp 2 pas yaptı. Penaltıyı kazanan penaltıyı kullanmak zorunda değil. Ver Gustavo'ya, Szalai'ye.
------

Üniversite başlamıyor mezuna kaldım. :( Ama plan kurup ders çalışmaya başlayacağım.
Hedef ne?

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gelişten belli gelişten. Araştırma yapılsa topun üstüne o şekilde gelen futbolcuların yüksek oranda penaltıyı değerlendiremedikleri ortaya çıkar. Hem sen niye Pelkas'a kullandırıyorsun ki penaltıyı? Adam aylar sonra maça çıkıp 2 pas yaptı. Penaltıyı kazanan penaltıyı kullanmak zorunda değil. Ver Gustavo'ya, Szalai'ye.
------

Hedef ne?
+1
O kadar kötü durdu ki topun başında 30 saniye önceden kaçırdı dedim. Madem kendine güvenin yok köşelere vurma konusunda yavaş adımlarla gel fake bir adımla kaleciyi mal edip ortaya bırak...

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
------

Hedef ne?
İşin kötü yanı hedefim yok net ama iyi sıralama diyelim en az bir 25 30 bin. Ama hedefim ilk 20 bin.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Pelkas'ın ters köşe yapacağı fikri aklımdan geçti ve vuracağı köşeyi de tahmin ettim. Meğerse kaleci de tahmin etmiş, kaleci çıkardı. Pelkas penaltı atarken karda yürüyüp izini belli etmemeyi öğrenmeli.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
+1
O kadar kötü durdu ki topun başında 30 saniye önceden kaçırdı dedim. Madem kendine güvenin yok köşelere vurma konusunda yavaş adımlarla gel fake bir adımla kaleciyi mal edip ortaya bırak...
Penaltı atışından önce "Pelkas kaçırmaz ya" dedim, sonra buraya geldim adamın bu sezon ilk maçına çıktığını hatırladım @emreemreu'nun mesajını görünce. Ortaya vursa olmuyor mu? Tam ortaya veya biraz kenarlara doğru üst tarafa vurmamalarının nedeni ne futbolcuların? Çok merak ediyorum bunun cevabını.
İşin kötü yanı hedefim yok net ama iyi sıralama diyelim en az bir 25 30 bin. Ama hedefim ilk 20 bin.
Sayısal mı?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Penaltı atışından önce "Pelkas kaçırmaz ya" dedim, sonra buraya geldim adamın bu sezon ilk maçına çıktığını hatırladım @emreemreu'nun mesajını görünce. Ortaya vursa olmuyor mu? Tam ortaya veya biraz kenarlara doğru üst tarafa vurmamalarının nedeni ne futbolcuların? Çok merak ediyorum bunun cevabını.

Sayısal mı?
Vallaha ben de merak ediyorum illa köşelere vuracaklar :A
Chelsea'deki Jorginho arada atıyor ama zeki adam.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Sayısal mı?
Evet sayısal bu sene matematik o kadar yapamadım ki süre bol olunca edebiyat çözdüm Eadan 10bin yaptım ama Eadan yazacak bir yerim yok. Hukuktan nefret ediyorum. Psikoloji falan da bana göre değil. Aslında benim sözele ilgim daha fazla ancak oradan yürüyeceğim bir meslek grubu yok.

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Normalde Frankfurt deplasmanında 1 puana tamam derdim ama bu şekilde olması üzdü. Berisha varken Pelkas atmamalıydı penaltıyı. Yazık oldu.

Savunmada genel olarak iyiydik bence. Kim'in çıkış maddesi 10-12 civarıysa şimdiden oraya stoper bakmak şart. Elimizde tutamayız. Tam bir canavar.

Mesut ilk yarı çok iyiydi ama ikinci yarı düştü maalesef. Kondisyonu zamanla yükselecektir.

Rossi acaba mı dedirtti birkaç kez ama penaltıyı getiren pası çok iyiydi. Gelişime açık bir oyuncu.

Muhammed girdikten sonra hiç sırıtmadı, göründüğünden çok daha diri ve güçlü. Sivas maçında çok haksız eleştirildi ama bu çocuk gerçekten sağlam potansiyel. Süre almaya devam etmeli.

Fenerbahçe gün geçtikçe daha da iyi olacak. Çok umut vaadeden bir takım bu. Bu etkiyi henüz ilk aylarında yapan bir teknik direktörü var. Sadece biraz daha sabır.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Normalde Frankfurt deplasmanında 1 puana tamam derdim ama bu şekilde olması üzdü. Berisha varken Pelkas atmamalıydı penaltıyı. Yazık oldu.

Savunmada genel olarak iyiydik bence. Kim'in çıkış maddesi 10-12 civarıysa şimdiden oraya stoper bakmak şart. Elimizde tutamayız. Tam bir canavar.

Mesut ilk yarı çok iyiydi ama ikinci yarı düştü maalesef. Kondisyonu zamanla yükselecektir.

Rossi acaba mı dedirtti birkaç kez ama penaltıyı getiren pası çok iyiydi. Gelişime açık bir oyuncu.

Muhammed girdikten sonra hiç sırıtmadı, göründüğünden çok daha diri ve güçlü. Sivas maçında çok haksız eleştirildi ama bu çocuk gerçekten sağlam potansiyel. Süre almaya devam etmeli.

Fenerbahçe gün geçtikçe daha da iyi olacak. Çok umut vaadeden bir takım bu. Bu etkiyi henüz ilk aylarında yapan bir teknik direktörü var. Sadece biraz daha sabır.
Bizim ligde giderler yabancı adamlara tahammül ederler gençler bir kötü oynasın hemen eleştirilir.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Benden sonra açanlar beraberlik ile kurtarmasına vesile oluyor :A

Maçın ikinci yarısına bakmadım uyumuşum :A
Yorumlardan anladığım kadarı ile son dakika penaltı kaçırmışız. Kötü olmuş. Diğer maçı alarak telafi ederiz umarım.
------

Virgülden belli :A yazmasan da anlardım :A

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,444
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Benden sonra açanlar beraberlik ile kurtarmasına vesile oluyor :A

Maçın ikinci yarısına bakmadım uyumuşum :A
Yorumlardan anladığım kadarı ile son dakika penaltı kaçırmışız. Kötü olmuş. Diğer maçı alarak telafi ederiz umarım.
------

Virgülden belli :A yazmasan da anlardım :A
Ben açacaktım Bodrumsporla uğraşıyorum Web sitesini alamazsa Bodrumspor 3 puan silme cezası ve şirketin lisansını çıkaramıyorlar @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kevin Trapp şöyle bir açıklama yapmış: "Penaltıyı kurtardığım için çok rahatladım, yoksa Fenerbahçe hak etmediği bir galibiyet alacaktı." (Sporx)

İstatistiklere bakalım:

1631866256111.png

Oyunun büyük bir bölümüne hakimdik ama kalkıp böyle ilginç bir açıklama yapabiliyor. Yoksa siz mi hak etmiştiniz? :D

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kevin Trapp şöyle bir açıklama yapmış: "Penaltıyı kurtardığım için çok rahatladım, yoksa Fenerbahçe hak etmediği bir galibiyet alacaktı." (Sporx)

İstatistiklere bakalım:

Oyunun büyük bir bölümüne hakimdik ama kalkıp böyle ilginç bir açıklama yapabiliyor. Yoksa siz mi hak etmiştiniz? :D

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
Kevin Trapp'ciyiz sonuna kadar. :A @Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

İstatistiklere bakalım:

Trump'a benzeyen sadece ismi değilmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf