FF dosimosi / Dosi

Yani hayır demeyiz elbet ama olması içinde yanıp tutuşmam.
Yöneticiliğin bana cazip gelen en önemli etkinlik online listesi artı silinenleri/editleri görmek :A
Dün birisi mesaj yazmış, reaksiyonu bırakmıştım. Sonra editlemiş. Bende geri çektim :A
Senide biri etiketlemişti (belki edit ederek yapmıştı ondan sana bilirim gelmedi). Sen tepki vermeyince en az 10 kere mesajını edit etmiş. Bu tarz detayları görmek hoşuma gidiyor :A

Çenem öyle ya. Hiç unutmam bir dönem sadece hafta sonları takılırdım. Mesaj sayımdan dolayı en aktif üyeler olarak ismim geçerdi :A

Cazip gelenden ayrılamaz insan. :A
Bende her hafta baṣı bu hafta az yaz derim kendime, yinede ilklere girerim. :F

Hangi mesaj o merak ettim ṣimdi :A

Cazip gelenden ayrılamaz insan. :A
Bende her hafta baṣı bu hafta az yaz derim kendime, yinede ilklere girerim. :F

Hangi mesaj o merak ettim ṣimdi :A
Senle Dm trafiğimiz olmadığı için açıklayamıyorum :A merak et çatla ne diyelim :A
Çene bi açıldımı susmak bilmiyor. Bana bulaştın yine uçuşa geçtin :A gerçi bende bi bir kaç gün girmemiştim o malum dönemde :A

Senle Dm trafiğimiz olmadığı için açıklayamıyorum :A merak et çatla ne diyelim :A
Çene bi açıldımı susmak bilmiyor. Bana bulaştın yine uçuşa geçtin :A gerçi bende bi bir kaç gün girmemiştim o malum dönemde :A

Fark ettim, girmedin birkaç gün/hafta. O hafta zaten genel olarak mesaj sayıları az oldu.

Çatlatmakta ustasın, bilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Bunu da buraya not geçelim. Dosi kendine her daim hakimdir. Yani kendini iyi kontrol eder. Özel hayatında ve forumdada.

Çatlatma huyunu yesinler inṣallah :A
Öyledir cidden. Uyku düzenimi, hayata pozitif bakıp kafamın çoğunlukta rahat olmasına vesile olmuştur bu kontrol edebilme durumu.

Yemesinler. Bana hep lazım :A

Öyledir cidden. Uyku düzenimi, hayata pozitif bakıp kafamın çoğunlukta rahat olmasına vesile olmuştur bu kontrol edebilme durumu.

Yemesinler. Bana hep lazım :A

Örnek almam gerek. Ciddi diyorum. Galiba son 6 senede ama özellikle bu sene kendimi kaybettim. Bu sebeple saygı duyuyorum bu duruṣuna. :bhr:

• Harika
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Dosi
Örnek almam gerek. Ciddi diyorum. Galiba son 6 senede ama özellikle bu sene kendimi kaybettim. Bu sebeple saygı duyuyorum bu duruṣuna. :bhr:
Yani sana tavsiye vermek istedim beni tersledin gibi bir şey oldu :A benim cevabım sonrasıda trip yemiş gibi bir durum oldu :A

Geçecek bu günler. Kendine ve hataya olan inancını kaybetme. Bir dönem benimde sağlık konusunda çok şanssızlığım vardı. Bu yaşları görmemde bir müzedeydi. Kaza bela her şeyi gördüm. Allah göstermesin bir daha. Kafa yapımı değiştirip stresten uzak durmayı başardıktan sonra işler yoluna girdi.
Yine tekrarlayayım. En başta kendine değer ver. Kendini zaman zaman şımart ve zararlı yiyecek içeceklerden sakın.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi
Bunu da buraya not geçelim. Dosi kendine her daim hakimdir. Yani kendini iyi kontrol eder. Özel hayatında ve forumdada.

Çatlatma huyunu yesinler inṣallah :A
@MEnes saklanma çık dışarı. :A
Yani sana tavsiye vermek istedim beni tersledin gibi bir şey oldu :A benim cevabım sonrasıda trip yemiş gibi bir durum oldu :A

Geçecek bu günler. Kendine ve hataya olan inancını kaybetme. Bir dönem benimde sağlık konusunda çok şanssızlığım vardı. Bu yaşları görmemde bir müzedeydi. Kaza bela her şeyi gördüm. Allah göstermesin bir daha. Kafa yapımı değiştirip stresten uzak durmayı başardıktan sonra işler yoluna girdi.
Yine tekrarlayayım. En başta kendine değer ver. Kendini zaman zaman şımart ve zararlı yiyecek içeceklerden sakın.
Hayata - Mucizeydi. Paragraftaki yazım hataları

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94