FF dosimosi / Dosi

Cazip gelenden ayrılamaz insan.

Bende her hafta baṣı bu hafta az yaz derim kendime, yinede ilklere girerim.

Hangi mesaj o merak ettim ṣimdi

Cazip gelenden ayrılamaz insan.

Bende her hafta baṣı bu hafta az yaz derim kendime, yinede ilklere girerim.

Hangi mesaj o merak ettim ṣimdi
Senle Dm trafiğimiz olmadığı için açıklayamıyorum
merak et çatla ne diyelim

Çene bi açıldımı susmak bilmiyor. Bana bulaştın yine uçuşa geçtin
gerçi bende bi bir kaç gün girmemiştim o malum dönemde

Fark ettim, girmedin birkaç gün/hafta. O hafta zaten genel olarak mesaj sayıları az oldu.

Çatlatmakta ustasın, bilirim.

Reactions: 12.Adam and Dosi
Bunu da buraya not geçelim. Dosi kendine her daim hakimdir. Yani kendini iyi kontrol eder. Özel hayatında ve forumdada.

Çatlatma huyunu yesinler inṣallah
Öyledir cidden. Uyku düzenimi, hayata pozitif bakıp kafamın çoğunlukta rahat olmasına vesile olmuştur bu kontrol edebilme durumu.

Yemesinler. Bana hep lazım

Öyledir cidden. Uyku düzenimi, hayata pozitif bakıp kafamın çoğunlukta rahat olmasına vesile olmuştur bu kontrol edebilme durumu.

Yemesinler. Bana hep lazım

Örnek almam gerek. Ciddi diyorum. Galiba son 6 senede ama özellikle bu sene kendimi kaybettim. Bu sebeple saygı duyuyorum bu duruṣuna.

Reactions: 12.Adam and Dosi
Örnek almam gerek. Ciddi diyorum. Galiba son 6 senede ama özellikle bu sene kendimi kaybettim. Bu sebeple saygı duyuyorum bu duruṣuna.
Yani sana tavsiye vermek istedim beni tersledin gibi bir şey oldu
benim cevabım sonrasıda trip yemiş gibi bir durum oldu

Geçecek bu günler. Kendine ve hataya olan inancını kaybetme. Bir dönem benimde sağlık konusunda çok şanssızlığım vardı. Bu yaşları görmemde bir müzedeydi. Kaza bela her şeyi gördüm. Allah göstermesin bir daha. Kafa yapımı değiştirip stresten uzak durmayı başardıktan sonra işler yoluna girdi.
Yine tekrarlayayım. En başta kendine değer ver. Kendini zaman zaman şımart ve zararlı yiyecek içeceklerden sakın.

Reactions: Yakamoz-Asi
Bunu da buraya not geçelim. Dosi kendine her daim hakimdir. Yani kendini iyi kontrol eder. Özel hayatında ve forumdada.

Çatlatma huyunu yesinler inṣallah
@MEnes saklanma çık dışarı.

Hayata - Mucizeydi. Paragraftaki yazım hataları

Reactions: Yakamoz-Asi