Dokuzuncu Gezegen 1. Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Daha derinlere inip olayın kimin başının altından çıktığını buldum. @denizz19 'a özenip dizi yazmaya karar vermiş @dreamy :A @kerem @Yiğitt @eskici

Şu konuda ki konuşmaları pompy ile cookies konuşmalarına benzemiş :A

Güzel bölüm olmuş.Bence o kişi Jülide'nin bir yakını olabilir böylece Jülide'nin o aileyle bir bağlantısı olmuş olur.Ya da Yusuf'un.Bekliyorum.@denizz19
Bu hafta sizin tutkulu halleriniz beğenilmiş ama Melek'in Kaan ile birlikte olmasını isteyenlerde var :D

Okuyor olmana sevindim dizimi. :) Bakalım kimle bağlantısı olacak zaten ipler kopmaya başlayacak artık :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hazal Kaya'nın paragöz olduğunu söylemiş Faruk amca :A @Forumdash
Heh yaptım:A Nasıp ilk sana kullanmak olacak:A Tabi en çok @serhatt a kullanırım muhtemelen:A
Kara_Sevda_59._Bolum_-_Kan_Donduran_Yuzlesme-1.gif

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Evet o dilden anlarsın diye sana ordan geldim:A

Düzelttim yazıyı. Ş çıkmamiş diye düzelteyeim dedim fark etmemiştim dediğin yeri:A

Yok ben kavga sahnelerini değil ihtiraslı bağırış çağrış laf sokma sahnelerini seviyorum. Böyle şiddet yok bende:A

Mesela şu sahnede ki oyunculuk. :(

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yok ben kavga sahnelerini değil ihtiraslı bağırış çağrış laf sokma sahnelerini seviyorum. Böyle şiddet yok bende:A

Mesela şu sahnede ki oyunculuk. :(

Resmen psikolojik şiddet bu. Kimse de gündemine almamiş zamanında özellikle @Aserat @serhatt ve @Ahmed Demirciğim yapsa böyle kadına şiddet derler:A