Doğum Günün Kutlu Olsun xemrexxx !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız resmecn şok balık beyinle hogatha nasıl hatırladı :eek: Ayy yaşlandım şu forumda :(, neyse gidip sakal traşı olayım ofiste herkesler şapşup öpecek. Ss

Bu arada @MasacRE ile @Sherlock konuya foruma üye olduğunda Çiğdem bendrn 7 yaş büyüktü şimdi 1 yaş kalmış aramızda bunu atayizler @DarkLegenD ile @Tolstoyevski bile açıklayamaz :S

Herkese çok teşekkür ediyorum hayatım :X
Sen Aralıkta doğduğun için 3 aylığına 2 yaş küçük oluyorsun benden o aylardada havanı atıyorsun :F Ama şimdi Eylüle kadarda ben havamı atacam indi yine 1 yaşa :Z :Z :Z @mrt-06 @Forumdash @MasacRE @Harunnn60

Kes bencede hem sana sakal yakışmaz hemde forumda da @serhatt @ozgur2113 @denizz19 @Yiğitt öpmek isterler bu bahaneyle :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu köfte baya baya yaşlanmiş:F @xemrexxx
Eminim bu hediye herkesinkinden daha çok beğeneceksin :A
images

Maskeli olan mı:F
Yaşına başına bakmadan böyle çocuklara şey ediyor içeri atacaklar bir gün @xemrexxx i :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Doğum gününüz kutlu olsun X’i bol Emre beyciğim, nice mutlu senelere. Forumumuza çılgın etiketlerinizle renk katmaya devam edin. :A @xemrexxx

Bu da hediye gibi hediye... :A

Suzi.jpg

• Harika
Reactions: xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Kız resmecn şok balık beyinle hogatha nasıl hatırladı :eek: Ayy yaşlandım şu forumda :(, neyse gidip sakal traşı olayım ofiste herkesler şapşup öpecek. Ss

Bu arada @MasacRE ile @Sherlock konuya foruma üye olduğunda Çiğdem bendrn 7 yaş büyüktü şimdi 1 yaş kalmış aramızda bunu atayizler @DarkLegenD ile @Tolstoyevski bile açıklayamaz :S

Herkese çok teşekkür ediyorum hayatım :X

? Öptülermi ofistekiler teyzoşum gel yıkıyım yüzünü :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx