Doğum Günün Kutlu Olsun xemrexxx !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sampa6a0e9108d9dc0f7.jpg

Evet bugün fav10 ailemizin en önemli bireyi olan xemrexxx doğum günü :bhr: Özellikle 2013-2014-2015 tayfaları bizler için Emresiz bir forum asla düşünülemez.Son yıllarda aktifsizliği zaten forumu olumsuz etkileyen en önemli sebeplerden birisi :( Umarım yeni yaşıyla tekrar eskisi gibi buralarda olur çünkü onsuz forum gerçekten olmuyor yanı :ZYine adet olarak forum adına doğum gününü kutluyor cicili bicili seneler diliyorum :Z:Z:Z

Ben vadi forumlarında takılır ve 1 yıl bile kalamazdım açıkcası böyle genel foruma ilk kez gelmiştim ve alışma sürecimde @xemrexxx olmasaydı bu aileden mahrum kalabilirdim bir süre sonra giderek :( 2013 -2014-2015 dönemlerinden özellikle şuan forumda olan üyelerin çoğuda eminim benim gibi düşünüyordur çoğumuz Emre sayesinde uyum sağladık aslında şuan forumun şu halde olmasında temelinde en büyük pay sahibidir çünkü çoğumuz onun sayesinde bu aileden erken kopmadık tüm samimiyetimle söyleyebilirim ve benim gibi düşünenlerin sayısının fazla olduna eminim iyi ki doğdun iyi ki forumdasın @xemrexxx :bhr::bhr::bhr:

original.gif

tumblr_pbvjmhVzpE1wb5sm7o1_r1_540.gifv

MealyShadyIndigobunting-size_restricted.gif

tumblr_o3l6ojLiU01s5r5o5o3_500.gif

Güzel elbiselerini giy gel bize yürü git de @xemrexxx 6 yıldır oldu gibi :A :A :A

Ve Adet :Z:Z:Z

Son olarak bir diğer forum ailemizin sevgili bireyi @Harunnn60 sana hazırladığı özel afiş için teşekkürler :bhr::bhr::bhr:
xemrexxx.jpg

@mrt-06 @Harunnn60 @ozgur2113 @Aserat @vadikızı @xBUGRAx @Billy Kane @dreamy @Turkuazz @DarkLegenD @Tolstoyevski @serhatt @MasacRE @Silinmiş Üye @cookies @MEnes @Maskeli Fedai @batuhankaralar @pompy @denizz19 @alperuz @ozmoturk @Forumdash

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@xemrexxx teyzoşumm gülüşü güzelimm gamzelimm doğum günün kutlu olsun nice yaşlara sağlıkla huzurla ailenle bir ömür diliyorum iyi ki doğdun iyi ki varsın emremm mutluş yaşlarr ? ?

MY den Köseme tac takılırken ki sahne hediye ediyor bende sana forumun kralı tacını takıyorum teyzoşum:AMutlu yaşlarr

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun @xemrexxx :A

@Forumdash kendini bulabilecek misin bakalım :A biraz açalım seni :A
@xemrexxx Yaş farkımız yine düştü 1 e yaşıt sayılırız ayoll :A :A :A @mrt-06 @serhatt @MasacRE @Harunnn60 @Forumdash
İyi ki doğdun heyatım çok güzel bir yıl olsun senin için, hep güldüğün, gülmekten ağladığın çok çok güzel bir yıl olsun ♥ @xemrexxx

images
@xemrexxx forumun LGBT+ grupununun Queen'i, tebrikler ve sevdiklerinle birlikde nice güzel yıllar yaşaman dileğiyle. :bhr:
Bu köfte baya baya yaşlanmiş:F @xemrexxx
Eminim bu hediye herkesinkinden daha çok beğeneceksin :A
images

Maskeli olan mı:F
Bu olmaz olasıca güne ve bu leş konuya tepkim...

Ekli dosyayı görüntüle 73933
@xemrexxx teyzoşumm gülüşü güzelimm gamzelimm doğum günün kutlu olsun nice yaşlara sağlıkla huzurla ailenle bir ömür diliyorum iyi ki doğdun iyi ki varsın emremm mutluş yaşlarr ? ?

MY den Köseme tac takılırken ki sahne hediye ediyor bende sana forumun kralı tacını takıyorum teyzoşum:AMutlu yaşlarr
Doğum günün kutlu olsun Emre, nice mutlu yılların olsun. ? @xemrexxx
Kız resmecn şok balık beyinle hogatha nasıl hatırladı :eek: Ayy yaşlandım şu forumda :(, neyse gidip sakal traşı olayım ofiste herkesler şapşup öpecek. Ss

Bu arada @MasacRE ile @Sherlock konuya foruma üye olduğunda Çiğdem bendrn 7 yaş büyüktü şimdi 1 yaş kalmış aramızda bunu atayizler @DarkLegenD ile @Tolstoyevski bile açıklayamaz :S

Herkese çok teşekkür ediyorum hayatım :X