Doğum Günün Kutlu Olsun Ünlü Düşünür, Filozof MEnes... 🐴

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Teşekkürler dostum, OTAKU ile hayatımız ilerliyor, yaşımız gidiyor ama bundan pişman mıyım tabi ki hayır... :A

Bu haber beni ziyadesiyle sevindirdi ve en büyük hediye oldu dediğin gibi. DESTANSI final sezonuna 5 gün kala güncele gelmiş olmanı öğrenmek gayet güzel bir haber. :A Birlikte yorumlarız final sezonunu, ekibimiz var ne de olsa. :A

FMAB... Her hali her şekli epik kere epik be...
5 gün mü kaldı, ben tekrar ertelendi diye biliyorum ya. Kesin mi şimdi? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Mumun sönmeden yetiştik sanırım.

İyi Yaşlar Kardeşim,
Herşey Gönlünce Olsun.

Doğum Günün Kutlu Olsun Enescim. (Lazy Man)

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@MEnes iyi doğdun, mutlu ve huzur dolu sağlıklı seneler dilerim. Doğum günün kutlu olsun ve epik gelişmelere vesile olsun...

Attack-On-Titan-Bust-Action-Figure-1-8-scale-painted-figure-Titan-Bust-Doll-PVC-figure.jpg

ece4f72d8ed4159f3f1ed7cabdc53efa.jpg

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dün hediyenin ilk kısmını vermiştim.
Şimdi yenilerinde :A
@MEnes
Öncelikle sağlık ve huzurun yanısıra umarım bu yeni yaşında beklediğin mutluluğa kavuşursun 🤗

Hediye zamanı:

Zamanında işe giderken senle sohbet ederken o an canlı canlı fotolar atıyordum. Bir çoğu İnstafavori'de yok olmuş.
Geriye bunlar kalmış.
İlki değişen kuş mekanı, çarşının göbeği.
20200217_123308.png
20200217_123601.png

Şarkı olarakta sevdiğin bir isimden şarkı hediye etmek istedim

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Vaay be adaşıma bak... Bu SABARSAL konu için şükranlarımı sunuyorum... :A
Ne demek adaşım... Sen konuda da dile getirdiğim üzere SABAR ve OÇANİŞECE kültürlerini her detayıyla insanlığa duyuruyorsun. Bu yüzden bu SABARSAL konuyu sonuna kadar hak ettin. :A
Bu sıvalara daha uzun bir cevap vereceğim elbette. SIVA ve SABAR sanatının zirvesine çıkan bu kutlama konusunu bu kadar kısa cevapla geçiştirmem. Uygun bir vakitte gereğini yapacağım... :A @Sherlock
Tamamen keyfine göre adaşım, çok da şey yapmana gerek yok. :A (Asla uygun vakit bulamadı, asla uzun uzun cevap veremedi. :A)

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ne demek adaşım... Sen konuda da dile getirdiğim üzere SABAR ve OÇANİŞECE kültürlerini her detayıyla insanlığa duyuruyorsun. Bu yüzden bu SABARSAL konuyu sonuna kadar hak ettin. :A

Tamamen keyfine göre adaşım, çok da şey yapmana gerek yok. :A (Asla uygun vakit bulamadı, asla uzun uzun cevap veremedi. :A)
Katılıyorum benim gibi bir SABAR insanına az bile yazılmış... :A

Ya adam nasıl da biliyor beni... Tabi ki de vermeyeceğim o cevabı ahahahaha... :A Bir de sana sıva yapacağımı falan mı sandın... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Noel'de topluca izlerim. Haftada 1 izlemekten nefret ediyorum çünkü. :A
Yapmaa... O kadar bekletilmez bu bölümler... Bu bölümlere hakaret ve ayıp gerçekten... :A Gerçi Noel'de 3 4 bölüm çıkmış olur çok da birikmiş olmaz gibi en azından. Malum bölüm gelmeden izlemeye başla da gerisi önemli değil... :A (Malum bölümü sen bilmiyorsun tabi ama 5, 6 veya 7. bölümlerden biri malum bölüm olarak sanat ve anime tarihine geçecek de o yüzden dedim... :A )

• İlginç
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dün hediyenin ilk kısmını vermiştim.
Şimdi yenilerinde :A
@MEnes
Öncelikle sağlık ve huzurun yanısıra umarım bu yeni yaşında beklediğin mutluluğa kavuşursun 🤗

Hediye zamanı:

Zamanında işe giderken senle sohbet ederken o an canlı canlı fotolar atıyordum. Bir çoğu İnstafavori'de yok olmuş.
Geriye bunlar kalmış.
İlki değişen kuş mekanı, çarşının göbeği.
Ekli dosyayı görüntüle 95742Ekli dosyayı görüntüle 95741

Şarkı olarakta sevdiğin bir isimden şarkı hediye etmek istedim
Teşekkürler umarım o dediğin şeye kavuşurum... :A

Evet bu fotoğrafları hatırlıyorum, heey gidi hünler hey demeden edemiyor insan...

Ayça Ayşin Turan... Sesi de güzel bunun be...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Yapmaa... O kadar bekletilmez bu bölümler... Bu bölümlere hakaret ve ayıp gerçekten... :A Gerçi Noel'de 3 4 bölüm çıkmış olur çok da birikmiş olmaz gibi en azından. Malum bölüm gelmeden izlemeye başla da gerisi önemli değil... :A (Malum bölümü sen bilmiyorsun tabi ama 5, 6 veya 7. bölümlerden biri malum bölüm olarak sanat ve anime tarihine geçecek de o yüzden dedim... :A )
Beklentiye koydun şimdi beni, yine bir beklentiyle izleyeceğim. Dediğini karşılar umarım. :A Fanlar hazır olda bekliyor, hedef MAL'de zirveye yerleşmekmiş. Biraz zor gibi ama başarabilecekler mi bakalım, bir süre sonra tekrar düşeceği için kısa süreli de olsa üst sıralara yerleşsin isterim. :A

• Güldürdün