Doğum Günün Kutlu Olsun Ünlü Düşünür, Filozof MEnes... 🐴

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
At-Mecnun.jpg

Bugün -resmi olarak- saygıdeğer adaşım, ünlü düşünür ve filozof @MEnes'in doğum günü...

Kendisinin doğum gününü en içten dileklerimiz ile kutluyor, sevdikleriyle, yoldaşlarıyla, ailesiyle ve adaşıyla geçireceği nice mutlu, sağlıklı, huzur dolu ve pek tabii SABAR'lı yıllar diliyoruz... OÇANİŞECE kültürü hiç peşini bırakmasın adaşım, yoldaşım...

Atına bindi mi er meydanına sürecek...
Adaşım gibi adam lazım bana...
Haklının yanında olup, zalime karşı duracak...

Adalet namlunun ucunda diyecek...
Şehitlik kefenini giyecek...
Kahpelere dur diyecek...

Dünyaya yeni düzen kuracak...
Vurdu mu mala, sıvasını tam yapacak...
"SABAR" dedi mi akan suları durduracak...

Geçmeyecek muhabbetin köprüsünü...
Kullanmayacak zalimlerin kürsüsünü...
Çağırmayacak el alemin türküsünü...

Kaşıyacak ak saçlarını elleri...
Barıştıracak küskünleri...
Baktı mı görecek geleceği...

Eser adı: ADAŞIM GİBİ ADAM...
Yazar: Aşık Sherlock

Kendisine SABAR, OÇANİŞECE, OTAKU, SANAT, SİNEMA gibi ögeleri barındıran birbirinden çeşitli hediyeler vermeniz önemle rica olunur...

Ben de konuya iliştireyim...

Sana layık bir AT...

At.jpg

Konuşmama gerek yok...

Saoirse-Ronan.jpg

"Grogu" kardeşimiz...

The-Mandalorian-Grogu.jpg

SANAT...

İzlerken delireceğiz...

Shingeki-No-Kyohin-S04.jpg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Doğum günün kutlu olsun nice yıllara. Yeni yaşın umarım uğurlu gelir. Fazla bir tanışıklığımız yok ama Çukur yorumlarında gördüm seni o yüzden hediyem :

• Harika
Reactions: MEnes and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@MEnes , Geçen hafta profilinde foto mevzusunu konuşurken doğum günü mesajımıda görmüştüm. Bu sene @Sherlock unutmamış. Aklına kim veya ne getirdi acaba :A

Hediyemi sonra getireceğim. Aklıma geldi şimdi bir iki şey. Hazırlamam gerekecek :A
• Hediye önerisidir...

@Dosi SNK (Shingeki No Kyojin) isimli sanat eserinin mangasında güncel bölüme geldi, adaşıma (@MEnes) verilebilecek en büyük hediye budur...

• Öneri bitti...
Ah diğerlerine öneri var ve ben zaten okumuş biriyim ama neyseki aklıma bir kaç dakika önce ne hediye vereceğim geldi :A
Bu arada şiir tam Sabarlık 👏 ve okumuştum önceden sanki :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@MEnes , Geçen hafta profilinde foto mevzusunu konuşurken doğum günü mesajımıda görmüştüm. Bu sene @Sherlock unutmamış. Aklına kim veya ne getirdi acaba :A
Bir haftadır falan bırakmıyor ki peşimi... Doğum günümü kutla, hediye al, MUZLU PASTA çok severim falan diyor. :A @MEnes

Ah diğerlerine öneri var ve ben zaten okumuş biriyim ama neyseki aklıma bir kaç dakika önce ne hediye vereceğim geldi :A
Bu arada şiir tam Sabarlık 👏
Teşekkür ediyorum, aslında yeni bir şiir değil ancak günün anlam ve önemine uygun diye konuya iliştireyim dedim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir haftadır falan bırakmıyor ki peşimi... Doğum günümü kutla, hediye al, MUZLU PASTA çok severim falan diyor. :A @MEnes

Teşekkür ediyorum, aslında yeni bir şiir değil ancak günün anlam ve önemine uygun diye konuya iliştireyim dedim. :A
İlk mesaj için
Bir kere @MEnes önemsemediğini demişti ve tepkim
ismail-abi-gif-14.gif
İkinci mesajda ise ekleme yaptım tanıdık diye :A ve @Maskeli Fedai 'nin konusunda paylaşmıştın (hafizam bana oyun oynamıyorsa) :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@MEnes tebrik ederim. Bir yıl daha animelerle hayatını yedin ve artık OTAKU ruhun yavaş yavaş yaş almaya devam ediyor. :A

2013'te start verdiğim ve 2020'de nihayet sonuna geldiğim SNK'yı yeni bitirdiğimi söylemek istiyorum, yorum bekliyordun benden final sezonundan hemen önce konuda olacak. En büyük hediye bu sanırım. Biraz fragman koktu ama neyse. :A

Birde 4K kalitesi gelmiş, gerçi içeriği kadar kaliteli olamaz da neyse... Arada bir başa sarıp izliyorum efsaneyi.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
@MEnes tebrik ederim. Bir yıl daha animelerle hayatını yedin ve artık OTAKU ruhun yavaş yavaş yaş almaya devam ediyor. :A

2013'te start verdiğim ve 2020'de nihayet sonuna geldiğim SNK'yı yeni bitirdiğimi söylemek istiyorum, yorum bekliyordun benden final sezonundan hemen önce konuda olacak. En büyük hediye bu sanırım. Biraz fragman koktu ama neyse. :A

Birde 4K kalitesi gelmiş, gerçi içeriği kadar kaliteli olamaz da neyse... Arada bir başa sarıp izliyorum efsaneyi.

Kutlama mesajının ikinci cümlesi övgü mü yergi mi? :A
Sanki senin ömrünü yemiş gibi bir anlam çıkardım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun Enes hocam :A
Yeni yaşın hayatının her alanında başarı getirmesi dileğiyle ve sağlıklı yıllara :A

• Harika
Reactions: MEnes