Doğum Günün Kutlu Olsun Ünlü Düşünür, Filozof MEnes... 🐴

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beklentiye koydun şimdi beni, yine bir beklentiyle izleyeceğim. Dediğini karşılar umarım. :A Fanlar hazır olda bekliyor, hedef MAL'de zirveye yerleşmekmiş. Biraz zor gibi ama başarabilecekler mi bakalım, bir süre sonra tekrar düşeceği için kısa süreli de olsa üst sıralara yerleşsin isterim. :A
Yani şimdi bu sezonun kaç bölüm olacağı şuan aşırı belirsiz ama şayet mangada düşündüğüm kısımlara gelirlerse MAL'de zirveye yerleşmeme ihtimali yok zaten. :A O bölümler başarılı bir şekilde animeye aktarılırsa internette yer yerinden oynayacak... Tüm OTAKU alemi çıldıracak, kopacak. :A S3P2 tahtı sallamıştı çok yaklaşmıştı ama 4. sezonun yanında S3P2 devede kulak kalır... Bunu bildiğim için zirve için fazla umutluyum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yani şimdi bu sezonun kaç bölüm olacağı şuan aşırı belirsiz ama şayet mangada düşündüğüm kısımlara gelirlerse MAL'de zirveye yerleşmeme ihtimali yok zaten. :A O bölümler başarılı bir şekilde animeye aktarılırsa internette yer yerinden oynayacak... Tüm OTAKU alemi çıldıracak, kopacak. :A S3P2 tahtı sallamıştı çok yaklaşmıştı ama 4. sezonun yanında S3P2 devede kulak kalır... Bunu bildiğim için zirve için fazla umutluyum. :A
Hayda... Ben yine de o kadar umutlanma derim. Manga ve anime çoğu zaman denk geitirtilemiyor çünkü. :A Zirvede yerleşir belki ama önemli olan kaçıncı sıralarda sabit duracağı. Yine 12 bölümlük olacak gibi duruyor ama mangayı okuduğun için sen daha iyi tahmin edersin. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayda... Ben yine de o kadar umutlanma derim. Manga ve anime çoğu zaman denk geitirtilemiyor çünkü. :A Zirvede yerleşir belki ama önemli olan kaçıncı sıralarda sabit duracağı. Yine 12 bölümlük olacak gibi duruyor ama mangayı okuduğun için sen daha iyi tahmin edersin. :A
Ya mangası o kadar DESTANSI ki yani akıl almaz hikayeler ve bölümler var. İnanılmaz bir kurgu var. O yüzden fazla hype'landım. Ama işte bunu dediğin gibi animeye aktaran şirketin hakkıyla yapması lazım. Pacing'i düzgün ayarlaması lazım. Gidip 45 sayfalık manga bölümüne sahip SNK'yı 2 Manga 1 Anime bölümü şeklinde yapmasınlar yani... Ben hikayeye güveniyorum ve MAPPA'nın da iyi iş çıkaracağını düşünüyorum. Bekleyelim görelim. :A Sızıntılar 16 bölüm olacak şeklinde ve 16 bölümün dışında ikinci bir part olacak şeklinde gözüküyor ilk aşamada ama sızıntıları yapan kişilere ne kadar güvenilirse artık. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Katılıyorum benim gibi bir SABAR insanına az bile yazılmış... :A

Ya adam nasıl da biliyor beni... Tabi ki de vermeyeceğim o cevabı ahahahaha... :A Bir de sana sıva yapacağımı falan mı sandın... :A
Ahahahahaha yine önce kendini övmüş, ardından da gerçekleri dile getirmiş... :A "Şovmen" diye yazmalıydım aslında başlığa. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes