Doğum Günün Kutlu Olsun Çiğdem

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2EwlQp.jpg

images

Evet, bugün forumumuzun olmazsa olmazı, neşe, enerji ve moral kaynağı, prensesi @Çiğdem in doğum günü. Sevilen ve başarılı moderatörümüzün doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu ve nice yıllar diliyoruz. :bhr: :love1:

Çiğdem’in forum için ne kadar önemli ve değerli olduğunu hepimiz zaten biliyoruz ama ben yine de söyleyeyim :A Samimiyeti, cana yakınlığı, sevecenliği, içtenliği, sıcakkanlılığı, dost canlılığıyla ve tabii ki ciciliğiyle hepimizin gönlünü kazanmıştır Çiğdem. Onsuz bir forumu hiçbirimiz düşünemiyoruz, buralar canlıysa onun sayesinde. Keyifli ve eğlenceli sohbetiyle, etkinlik ve yarışmalara verdiği büyük emeklerle ailemizin en kıymetli parçalarından biridir kendisi. :bhr: İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, seviliyorsun çok. :Z Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun...

İşte hediyelerin. :bhr:

images

images

images

images

Musti'nin en güzel hareketli parçalarından birini seçtim. :Z

Burcu hanımdan seçmesek olmazdı. :A

Neşen hiç sönmesin. :bhr:

Resim ve video için @Harunnn60 a çok teşekkürler. :bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@Çiğdem doğum günün kutlu olsun Çiğdem nice yaşlara inşAllah :D

sana mustafa sandalın çıkış yaptığı şarkıyı armağana edeyim :D

• Harika
Reactions: Çiğdem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sen olmasan forum ne olurdu bilmiyorum ki 2 ay ortalarda olmayınca bile yokluğun hissedildi. Umarım uzun yıllar boyunca aramızda olmaya devam edersin. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu ve huzurlu yıllara. :bhr: @Çiğdem

Kulüp konusuna mesaj yazamamıştım o yüzden ikisi için de hediye veriyorum. :A
large.jpg

0

• Harika

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Seni çok seviyorum can ablacım iyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım bu sayede manevi bir ablam oldu.. Nice güzel yaşlara... @Çiğdem sana hediye olarak şiir yazdım umarım beğenirsin. :bhr:

Altı yıl önce bir kış günü geldin gönlüme
Kara kış bahara döndü seni görünce
Ben ise bir kuş gibi uçtum senin koca yüreğine

Ben kim miyim? Kardeşin, biricik kardeşin mrt..

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Seni çok seviyorum can ablacım iyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım bu sayede manevi bir ablam oldu.. Nice güzel yaşlara... @Çiğdem sana hediye olarak şiir yazdım umarım beğenirsin. :bhr:

Altı yıl önce bir kış günü geldin gönlüme
Kara kış bahara döndü seni görünce
Ben ise bir kuş gibi uçtum senin koca yüreğine

Ben kim miyim? Kardeşin, biricik kardeşin mrt..
Ne kadar güzel, duygulandım vallahi. :(

Bu arada konudaki videoyu izlemeyi unutma canım sen de varsın. :A

• Harika
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2EwlQp.jpg

images

Evet, bugün forumumuzun olmazsa olmazı, neşe, enerji ve moral kaynağı, prensesi @Çiğdem in doğum günü. Sevilen ve başarılı moderatörümüzün doğum gününü kutluyor, sevdikleriyle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu ve nice yıllar diliyoruz. :bhr: :love1:

Çiğdem’in forum için ne kadar önemli ve değerli olduğunu hepimiz zaten biliyoruz ama ben yine de söyleyeyim :A Samimiyeti, cana yakınlığı, sevecenliği, içtenliği, sıcakkanlılığı, dost canlılığıyla ve tabii ki ciciliğiyle hepimizin gönlünü kazanmıştır Çiğdem. Onsuz bir forumu hiçbirimiz düşünemiyoruz, buralar canlıysa onun sayesinde. Keyifli ve eğlenceli sohbetiyle, etkinlik ve yarışmalara verdiği büyük emeklerle ailemizin en kıymetli parçalarından biridir kendisi. :bhr: İyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki aramızdasın, seviliyorsun çok. :Z Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun...

İşte hediyelerin. :bhr:

images

images

images

images

Musti'nin en güzel hareketli parçalarından birini seçtim. :Z

Burcu hanımdan seçmesek olmazdı. :A

Neşen hiç sönmesin. :bhr:

Resim ve video için @Harunnn60 a çok teşekkürler. :bhr:

Ahh konu için çok teşekkürler @Bully son iki doğum günümde burda olmanda çok güzel eskisi gibi :bhr::bhr::bhr:

Duygularımız karşılıklı kesinlikle bende sizler için aynısını düşünüyorum sizsizde buralar olmuyor zaten kopamıyorsun şuan yine burdasın :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: Bully