Doğum Günün Kutlu Olsun Çiğdem-

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,695
Puanı
1,060
Oooo Harun kıskanacak başım döndü yazıların hediyelerin hepsi çok güzel @Alamancı
ne diyim bilemedim çok teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

Forumun önemli üyelerinden oldun az çok katkımız olduysa ne mutlu :bhr: Yazın MS de başlayınca asıl forumun güzel yönünü görüceksin demiştim yarışmakla iyide yaptın eski üyelerinde gelmesiyle şuan en keyifli zamanlarını geçirdiğini düşünüyorum forumda
:Z:Z:Z
Forumda belli etmesen de çok duygusal ve sezgisel hislerini bana belli ettiriyorsun. Bozmamaya çalışırsın her zaman herşey yolundaymış gibi davranırsın ama her zaman öyle değildir. Bazen o huyunu çok seviyorum, bazen sevmiyorum ama gerçekten iyi misin diye sorasım geliyor.

Yazılanların hepsini hakediyorsun canım, forumda takılıyorum iyiyim mutluyum ama sende bu forumun bir rengisin, sensiz bi forum asla olmaz yani. :Z:Z

Ilk kez doğum gününü kutladım diye özel olsun istedim, ilkler hiçbir zaman unutulmaz çünkü. :bhr::bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumda belli etmesen de çok duygusal ve sezgisel hislerini bana belli ettiriyorsun. Bozmamaya çalışırsın her zaman herşey yolundaymış gibi davranırsın ama her zaman öyle değildir. Bazen o huyunu çok seviyorum, bazen sevmiyorum ama gerçekten iyi misin diye sorasım geliyor.

Yazılanların hepsini hakediyorsun canım, forumda takılıyorum iyiyim mutluyum ama sende bu forumun bir rengisin, sensiz bi forum asla olmaz yani. :Z:Z

Ilk kez doğum gününü kutladım diye özel olsun istedim, ilkler hiçbir zaman unutulmaz çünkü. :bhr::bhr:
Aaa tabi bizde ciddi olmamız gereken zamanlar oluyor ama sağlık ölüm kazalar başkaların başına gelen tecavüz vsyle haberler şehit haberleri vsyle vsyle ama bu kötü unsurları bir kenara bırakırsak eğer neşemiz enerjimiz hep yerinde şükür :Z:Z:Z

Forumda da yine bu unsurlar dışındakı tüm sohbet konusmalarımızın goy goy dan ibaret ciddilikle alakası olmadını her fırsatda hatırlatıyoruz gerçi bizi artık herkes biliyordur :A Burası panayır gibi bir yer üyeler sadece eğlenmek amaçlı kullanmalı bu çok önemli :Z

Aaa evet bu kutlamanı unutmucam gerçekten hatta diğer yıllar geçen yılın altında kaldın diyebilirim çok mutlu ettin beni Alamancı :bhr::bhr::bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,695
Puanı
1,060
Aaa tabi bizde ciddi olmamız gereken zamanlar oluyor ama sağlık ölüm kazalar başkaların başına gelen tecavüz vsyle haberler şehit haberleri vsyle vsyle ama bu kötü unsurları bir kenara bırakırsak eğer neşemiz enerjimiz hep yerinde şükür :Z:Z:Z

Forumda da yine bu unsurlar dışındakı tüm sohbet konusmalarımızın goy goy dan ibaret ciddilikle alakası olmadını her fırsatda hatırlatıyoruz gerçi bizi artık herkes biliyordur :A Burası panayır gibi bir yer üyeler sadece eğlenmek amaçlı kullanmalı bu çok önemli :Z

Aaa evet bu kutlamanı unutmucam gerçekten hatta diğer yıllar geçen yılın altında kaldın diyebilirim çok mutlu ettin beni Alamancı :bhr::bhr::bhr:
Seni mutlu ettiysem ne mutlu bana. Yinede bir sıkıntın olursada özelden yazabilirsin, Harun çok iyi bilir ben 2 yıl psikoloji okudum, birçok kez ona hem moral hem destek hemde tavsiyede bulunmuşumdur. Etkili olduğunu da söylerdi. :Z:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni mutlu ettiysem ne mutlu bana. Yinede bir sıkıntın olursada özelden yazabilirsin, Harun çok iyi bilir ben 2 yıl psikoloji okudum, birçok kez ona hem moral hem destek hemde tavsiyede bulunmuşumdur. Etkili olduğunu da söylerdi. :Z:Z
Harunun pehleyen suratını değiştirmek çok zor kulakları çınlasın :A :A :A
imgsize.php

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Demek o kara gün bugünmüş :( Neyse şaka bir yana doğum günün kutlu olsun cadaloz :A Forumda hep olması gereken, moralim bozuk olduğunda birden bire neşemi yerine getiren bir dostsun :D İyi ki varsın:) Sevdiklerinle beraber nice mutlu senelere.

Bu da hediyelerin :A

images (35).jpeg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Çiğdem. İyi ki doğdun.:D
Her ne kadar forumu Ozan kurmuş olsada şuan aktif olma sebebi %60 sensin. Gerçekten enerjin ile herkesi etkiliyorsun. Nice formülü senelere. Zaten bırakırsan bende bırakırım forumu muhtemelen.:X

En harika baba kızını hediye edeyim sana:X

images.jpeg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Forumun çenebazı, geyik konusunda @xemrexxx'den sonra çığır açan, doğallığıyla ün salmış, kimseyi kırmayan, forumda hiç "olmamış" bile vermeyen, geyikbaşlı gövel ördeğimiz. Kim bu? @Çiğdem- tabii ki. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara geyikbaşlı gövel ördeğimiz. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,274
Puanı
1,060
Kız sana yazacağım bütün iyi sözcükleri,iltifatları diğer üyeler yazmış o yüzden kendimi yormayacam :A

İyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım,nice güzel musmutlu günlerin olsun.Herşey gönlünce olsun :bhr: :bhr:

12062-unluler1-14.jpg

erkan-kolcak-kostendil-500x500.png

b49972e9d1d521ec933ebdbf70b8f5bf.jpg