eTV Dizi Savaşları'nda 3. Sezon Sona Erdi! | Kazanan: Aşk Yeniden (ozgur2113)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sunucu sonuçları açıklarken bi işler çeviriyor dedim ama ses etmediydim netice de kazanan Aşk Yeniden olmuş tebrikler @ozgur2113 :A
Ben de AFK görünce şaşırmıştım çünkü daha önce AY'ye yüksek puan vermiştin diye hatırlıyorum :A Teşekkürler desteğin için :A
Finalde oylamada yakın sonuçlar çıkmış:)
@ozgur2113 tebrikler yarışmayı kazanmışsın:) @denizz19 finalde olmak ayrıca büyük bir başarı sanada tebrikler:)
İki yarışmacıda bu yarışmaya renk kattınız:)
@Aserat bir tebrikte şans yarışmanın 3.sezonunuda başarıyla sunduğum için:)
Teşekkür ederim :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aşk Yeniden'in kazanmasına sevindim güzel sonuç olmuş tebrikler @ozgur2113 :D @denizz19 sana karşı da bir gıcıklığım yok ama dizi konusunda anlaşamıyoruz bir türlü senle sevindim dizinin 2. olmasına :A Sana da tebrikler buraya kadar gelmek de başarıdır :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@ozgur2113 oyumu sana vermedim ama iyi yaristin kazanmayi hakettin tebrikler :A
@denizz19 sanada tebrikler kankacim cok iyi yaristin kazanmayi da hakettin ama olmadi hatta sana 20 puanlik oy gönderdim ama pis sunucu kabul etmedi :A :A
@Aserat sen beni tebrik etmemisssin o yüzden sana tebrik yok :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
@ozgur2113 oyumu sana vermedim ama iyi yaristin kazanmayi hakettin tebrikler :A
@denizz19 sanada tebrikler kankacim cok iyi yaristin kazanmayi da hakettin ama olmadi hatta sana 20 puanlik oy gönderdim ama pis sunucu kabul etmedi :A :A
@Aserat sen beni tebrik etmemisssin o yüzden sana tebrik yok :A
İlk 3'e bile giremedin neyi tebrik edeyim ki? Hem 20 puan bir şakadan ibaretti şimdi @denizz19 ciddi sanıp neden kabul etmedin demesin. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İlk sezonu geçen yaz @batuhankaralar Dizi Dizi Fav10 adıyla sunmuştu sonra ben de sonbaharda Dizi Savaşları olarak yayınlamaya başladım ama bitiremedim. Bu yaz da 2 ve 3. sezonları bitirdik. :X
Skddjdjjd dizi dizi fav10 un devamımı bu :) ne yarışmaydı bi ilk bölümüne bakmıştım ama bişi hatırlamıyorum :(

4. Sezona ben jüri falan olabilirim nasıl bir yarışmaydı ki yani türü neydi yarışmanın napılıyodu :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Skddjdjjd dizi dizi fav10 un devamımı bu :) ne yarışmaydı bi ilk bölümüne bakmıştım ama bişi hatırlamıyorum :(

4. Sezona ben jüri falan olabilirim nasıl bir yarışmaydı ki yani türü neydi yarışmanın napılıyodu :)
Her yarışmacı bir dizi seçip her hafta ondan sahneler gönderiyor ve en beğendiğinden en az beğendiğine kadar sıralayıp özelden oy gönderiyorsun. Zaten yeni sezon gelecek yaz olacak o zamana kadar yarışacak bir dizi bulabilirsin. :X

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Her yarışmacı bir dizi seçip her hafta ondan sahneler gönderiyor ve en beğendiğinden en az beğendiğine kadar sıralayıp özelden oy gönderiyorsun. Zaten yeni sezon gelecek yaz olacak o zamana kadar yarışacak bir dizi bulabilirsin. :X

Aa ben bu yarışmanın konusuna girdim bu yaz hatta @xemrexxx meryemle yarışmıştı :)

Bulurum belki bakalım :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Hayır o dediğin Yıldızlar Yarışıyor'du. Aslında puanlama sistemi onunla, MusicSurvivor'la ve Benim Albümüm'le aynı ama tabii ufak tefek farklar var. :)
Aa pardon baya yarışma girdi araya karışmışlar halbuki diziler yarışıyor demişsin ama ben ona rağmen meryem demişim kafam yorgun biraz galiba :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Olmamisi hakettin su anda :A ilk 3 e senin yüzünden giremedim :A ayrica ben 20 puan konusunda ciddiydim saka falan degildi :A :A
O zaman diğer jüri üyelerinin puanını da 20'den saymam gerekecekti ki işler daha da uzayacaktı. Elenmen de tamamen seçtiğin sahneyle alakalı. Değiştirme ihtimalin varken ısrar ettin ben ne yapayım. :A