eTV Dizi Savaşları'nda 3. Sezon Sona Erdi! | Kazanan: Aşk Yeniden (ozgur2113)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
16 değil 18 kişi oy kullandı. İki dizi de 9'ar oy aldı ama benim puanım 10 üzerinden değerlendirilince arada iki puanlık fark oluşmuş olmalı. :)

* Aserat (Sunucu)
10 - Aşk Yeniden

* vadikızı (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* Çiğdem- (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* MasacRE- (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* Bully (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* Forumdash (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* Starcık (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* Ahmad (Halk)
6 - Adını Feriha Koydum

* sokak sanati (Halk)
6 - Aşk Yeniden

* eskici (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* Harunnn60 (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* xemrexxx (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* tolgab (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* Billy Kane (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden

* Yakamoz-Asi (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* turkuazz (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* batuhankaralar (Jüri Üyesi)
8 - Adını Feriha Koydum

* MayısKralı (Jüri Üyesi)
8 - Aşk Yeniden
Paylaşım yaparken tolgab'ın Adını Feriha Koydum seçtiğini yazdın ama sen :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Paylaşım yaparken tolgab'ın Adını Feriha Koydum seçtiğini yazdın ama sen :)
Şimdi onun gönderdiği mesaja baktım Aşk Yeniden yazmış. Ben herkesin verdiği puanı kenara not alıyorum ama anlaşılan geçerken yanlış kişinin oylarına baktım. Bu arada kesinlikle sana veya AFK'ye bir düşmanlığım olduğunu sanma yorgunluktan dolayı yanlış aktarmış olmalıyım. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Şimdi onun gönderdiği mesaja baktım Aşk Yeniden yazmış. Ben herkesin verdiği puanı kenara not alıyorum ama anlaşılan geçerken yanlış kişinin oylarına baktım. Bu arada kesinlikle sana veya AFK'ye bir düşmanlığım olduğunu sanma yorgunluktan dolayı yanlış aktarmış olmalıyım. :)
Düşmanlıkla ilgisi yok ben tüm oyları hesapladığmda o şekilde çıkıyordu yani yanlış değilim o sebeple. Tolga'yı da AFK diye hesapladığımdan dolayı o şekilde hesapladım neyse sorun düzeldi o vakit. :)

@ozgur2113 tebrikler kardeşim hak ettin 1.liği :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben de şimdi hesapladım 78 - 64 çıktı dediğin gibi ama sanırım @Aserat @tolgab'ın oyunu yanlış açıklamış.
İki diziye de eşit sayıda jüri üyesi oy kullandı. Halktan ise @sokak sanati Aşk Yeniden'e, @Ahmad ise Feriha'ya verip 6'şar puan alınca eşitlendiler. Son olarak da benim 10 puanlık oyum geldi ve böylece bir taraf 2 puan öne geçmiş oldu. Ama dediğiniz gibi @tolgab'nin oyunu yanlış aktarmış olmalıyım özür diliyorum.

@denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Düşmanlıkla ilgisi yok ben tüm oyları hesapladığmda o şekilde çıkıyordu yani yanlış değilim o sebeple. Tolga'yı da AFK diye hesapladığımdan dolayı o şekilde hesapladım neyse sorun düzeldi o vakit. :)

Bende doğru düzgün kafa kalmadı gerçekten kusura bakma. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İki diziye de eşit sayıda jüri üyesi oy kullandı. Halktan ise @sokak sanati Aşk Yeniden'e, @Ahmad ise Feriha'ya verip 6'şar puan alınca eşitlendiler. Son olarak da benim 10 puanlık oyum geldi ve böylece bir taraf 2 puan öne geçmiş oldu. Ama dediğiniz gibi @tolgab'nin oyunu yanlış aktarmış olmalıyım özür diliyorum.

@denizz19
Sen niye oy kullandın ki .ss

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Teşekkür ederim, ben de seni tebrik ederim. :D İyi yarıştın :A

@denizz19
Neyse hallolduğuna göre sorun yok :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle 2.olan @denizz19 tebrikler bu arada baktımda şimdi hiç iyi puan vermemiştin diyorsun son haftalarda 3 aksiyonlu sahnenede çok iyi puanlar verdim ama bu öpüşme sahnesiyle büyüyü bozdun vlla :A @Bully öpüşmeli güneşin kızlarını izliyorsun diye 1 yıl azarlayıp kendin finale ne koyuyorsun :F yine aksiyon koysan sen diyebilirdim :A

@ozgur2113 tebrik ederim finaldeki o kadını bana @xemrexxx sevdirdi yıldızlar yarışıyordan yani emreye dua et bence sna oyumdan dolayı :A :A :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neyse birincilik dansımızı da buraya koyup konudan ayrılıyorum :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
öncelikle 2.olan @denizz19 tebrikler bu arada baktımda şimdi hiç iyi puan vermemiştin diyorsun son haftalarda 3 aksiyonlu sahnenede çok iyi puanlar verdim ama bu öpüşme sahnesiyle büyüyü bozdun vlla :A @Bully öpüşmeli güneşin kızlarını izliyorsun diye 1 yıl azarlayıp kendin finale ne koyuyorsun :F yine aksiyon koysan sen diyebilirdim :A

@ozgur2113 tebrik ederim finaldeki o kadını bana @xemrexxx sevdirdi yıldızlar yarışıyordan yani emreye dua et bence sna oyumdan dolayı :A :A :A
@xemrexxx 40 yılda bir işe yaramış desene :A
Bu arada seni Twitter'dan engelleme noktasına getirdim ama neyse ki iyi dayandın. :A
Aynen, uzun bir süre rahatım artık :A

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Sunucu sonuçları açıklarken bi işler çeviriyor dedim ama ses etmediydim netice de kazanan Aşk Yeniden olmuş tebrikler @ozgur2113 :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Finalde oylamada yakın sonuçlar çıkmış:)
@ozgur2113 tebrikler yarışmayı kazanmışsın:) @denizz19 finalde olmak ayrıca büyük bir başarı sanada tebrikler:)
İki yarışmacıda bu yarışmaya renk kattınız:)
@Aserat bir tebrikte sana yarışmanın 3.sezonunuda başarıyla sunduğum için:)