eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

Ağlattın :(:T

Demek bu sahneyle geldin :)
Diğerini daha çok beğendim. bir kaç hafta sonraya ertele onu :D

Hatirladim bu sahneyi, Geçen haftadan daha iyi 😉 beğendim

harika :Z

@sokak sanati bulamadim sahneni :A neyse seninkini ve diğerlerinide oylama zamani değerlendiririm :D
O kadar ertelemem sanırım, bakarsın haftaya gelir. :D

o sahne cok güzel bence hemen haftaya harcama derim ben :A zaten normal br sahnesi bile iyi puan alir. az dusun derim ben :A
Kafamda belli bir plan var aslında o sahneyi çok ilerilere atmayı düşünmüyorum, çok vurucu duygusal sahnelerimiz var :A

Kafamda belli bir plan var aslında o sahneyi çok ilerilere atmayı düşünmüyorum, çok vurucu duygusal sahnelerimiz var :A
o duygusal sahneler umarim beni vurmaz :A yeter gülsun artk yüzüm. Umarim o siralarda ailem yaninda olurda etkilenmem :Z :A

niye etiket yapmadin ?:)
bu arada ilk haftalardan bu sahneyle gelmen iyi oldu ama ben aksiyon sahnelerini tercih ederim :A
şimdi yaptım.Telefonla giriyordum o yüzden:).Dram sahneleri nasıl etki yapacak merak ediyorum.Ona göre listeyi yeniden şekillendirebilirim.Bu hafta önemli bu yüzden:)

Etkilendiğim sahnelerden biridir ya
sözleri çok iyi bu sahnenin.Murat Yıldırım-Aslı Enver sahnelerinde Murat çok ön planda oluyor genellikle zaten burda da öyle.

şimdi yaptım.Telefonla giriyordum o yüzden:).Dram sahneleri nasıl etki yapacak merak ediyorum.Ona göre listeyi yeniden şekillendirebilirim.Bu hafta önemli bu yüzden:)

sözleri çok iyi bu sahnenin.Murat Yıldırım-Aslı Enver sahnelerinde Murat çok ön planda oluyor genellikle zaten burda da öyle.

Aynen bu sahnedeki sözler çok etkileyici ya

sonradan yapilan etiket olmuyor ama :D bende tam tersi bilgisayardan etiket basarisz oluyor ama mobilden kolay :)
umarim juriler iyi puan verir. Bu hafta zirveyi kaybedeblirsin listemde :A

sonradan yapilan etiket olmuyor ama :D bende tam tersi bilgisayardan etiket basarisz oluyor ama mobilden kolay :)
umarim juriler iyi puan verir. Bu hafta zirveyi kaybedeblirsin listemde :A
onu bilmiyordum,farketmez zaten görecekler eninde sonunda:D .Sahnenin hakkını ver başka şeye gerek yok:D