eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

puan eklenmesi adaletli ama finaldeki heyecanı öldürüyor :) mesela @Tolstoyevski ile @MasacRE- nin finaline dönüşüyor olay:) zaten kazanan belli olunca final seyirci çekmez :)

kalp krizide geçiryordur allah bilir :) o adamın kriz geçiren ama durmayan sağlam bir kalbi varmış duyumlarıma göre :)

Evet vücudu çok süreç atlattı. Felç kalana kadar ölmedi.:A

bu sahne tutunca aynı sahnenin çakmasını babam ve ailesinde denemişlerdi :) ama işte çakmalar bir çetin tekindor havası getirmiyor diziye o bölümden sonra final kararı aldılar :)

Evet vücudu çok süreç atlattı. Felç kalana kadar ölmedi.:A
ferhunde etkisi bunlar insanı süründürür ama öldürmez :)

bu sahne tutunca aynı sahnenin çakmasını babam ve ailesinde denemişlerdi :) ama işte çakmalar bir çetin tekindor havası getirmiyor diziye o bölümden sonra final kararı aldılar :)

Ferhunde'li Leyla'lı kısma daha geçmedim.:A O sahnelerde ucacagiz kısmetse.:F

ege şivesiyle konuşan baskül karı koca vardı onlarla gelseydin bari bu nedir yine berbat havuçla gelmişsin :)

Bu haftaki sahnemiz, zamanında gözyaşlarına boğulduğum Hayat Bilgisi'nin unutulmayan sahnelerinden biri. :T Kopil babaannesini kaybediyor... İşte o duygusal sahne;

@batuhankaralar @mesmeso61 @mrt-06 @Bully @vadikızı @sokak sanati @S.G.A.T.@eskici @MayısKralı @Aserat @Çiğdem- @MasacRE- @Dosi @Sherlock @destere @FaJi @Yiğitt @xemrexxx @denizz19

dramın tavan yaptığı bir bölüm olmuş ama bu kepçük oğlanı sevmiyorum :)

Son düzenleme:

Yani bu hafta da sıkıntımız yok senden yana :A :Z

Çetin amcaya düşük verilir mi zaten hiç ayıptır :A

Necla'nın Ablasının kocasına kaçması sonrası evde olaylar büyümeye devam ediyor.:A Ali Rıza amca daha fazla dayanamaz ve Kriz geçirir. Leyla ise içleri burkan bakışları ile babasını izler.:T:

@destere @Dosi @MasacRE- @eskici @Billy Kane @MayısKralı @Harunnn60 @Bully @turkuazz @Çiğdem- @mrt-06 @S.G.A.T. @Tolstoyevski @Aserat @denizz19 @vadikızı @mesmeso61 @Doğu @MEnes @OzaN @Sherlock @FaJi @*YıldırıM* @Yiğitt @cookies @pompy @EFE UYSAL

ali rıza amcada sürüyle hogatha var yani kalp krizi geçirmesi normal:) hangisiyle uğraşsın biz bir taneyle uğraşamıyoruz :)

Bu haftaki sahnemiz, zamanında gözyaşlarına boğulduğum Hayat Bilgisi'nin unutulmayan sahnelerinden biri. :T Kopil babaannesini kaybediyor... İşte o duygusal sahne;

@batuhankaralar @mesmeso61 @mrt-06 @Bully @vadikızı @sokak sanati @S.G.A.T.@eskici @MayısKralı @Aserat @Çiğdem- @MasacRE- @Dosi @Sherlock @destere @FaJi @Yiğitt @xemrexxx @denizz19
Ağlattın :(:T

Demek bu sahneyle geldin :)
Diğerini daha çok beğendim. bir kaç hafta sonraya ertele onu :D

Hatirladim bu sahneyi, Geçen haftadan daha iyi 😉 beğendim

harika :Z

@sokak sanati bulamadim sahneni :A neyse seninkini ve diğerlerinide oylama zamani değerlendiririm :D

Son düzenleme:

@sokak sanati bulamadim sahneni :A neyse seninkini ve diğerlerinide oylama zamani değerlendiririm :D

:Z:ZYaşasınn beğenmene çok sevindimm

İddialı tüm sahleri koyacağım zaten 1.olamam o sebeple elimdeki en iyileri yollarım :D

6. Sayfa da. Ali Rıza amcanın çıldırma sahnesi ile geldim. Her yeri kırıp döküyor.:Z

Necla'nın Ablasının kocasına kaçması sonrası evde olaylar büyümeye devam ediyor.:A Ali Rıza amca daha fazla dayanamaz ve Kriz geçirir. Leyla ise içleri burkan bakışları ile babasını izler.:T:

@destere @Dosi @MasacRE- @eskici @Billy Kane @MayısKralı @Harunnn60 @Bully @turkuazz @Çiğdem- @mrt-06 @S.G.A.T. @Tolstoyevski @Aserat @denizz19 @vadikızı @mesmeso61 @Doğu @MEnes @OzaN @Sherlock @FaJi @*YıldırıM* @Yiğitt @cookies @pompy @EFE UYSAL
ay iyiki bu hafta özel puan verecem. harika sahne :Z

@Aserat puanlama zamanlamasi harika :D bir kaç kişi efsane gelmiş :A