eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ramiz dayı ve Ezel'e selam da çakılmış, gerçekten efsane bir sahne inşallah hakkını alırız canım :Z
Ahh bu dizinin kıymetini yeterince bildikmi bilmiyorum nasıl şuan ezeli iç geçirelek eski bölümlere bakıyorsak seneye bu günlerde içerdeyede öyle bakacaz tekrar bölümlere :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Bu haftaki sahnemiz, zamanında gözyaşlarına boğulduğum Hayat Bilgisi'nin unutulmayan sahnelerinden biri. :T Kopil babaannesini kaybediyor... İşte o duygusal sahne;

@batuhankaralar @mesmeso61 @mrt-06 @Bully @vadikızı @sokak sanati @S.G.A.T.@eskici @MayısKralı @Aserat @Çiğdem- @MasacRE- @Dosi @Sherlock @destere @FaJi @Yiğitt @xemrexxx @denizz19

arasıda kullan sonucta 1. oldu forumdada sıcağı sıcağına :A :A :A

şu arasın melek morgk sahnesi bence çok iş yapar dram zaten seviyor forum :A

Niye değişmesin. Finalde daha iyi bir sahne kullanıp final puanı avantajını yok edebilir geride kalan bir yarışmacı ama diğer durumda arada 100 puan fark olacak en. Mecburen pes edip finalin heyecanını bitirecek.:) Doğru olan bu çünkü bu sistemi yapiyor her yarışma.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Necla'nın Ablasının kocasına kaçması sonrası evde olaylar büyümeye devam ediyor.:A Ali Rıza amca daha fazla dayanamaz ve Kriz geçirir. Leyla ise içleri burkan bakışları ile babasını izler.:T:

@destere @Dosi @MasacRE- @eskici @Billy Kane @MayısKralı @Harunnn60 @Bully @turkuazz @Çiğdem- @mrt-06 @S.G.A.T. @Tolstoyevski @Aserat @denizz19 @vadikızı @mesmeso61 @Doğu @MEnes @OzaN @Sherlock @FaJi @*YıldırıM* @Yiğitt @cookies @pompy @EFE UYSAL

güzel yapmayı değil ama izlemeyi severim kavga gürültü :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
AAEAAQAAAAAAAAhbAAAAJDBkN2IzZjBiLWUwMjctNDlkOS05NjdlLTRjYzc3ZTc3NWQ5Yg.jpg
photo.jpg

eTV'nin ve Fav10'un sevilen yarışması Dizi Savaşları'nda 2. haftaya başlıyoruz. Cennet Mahallesi ile yarışan @MayısKralı'nın elenmesinden sonra 9 dizi şampiyonluk mücadelesine devam ediyor.

Sunucularımız 'Vatanım Sensin'in fenomen çifti HiLeon'a hayat veren Miray Daner ve Boran Kuzum
DBaQnzhXkAEIxCd.jpg

YARIŞMACILAR
  • batuhankaralar - Kavak Yelleri
  • Bully - İçerde
  • denizz19 - Çocuklar Duymasın
  • eskici - Anne
  • mesmeso61 - Kardeş Payı
  • mrt-06 - Hayat Bilgisi
  • S.G.A.T. - Suskunlar
  • sokak sanati - Yaprak Dökümü
  • vadikızı - Söz
JÜRİ
  • Dosi (Jüri Başkanı)
  • Çiğdem-
  • destere
  • FaJi
  • MasacRE-
  • MayısKralı
  • Sherlock
  • xemrexxx
  • Yiğitt
Son Sahne Gönderme Tarihi: Pazartesi 20.00

Ekli dosyayı görüntüle 55669
resim seçimin berbat hilal harika olmasına rağmen leon yumurtası tüm konuya olan bağlılığımızı yok ediyor :) leon un fanatikleri var @xemrexxx gibi onlara özel resimlerini yollasan yeterliydi aserat :)

Fikret'in cevriyeye yüklendiği sahne tada Ferhunde'nin Ali Rıza Beye kalayladığı sahne ile geleceğim.:A
ben diziyi izlememiştim onun için içinde sap olmayan herhangi bir sahneyle gelirsen yeterli :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
resim seçimin berbat hilal harika olmasına rağmen leon yumurtası tüm konuya olan bağlılığımızı yok ediyor :) leon un fanatikleri var @xemrexxx gibi onlara özel resimlerini yollasan yeterliydi aserat :)

ben diziyi izlememiştim onun için içinde sap olmayan herhangi bir sahneyle gelirsen yeterli :)

Ali Rıza Amcanın çıldırdığı sahne ile geldim.:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu haftaki sahnemiz, zamanında gözyaşlarına boğulduğum Hayat Bilgisi'nin unutulmayan sahnelerinden biri. :T Kopil babaannesini kaybediyor... İşte o duygusal sahne;

@batuhankaralar @mesmeso61 @mrt-06 @Bully @vadikızı @sokak sanati @S.G.A.T.@eskici @MayısKralı @Aserat @Çiğdem- @MasacRE- @Dosi @Sherlock @destere @FaJi @Yiğitt @xemrexxx @denizz19

Şimdi tesadüfen gördüm sahneni cnm sende harika gelmişsin bu hafta güzel olucak gibi
:Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Benim yarışmamın sistemide buna benziyordu :) ben 3 haftada bir o sistemle yarismaci eliyordum
Finaldede öyle yapacaktim ama sonra vazgeçmistim. Finaldede son 2 haftanin puanlarini toplamistik :D ve @Bully 2 puan farkla @xemrexxx yi yenmisti. Final puanlari eşitti bir işe yaramamisti :A
puan eklenmesi adaletli ama finaldeki heyecanı öldürüyor :) mesela @Tolstoyevski ile @MasacRE- nin finaline dönüşüyor olay:) zaten kazanan belli olunca final seyirci çekmez :)

Ali Rıza Amcanın çıldırdığı sahne ile geldim.:Z
kalp krizide geçiryordur allah bilir :) o adamın kriz geçiren ama durmayan sağlam bir kalbi varmış duyumlarıma göre :)