eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

2. HAFTA SONA ERDİ!

Bu haftanın şampiyonu yine İçerde ile @Bully olurken Suskunlar, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü ve Çocuklar Duymasın da ilk 5'te yer aldı.

Ancak her güzel şeyin bir sonu geldiği gibi @batuhankaralar (Kavak Yelleri) için de Dizi Savaşları macerası sona erdi. Kendisine hem geçmiş olsun, hem de jürimize hoş geldin diyoruz. Toplam puan durumu birazdan güncellenecek. Yorum yapan herkese teşekkürler.

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @eskici @mesmeso61 @mrt-06 @S.G.A.T. @sokak sanati @vadikızı @Dosi @Çiğdem- @destere @FaJi @MasacRE- @Sherlock @*YıldırıM*

Kara Sevda'nın reklamında alırım hazzın yarısını bile burada alamadım. Yine çok sıkıcıydı sunum.

İşte kafamda 10 tane sahne varsa 1 tanesini anca bulabildim, Tims nasıl özensiz davranmışsa kanalını açmayı bırak 1 tane video bile yüklememiş
Nasıl yani ben istersem Kavak Yelleri izleyemiyormuyum?😱 Bilinen dizi hem de.Neyse geçmiş olsun ama bu sahne çok boştu hakikaten adamı gördüler tanımadı başka bir numarası yoktu.Gitti güzelim dizi

İyi bari 1 puan da olsa almışım ama fikrim aynı

İlk 2 sabit zaten. Final şansı diğer dizilerin yok. İnanılmaz saçma sistem sayesinde final heyecanı her hafta yok oluyor.

@Bully @mrt-06 @S.G.A.T. @denizz19 'a tebrik ederim.

Söz ilk 5 te değil mi?

Suskunlar Söz ve Kardeş Payı 3lusu farklıdır.

İlk 2 sabit zaten. Final şansı diğer dizilerin yok. İnanılmaz saçma sistem sayesinde final heyecanı her hafta yok oluyor.

@Bully @mrt-06 @S.G.A.T. @denizz19 'a tebrik ederim.
ben o konuyu hala anlamadım.Aldığımız puanlar finalde hesaplanmayacak mı?Neyin tartışması bu 2 haftadır?

ben o konuyu hala anlamadım.Aldığımız puanlar finalde hesaplanmayacak mı?Neyin tartışması bu 2 haftadır?
Aldığın puanlar bu hafta aldığın puana ekleniyor. Örneğin 80 puan almışsan 2. olduğun için aldığın +4'ü ekliyoruz ve 84 oluyor.

Aldığın puanlar bu hafta aldığın puana ekleniyor. Örneğin 80 puan almışsan 2. olduğun için aldığın +4'ü ekliyoruz ve 84 oluyor.
evet çok güzel yine anlamdım
finale çıkarsak ya da yarı finalde ne gibi avantaji olacak bu puanların?

Bu hafta yalnız başıma birinci olduğum için mutluyum
Destekleyen herkese teşekkürler

@S.G.A.T. @mrt-06 sizleri de tebrik ederim

@sokak sanati almışın yine final puanını tebrikler, ilk final puanını alan @denizz19'u da tebrik ederim.

@batuhankaralar geçen hafta final puanı alıp bu hafta elendin, geçmiş olsun.
Sahne seçiminin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk böylelikle, sağlık olsun diyelim

@Aserat senin de emeklerine sağlık

Boş ver kanka. Anlasan sende itiraz edersin şimdi sana da bini bir para hakaretler edilir. Boşa uğraşma.

Final puanı o hafta aldığın puana ekleniyor. 90 aldın 1. Oldun 5 puan ekstra aldın 95 puanın oldu. Bu senin büyük finalde işine yarayacak. 95 puanın olacak yani. O hafta puanın 1 haftaya değil tüm genele hitap ediyor.
Saçmalık ise şu. 1. İle 2. Arasında yüksek ihtimal ile 100 puan fark olacak. 20 kişi oy kullansa 5 puandan max 100 puan tolayabilir 2. Ama o anca farkı kapatır ki herkes 2.ye oy vermeyecek. Yani 1.zaten belli olacak finalde.

harika atmadım okudum attım nedenini anladığını düşünmekteyim