eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- şahanesin canım çok teşekkür ediyorum :bhr: :Z
Allah seni kahretmesin 3 ne? @*YıldırıM*

Teşekkürler @Sherlock. :)

Teşekkürler :D @mesmeso61

Teşekkürler @Dosi. Geçmiş olsun. :)

Süpersin tam puanın için teşekkürler. :Z @Bully

Teşekkürler @destere. :)

Pişman olacağın bir puan vermişsin. :X @sokak sanati

Teşekkürler @Çiğdem-. :D
İyi sayılır ama benim oyum daha muhteşem.s.s

@Çiğdem- sağol gülüm. Senin önerdiğin sahneye tam vermeni beklerdim.:(
@sokak sanati içerde ile hayat bilgiside efsane sahnelerdi napayım ayoll içerde yıldızlar yarısıyorda yarı finalde 1.olduğum sahneydi :A

sonuç olarak sende final puanı almışsın bir bakıma önerim işe yaramış @sokak sanati
:Z:Z:Z

@Bully da 1.olduğum için önerdiğim sahneydi onunda 1.olmasına sevindim :Z

hayat bilgisi daha fazlasını hak ediyor ama puan almana sevindim cnm @mrt-06 :bhr:

@denizz19 çocuklar duymasına bu sefer haksızlık etmemişler puan almasına sevindim
:Z

@batuhankaralar kavak yelelrini rezil ettin ayoll :(:(:(

@sokak sanati @Bully @denizz19 @mrt-06

ve puan alan @S.G.A.T. senide tebrik ederim umarıms evdiğim bir sahnesi çıkar :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@sokak sanati içerde ile hayat bilgiside efsane sahnelerdi napayım ayoll içerde yıldızlar yarısıyorda yarı finalde 1.olduğum sahneydi :A

sonuç olarak sende final puanı almışsın bir bakıma önerim işe yaramış @sokak sanati
:Z:Z:Z

@Bully da 1.olduğum için önerdiğim sahneydi onunda 1.olmasına sevindim :Z

hayat bilgisi daha fazlasını hak ediyor ama puan almana sevindim cnm @mrt-06 :bhr:

@denizz19 çocuklar duymasına bu sefer haksızlık etmemişler puan almasına sevindim
:Z

@batuhankaralar kavak yelelrini rezil ettin ayoll :(:(:(

@sokak sanati @Bully @denizz19 @mrt-06

ve puan alan @S.G.A.T. senide tebrik ederim umarıms evdiğim bir sahnesi çıkar :A
İnşallah zirveyi bırakmayız daha canım :A

Birazdan tıklarım kapını, bir toplantı yapar yolumuzu çizeriz :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İnşallah zirveyi bırakmayız daha canım :A

Birazdan tıklarım kapını, bir toplantı yapar yolumuzu çizeriz :Z
tabi beklerim :A

tonca bildirim var yeni konuşmaya girince eskiler bekliyor bende şunları eriteyim :A

tarkanın cuppa konusundakı bildirime baktınmı bilmiyorum bakmadıysan bak ayoll :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully @S.G.A.T. @mrt-06 @sokak sanati @denizz19 tebrikler :)
Bully En yakin rakibine 11 puan fark attin final icin iyi bir avantaj. Bakalim ileriki haftalarda neler olacaj.
S.G.A.T. böyle bir sahnede ikinci olduysan aksiyon sahnelerinde ucarsin.
Içerde suan yayinda olan bir dizi olduğu icin avantajli ve kalitelide bir dizi zaten :)
Kavak yellerine iyi puanlar verdim elenmesine üzüldüm. Efe nin cok daha güzel sahneleri vardi @batuhankaralar
ve @Aserat emegine saglik.
Umarim bir dahaki sefere misafirim denk gelmez :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Bully En yakin rakibine 11 puan fark attin final icin iyi bir avantaj. Bakalim ileriki haftalarda neler olacaj.
Içerde suan yayinda olan bir dizi olduğu icin avantajli ve kalitelide bir dizi zaten :)
Kavak yellerine iyi puanlar verdim elenmesine üzüldüm. Efe nin cok daha güzel sahneleri vardi @batuhankaralar
Teşekkürler :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkürler, bakalım avantajı koruyabilecek miyiz, daha çok şey değişecektir ilerleyen haftalarda :D

Bu arada Yıldırım dışında yeni jüri üyesi getirememişsin hiç, o da konuyu kendi bulmuştu zaten :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Senden puan almak için illa memeli sahne mi koyalım :A @destere
yelli kavağa meme taksanda pek işe yaramazdı :)
üzüldüm ama elenmene şimdi araki bir puan verecek dizi bulasın :)

@vadikızı'ndan @destere'ye sert tepki! #DiziSavaşlarıSonuçGecesi
oww kaos karğaşa şiddet herşey burda :)

Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de!

böyle muhteşem bir diziyle yarışan yok? gidip yelli kavakla yarışıyorlar ondan sonra niye bir puan verdin diye birde çemkiriyorlar:) gelde isyan etme :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkürler, bakalım avantajı koruyabilecek miyiz, daha çok şey değişecektir ilerleyen haftalarda :D

Bu arada Yıldırım dışında yeni jüri üyesi getirememişsin hiç, o da konuyu kendi bulmuştu zaten :A
haha gıcık okadar kişi hatta sunucu bile benim vesile olduğumu söyledi sana ne oluyorda kendi geldi dedin :A ben zaten getirdim sayilir dedim :D
Daha fazla getiremedim yoğun günlerime denk geldi
Bende 2 gündür senin gibi gündüz giremiyorum. Artık akşamcı olacam zaten.
@EFE UYSAL üzdü :mad:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
haha gıcık okadar kişi hatta sunucu bile benim vesile olduğumu söyledi sana ne oluyorda kendi geldi dedin :A ben zaten getirdim sayilir dedim :D
Daha fazla getiremedim yoğun günlerime denk geldi
Bende 2 gündür senin gibi gündüz giremiyorum. Artık akşamcı olacam zaten.
@EFE UYSAL üzdü :mad:
@Bully e içim kan ağlayarakta olsa katılıyorum bu sefer:) gidip @*YıldırıM* ı bulacağına bir kız jüri bulsaydın bari :) bulduğun berbat jüri gelip batırmış ortalığı :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@Bully e içim kan ağlayarakta olsa katılıyorum bu sefer:) gidip @*YıldırıM* ı bulacağına bir kız jüri bulsaydın bari :) bulduğun berbat jüri gelip batırmış ortalığı :)
Haspam sen ne anlarsın daştan. Senin karşında daş gibi çocuk var şu anda. Ay neyse evde kalmış bakkal çıragı destereden bahsediyorum şurada. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

Haspam sen ne anlarsın daştan. Senin karşında daş gibi çocuk var şu anda. Ay neyse evde kalmış bakkal çıragı destereden bahsediyorum şurada. :A
Yanlis anlamissin destere. @Bully tam tersi benim bulmadigimi ima etmis hem Yildirim gayette kaliteli oy vermiş hele ilk sirada verdiği dizi kalite kokuyor :D @S.G.A.T.