eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Pek takip edemedim final puanı alamadım sanırım :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
2. HAFTA SONA ERDİ!

Bu haftanın şampiyonu yine İçerde ile @Bully olurken Suskunlar, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü ve Çocuklar Duymasın da ilk 5'te yer aldı.

Ancak her güzel şeyin bir sonu geldiği gibi @batuhankaralar (Kavak Yelleri) için de Dizi Savaşları macerası sona erdi. Kendisine hem geçmiş olsun, hem de jürimize hoş geldin diyoruz. Toplam puan durumu birazdan güncellenecek. Yorum yapan herkese teşekkürler. :)

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @eskici @mesmeso61 @mrt-06 @S.G.A.T. @sokak sanati @vadikızı @Dosi @Çiğdem- @destere @FaJi @MasacRE- @Sherlock @*YıldırıM*

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kara Sevda'nın reklamında alırım hazzın yarısını bile burada alamadım. Yine çok sıkıcıydı sunum.:)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
İşte kafamda 10 tane sahne varsa 1 tanesini anca bulabildim, Tims nasıl özensiz davranmışsa kanalını açmayı bırak 1 tane video bile yüklememiş :(
Nasıl yani ben istersem Kavak Yelleri izleyemiyormuyum?:eek: Bilinen dizi hem de.Neyse geçmiş olsun ama bu sahne çok boştu hakikaten adamı gördüler tanımadı başka bir numarası yoktu.Gitti güzelim dizi:(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
2. HAFTA SONA ERDİ!

Bu haftanın şampiyonu yine İçerde ile @Bully olurken Suskunlar, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü ve Çocuklar Duymasın da ilk 5'te yer aldı.

Ancak her güzel şeyin bir sonu geldiği gibi @batuhankaralar (Kavak Yelleri) için de Dizi Savaşları macerası sona erdi. Kendisine hem geçmiş olsun, hem de jürimize hoş geldin diyoruz. Toplam puan durumu birazdan güncellenecek. Yorum yapan herkese teşekkürler. :)

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @eskici @mesmeso61 @mrt-06 @S.G.A.T. @sokak sanati @vadikızı @Dosi @Çiğdem- @destere @FaJi @MasacRE- @Sherlock @*YıldırıM*
İyi bari 1 puan da olsa almışım ama fikrim aynı :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk 2 sabit zaten. Final şansı diğer dizilerin yok. İnanılmaz saçma sistem sayesinde final heyecanı her hafta yok oluyor.:)

@Bully @mrt-06 @S.G.A.T. @denizz19 'a tebrik ederim.:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu hafta yalnız başıma birinci olduğum için mutluyum :A Destekleyen herkese teşekkürler :D

@S.G.A.T. @mrt-06 sizleri de tebrik ederim :Z

@sokak sanati almışın yine final puanını tebrikler, ilk final puanını alan @denizz19'u da tebrik ederim. :)

@batuhankaralar geçen hafta final puanı alıp bu hafta elendin, geçmiş olsun. :( Sahne seçiminin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk böylelikle, sağlık olsun diyelim :D

@Aserat senin de emeklerine sağlık :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ben o konuyu hala anlamadım.Aldığımız puanlar finalde hesaplanmayacak mı?Neyin tartışması bu 2 haftadır?:A

Boş ver kanka. Anlasan sende itiraz edersin şimdi sana da bini bir para hakaretler edilir. Boşa uğraşma.:)

Final puanı o hafta aldığın puana ekleniyor. 90 aldın 1. Oldun 5 puan ekstra aldın 95 puanın oldu. Bu senin büyük finalde işine yarayacak. 95 puanın olacak yani. O hafta puanın 1 haftaya değil tüm genele hitap ediyor.:) Saçmalık ise şu. 1. İle 2. Arasında yüksek ihtimal ile 100 puan fark olacak. 20 kişi oy kullansa 5 puandan max 100 puan tolayabilir 2. Ama o anca farkı kapatır ki herkes 2.ye oy vermeyecek. Yani 1.zaten belli olacak finalde.:D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,491
Puanı
1,061
Bu hafta yalnız başıma birinci olduğum için mutluyum :A Destekleyen herkese teşekkürler :D

@S.G.A.T. @mrt-06 sizleri de tebrik ederim :Z

@sokak sanati almışın yine final puanını tebrikler, ilk final puanını alan @denizz19'u da tebrik ederim. :)

@batuhankaralar geçen hafta final puanı alıp bu hafta elendin, geçmiş olsun. :( Sahne seçiminin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk böylelikle, sağlık olsun diyelim :D

@Aserat senin de emeklerine sağlık :D
harika atmadım okudum attım nedenini anladığını düşünmekteyim:A