eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
@destere'nin foruma veda vakti gelmiş artık.. :) Fil hafızalıyım diye övünürdü, o eski halinden eser yok şimdi. :)

al birini vur ötekine ikiside berbat seçimlerle geliyor :))

tamda seni övüyordum lafımı kestin insanın övüşü bitmeden sözünün kesilmesi kadar kötü bişey yok :)
yani sunucu bendim benim lafima itiraz ediyor :A
destere Icerde için ne diyecen ? Bully onla gelicek. Gerçi ben Çağatay döktürmüş deyince diss attın mesajıma :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Filinta ile gelicektim sen varsın diye Vazgeçtim :A
gelsen ne güzel olurdu:) senin yüzünden şimdi @vadikızı nın aksiyonik dizisi sonunculukta yer alacak :)

destere Icerde için ne diyecen ? Bully onla gelicek. Gerçi ben Çağatay döktürmüş deyince diss attın mesajıma :A
içerdede bir yaşlı amcamız var onun haricinde hepsi nefretlik başroldeki iki oğlanda çöp :) gelsin gelsin harika olur :)) her hafta cücük kadar oy verip stres atarım :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

gelsen ne güzel olurdu:) senin yüzünden şimdi @vadikızı nın aksiyonik dizisi sonunculukta yer alacak :)

içerdede bir yaşlı amcamız var onun haricinde hepsi nefretlik başroldeki iki oğlanda çöp :) gelsin gelsin harika olur :)) her hafta cücük kadar oy verip stres atarım :)

Dizide 2 kızımız var zaten, ikisi de geri planda :A

Çetin Amca ile puan toplamaya çalışacaz artık destere'den :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Dizide 2 kızımız var zaten, ikisi de geri planda :A

Çetin Amca ile puan toplamaya çalışacaz artık destere'den :A
Çağatay gözüme girdi :A hatta finali bile izlemeye karar verdim :D beni çekerse kendine yazdan sonra ilk bölümden izlerim belki

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çağatay gözüme girdi :A hatta finali bile izlemeye karar verdim :D beni çekerse kendine yazdan sonra ilk bölümden izlerim belki
Çağatay candır :Z Feriha, Medcezir, İçerde, tutmayan işi olmadı daha adamımın, maşallah diyelim nazar değdirmeyelim :A

Söz'ü sevdiysen İçerde'yi de seversin bence, şans ver derim :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
Çağatay candır :Z Feriha, Medcezir, İçerde, tutmayan işi olmadı daha adamımın, maşallah diyelim nazar değdirmeyelim :A

Söz'ü sevdiysen İçerde'yi de seversin bence, şans ver derim :D
Söz sevilmezmi :Z
Çagatayi zaten o saydigin dizilerde izledim. ferihayi bastan sona baktim. Ben Mertle kardes oldugunu ögrendiği sahnedeki performansini cok beğendim :)

İzlediklerin arasında şuan hiç aksiyonluk dizi yoktu ordan kapıldım :A
Söz var ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059