eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,454
Puanı
1,061
Türk televizyon tarihine "7596380524095 Kocalı Hürmüz" kavramını sokan Kavak Yelleri dizimizin ilk haftaki sahnesiyle karşınızdayız :) Görüntü biraz tost makinesinden hallice olabilir ama idare edin 11 yıllık dizi ve arşivi resmi kanalda yok :A

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Yiğitt

Türk televizyon tarihine "7596380524095 Kocalı Hürmüz" kavramını sokan Kavak Yelleri dizimizin ilk haftaki sahnesiyle karşınızdayız :) Görüntü biraz tost makinesinden hallice olabilir ama idare edin 11 yıllık dizi ve arşivi resmi kanalda yok :A

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @turkuazz @xemrexxx @Yiğitt
o video kalitesine tam puan olmaz ki yaa:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kaosun dibine vuruyoruz.:A Necla'yı nasıl eşek aydan gelene kadar dövüyor. Hayriye hanım tam eli maşalı anne. Rolünü süper yapmış:A @Çiğdem- ve diğer kızlar olarakta adlandırılabilir bu tablo. Çiğdem her güzel kıza böyle davranıyor nasılsa.:A
Sahnene bakmadım henüz sahura gidicem çok efsane dizilerimden değil ama kız kavgası varmıs birşeyler ayarlarım sanırım :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi ben yönetiyorum. Çok iyi şaheser buldum. Kavgalı gürültülü. Her hafta biri sinir krizi geçiriyor kavga ediyor dizi de. Hangisini seçsem şaşırdım.:F
her dizi iyi gibi ama hemşerim @mesmeso61 her hafta 1 kime kullanıcam zahmetinden beni kurtarmak için gelmiş resmen hemşeriler bugünler içindir :Z:Z:Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
YARIŞMACI DEĞİŞİKLİĞİ!

Yarışmacı olarak yerimi Anne ile yarışacak olan @eskici'ye devrediyorum. Kendisine hoş geldin diyor ve çabuk elenmemesini bekliyoruz. :A

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
YARIŞMACI DEĞİŞİKLİĞİ!

Yarışmacı olarak yerimi Anne ile yarışacak olan @eskici'ye devrediyorum. Kendisine hoş geldin diyor ve çabuk elenmemesini bekliyoruz. :A

@batuhankaralar @Bully @denizz19 @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @S.G.A.T. @vadikızı @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt
Senden ve seçiminden daha iyi bir seçim :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
YARIŞMACI DEĞİŞİKLİĞİ!

@eskici hayırlı olsun bro. Yaprak Dökümü tarzı bir dizi ile geldin demek. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Herkese başarılar.
Ailesi için uğraşan cefakar baba Ali Rıza bey, Çocukları için çırpınan Hayriye Annem, Çilesi bitmeyen Fikret'imiz, burnu foktan kurtulmayan Şevket, kendisi ve çıkarları için her şeyi yapan şirret Ferhunde, Drama kraliçemiz Leyla ve her şeye ragmen güçlü bi kadın kalabilen şanslı Necla ile ortalığı dağıtmaya geliyoruz.:Z
Ekli dosyayı görüntüle 55572
350 kez kalp krizi geçiren alirıza diye devam etseydin :) kötü dizi seçmişsin :)

İlk hafta sahnemiz 'Havucun Yemekle İmtihanı" sahnesi olacak. Herkese başarılar. :)

@MayısKralı @mrt-06 @Bully @mesmeso61 @batuhankaralar @S.G.A.T. @vadikızı @Aserat @sokak sanati @Çiğdem- @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt
berbat sen bu diziyle @Dosi nin yarışmasında hapı yutmuştun:) aynı hatayı iki kez tekrarlayan düşünce üzülmemeli :)

Merhaba.Suskunlar`la yarışacağım.Sıkmadan 2-3 cümle yazayım.Suskunlar Amerikan yapımı "Sleepers"tan uyarlama ama açıkçası pek alakası yok.Dizi aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesiydi.Çocuk hapishanelerindeki şiddet,tecavüz gibi ülkenin gerçek sorunlarını da ele alıyordu.Herkese başarılar.

İlk sahne aslında en son sahnelerden.
2.53-5.53 :)
@destere @FaJi @xemrexxx @Aserat @Dosi @Çiğdem- @denizz19 @MayısKralı @sokak sanati @MasacRE- @Yiğitt @mrt-06 @Bully
izlemediğim bir dizi o açıdan bana uzak neyse sahneleri yinede tek tek kurcalarız belki bişey çıkar :)

He tmm o zaman ;)

İlk sahnem yavuzun sahnesi herkese başarılar

@Dosi @Bully @denizz19 @mrt-06 @destere @FaJi @xemrexxx @Aserat @Çiğdem- @denizz19 @MayısKralı @sokak sanati @MasacRE- @Yiğitt

@mrt-06 @sokak sanati @MasacRE- @Çiğdem-
yine izlemediğim bir dizi ortalık aksiyon kaynıyor bakalım ne çıkacak puan olarak diğerleri çok kötüyse belki son sırada yer almaz :)

İlk hafta sahnem. İsterseniz direkt 3:13-5:48 arasını izleyebilirsiniz. :)

bergüzarı görünce mutlu olduk ama tosuncuğu yıkamasa daha iyiydi :)

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,310
Puanı
1,060
350 kez kalp krizi geçiren alirıza diye devam etseydin :) kötü dizi seçmişsin :)

berbat sen bu diziyle @Dosi nin yarışmasında hapı yutmuştun:) aynı hatayı iki kez tekrarlayan düşünce üzülmemeli :)

izlemediğim bir dizi o açıdan bana uzak neyse sahneleri yinede tek tek kurcalarız belki bişey çıkar :)

yine izlemediğim bir dizi ortalık aksiyon kaynıyor bakalım ne çıkacak puan olarak diğerleri çok kötüyse belki son sırada yer almaz :)

Etiket olmamis gördum yine. yalniz Deniz o diziyle gelmemisti :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061

Ben artık yarışmıyorum bu yüzden VS hakkındaki yorumun geçersiz oluyor. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Ben artık yarışmıyorum bu yüzden VS hakkındaki yorumun geçersiz oluyor. :A
iyi olmuş :) sunucu dediğin yarışmamalı :)

Etiket olmamis gördum yine. yalniz Deniz o diziyle gelmemisti :A
gelmişti :) diziyle değilde dizi müziğiyle gelmişti sanırım :)

YARIŞMACI DEĞİŞİKLİĞİ!

ne güzel bir karar bu :) @eskici yi sevmesemde anne dizisinin yarışacak olması güzel olmuş :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@eskici hayırlı olsun bro. Yaprak Dökümü tarzı bir dizi ile geldin demek. :A
Eyvallah kanka yaptik bir seyler :A senle yine puan konusunda güzel anlasmalarimiz olur bence :A
iyi olmuş :) sunucu dediğin yarışmamalı :)

gelmişti :) diziyle değilde dizi müziğiyle gelmişti sanırım :)

ne güzel bir karar bu :) @eskici yi sevmesemde anne dizisinin yarışacak olması güzel olmuş :)
İnsan bir hos geldin der hemen basladin saydirmaya :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Eyvallah kanka yaptik bir seyler :A senle yine puan konusunda güzel anlasmalarimiz olur bence :A

İnsan bir hos geldin der hemen basladin saydirmaya :A
bizde durumlar böyle önce kalaylarsın sonra hoşgeldin dersin :)

hoşgeldin eskici :)

174 bölüm boyunca seyirciyi mest eden efsane diziye efsane başlayalım dedik.:Z

Hayriye Annem Necla'yı eline bir alıyor. Evire çevire dövüyor. @Çiğdem- 'i böyle döverken hayal edebilirsiniz kendinizi.:A Necla bi posta daha dayak yiyecek. Takipte kalın.:A @Doğu @destere @MasacRE- @xemrexxx @mrt-06 @Dosi @EFE UYSAL @Harunnn60 @vadikızı @denizz19 @eskici @Billy Kane @Bully @mesmeso61 @batuhankaralar @S.G.A.T. @FaJi @Aserat @Yiğitt

İlgili ilgisiz kadın kavgasından hoşlanan herkes izlemeli bu sahneyi.:A @DarkLeqenD

6.30 - 8.40 arası recap.​

senin standartlarına uymayan bir dizi yani adeta attan inip eşeğe binmişsin:) biz aşk-ı memnu veya fatmagül falan bekliyorduk :)

bu yelli diziyi hiç sevmemiştim:) bunu anca @Çiğdem- in oyları kurtarır :)

her dizi iyi gibi ama hemşerim @mesmeso61 her hafta 1 kime kullanıcam zahmetinden beni kurtarmak için gelmiş resmen hemşeriler bugünler içindir :Z:Z:Z
nerdeki @mesmeso61 in dizisi bakındım bakındım göremedim sanırım kaçtı yarışmıyor :)

Son düzenleme: