Zey TV Diss Savaşları 10. Bölüm Yaz Özel - Büyük Rekabet

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Forumun en çok diss seveni, diss yerken Kanı fokur fokur kaynayan üyesi @MEnes zorunluluklar nedeniyle diss sayısını ulaştıramadı ama kemik kadroda @Turkuazz 'dan fazla diss sayısı olduğu için ve biz diğerlerinden dah az diss aldığı garanti olduğu için sadece sıralamasını paylaşabiliyoruz . Sondan ikinci.
Kendisi Ocak ayında 1 senelik diss sayısı 26 idi. Bu rakamı ikiye katladığını düşüyorum :A @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,146
Puanı
1,060
Bildirim geldiği anda konudayım. :A
Forumun en çok diss seveni, diss yerken Kanı fokur fokur kaynayan üyesi @MEnes zorunluluklar nedeniyle diss sayısını ulaştıramadı ama kemik kadroda @Turkuazz 'dan fazla diss sayısı olduğu için ve biz diğerlerinden dah az diss aldığı garanti olduğu için sadece sıralamasını paylaşabiliyoruz . Sondan ikinci.
Kendisi Ocak ayında 1 senelik diss sayısı 26 idi. Bu rakamı ikiye katladığını düşüyorum :A @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @Angelica
Aha da geldi :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,292
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Öğrenseydik sayısını iyi olurdu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,292
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet, şimdi yeni yarışmacılarımızdan @Gerekli24 'ün diss sayısına geçme zamanı. Kendisinin hiç bir şekilde iddiası olmamasına rağmen katılmak istedi.
Diss sayısı 9
Bundan sonra iyice çalışıp 2021 yılında sonuncu olmamasını umuyoruz :A @Angelica

Survivor konusuna uğrmayan / Survivor konusuna uğrayan

463.jpg