Diriliş ''Ertuğrul'' 71. Bölüm Yorumları

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Kumandayı bulabilsem açacağım da yorganın içerisinde kaybettim. :F

Bu arada bugün paraya kıyıp eve kalorifer taktırdım, yarından itibaren koltuğuma yaslanıp öyle izlicem inş. :)
Senin için çok sevindim abi üşümekten çok şikayetçiydin şimdi birazcıkta olsa rahatlarsın :A Tam zamanı kaybetmişin kumandayı bende böyle kaybederim genelde :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senin için çok sevindim abi üşümekten çok şikayetçiydin şimdi birazcıkta olsa rahatlarsın :A Tam zamanı kaybetmişin kumandayı bende böyle kaybederim genelde :A
Nasıl rahat olayım, 6,5 milyara mal oldu. Evlat acısı gibi koydu valla. :( Bu kadar pahallıya patlayacağını bilsem üstüme bir kat daha yorgan atardım. :)

Abimm ne oldu hastamısın da yorgan altındasın sen)::
Aynen, öyle. İki aydır yorganın içinden çıkamıyorum. Ama hayırlısıyla yarın kurtuluyorum. Kaloriferi taktırdım, yarın baca tuğlaları örüldü mü tamamdır.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,618
Puanı
1,060
Nasıl rahat olayım, 6,5 milyara mal oldu. Evlat acısı gibi koydu valla. :( Bu kadar pahallıya patlayacağını bilsem üstüme bir kat daha yorgan atardım. :)

Aynen, öyle. İki aydır yorganın içinden çıkamıyorum. Ama hayırlısıyla yarın kurtuluyorum. Kaloriferi taktırdım, yarın baca tuğlaları örüldü mü tamamdır.

Ayy kıyamam ben sana abimm yaa neyse bundan sonra sıcak olur inşallah ;)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Her zaman derim Allah çirkin şansı versin diye. :) Bu @Çiğdem- de Giresunlu ama yıllardır kaloriferli dairede yaşıyor? :)
O şanstan seninde olsaydı keşke ama sonunda dilediğine kavuşuyorsun kalörifer sonunda taktırdın üşümezsin artık önemli olan o ama çirkin şansıyla bedavaya kalöferli dairede @Çiğdem- :A