Diriliş ''Ertuğrul'' 71. Bölüm Yorumları

Kumandayı bulabilsem açacağım da yorganın içerisinde kaybettim. :F

Bu arada bugün paraya kıyıp eve kalorifer taktırdım, yarından itibaren koltuğuma yaslanıp öyle izlicem inş. :)
Senin için çok sevindim abi üşümekten çok şikayetçiydin şimdi birazcıkta olsa rahatlarsın :A Tam zamanı kaybetmişin kumandayı bende böyle kaybederim genelde :A

Senin için çok sevindim abi üşümekten çok şikayetçiydin şimdi birazcıkta olsa rahatlarsın :A Tam zamanı kaybetmişin kumandayı bende böyle kaybederim genelde :A
Nasıl rahat olayım, 6,5 milyara mal oldu. Evlat acısı gibi koydu valla. :( Bu kadar pahallıya patlayacağını bilsem üstüme bir kat daha yorgan atardım. :)

Abimm ne oldu hastamısın da yorgan altındasın sen🙁
Aynen, öyle. İki aydır yorganın içinden çıkamıyorum. Ama hayırlısıyla yarın kurtuluyorum. Kaloriferi taktırdım, yarın baca tuğlaları örüldü mü tamamdır.

Nasıl rahat olayım, 6,5 milyara mal oldu. Evlat acısı gibi koydu valla. :( Bu kadar pahallıya patlayacağını bilsem üstüme bir kat daha yorgan atardım. :)

Aynen, öyle. İki aydır yorganın içinden çıkamıyorum. Ama hayırlısıyla yarın kurtuluyorum. Kaloriferi taktırdım, yarın baca tuğlaları örüldü mü tamamdır.

Ayy kıyamam ben sana abimm yaa neyse bundan sonra sıcak olur inşallah 😉

Her zaman derim Allah çirkin şansı versin diye. :) Bu @Çiğdem- de Giresunlu ama yıllardır kaloriferli dairede yaşıyor? :)
O şanstan seninde olsaydı keşke ama sonunda dilediğine kavuşuyorsun kalörifer sonunda taktırdın üşümezsin artık önemli olan o ama çirkin şansıyla bedavaya kalöferli dairede @Çiğdem- :A