destere İçin Kayıp İlanı Verdik!

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
548
Puanı
215
@GAY1i ile güzelce bir sohbet edip dedikodunuzu yaptık :A :A :A
Dedikodu kazanı gıybet bizim işimiz hayatım ;) burada ki diğer eşcinsel arkadaşlarım da hasetlerinden kıskançlık larindan tam orta yerlerinden catirdayip catlasinlar ayol ha ha hayt... @serhatt @berkann @Yiğitt ve diğerleri :D

Sen bana bi bakiver bakım sgat misin sakat misin street fighter daki misin neyse.. daha beni @pompy ile kiyaslayacak insan doğmadı tamam mı ! Lafini ve haddini bil de konuş.. yoksa bak sonun çok kötü olcak !! O zaman sen de bir nevi @serhatt sin :D :D :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,390
Puanı
1,061
Dedikodu kazanı gıybet bizim işimiz hayatım ;) burada ki diğer eşcinsel arkadaşlarım da hasetlerinden kıskançlık larindan tam orta yerlerinden catirdayip catlasinlar ayol ha ha hayt... @serhatt @berkann @Yiğitt ve diğerleri :D

Sen bana bi bakiver bakım sgat misin sakat misin street fighter daki misin neyse.. daha beni @pompy ile kiyaslayacak insan doğmadı tamam mı ! Lafini ve haddini bil de konuş.. yoksa bak sonun çok kötü olcak !! O zaman sen de bir nevi @serhatt sin :D :D :D
sinirlenme yahu şaka yaptık :A

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
548
Puanı
215
Seni tacizmi ediyordu engelledine göre boylu poslu herifsin :eek::eek::eek: @mrt-06 @Harunnn60
Yok artık sende naaptin ne tacizi falan Ben öyle basit bir insan mıyım ki ister boyu olsun ister posta olsun sana dünyanın en yakışıklı en karizmatik adamı olsun benim için kalp önemli ki bu forumda daha şu ana kadar hiçbir kimse benim ilgi alanima girmiyor kimse beni tutmuyor o babta yanii.. herkes Derin bir oh çekip rahat bir nefes alabilir :)

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
548
Puanı
215
Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,547
Puanı
1,060
Bak ! BÜYÜK harflerle Kocaman kocaman yazmışım çoktan...
banabakın benim alakam olmayan konuda niye benim adımı geçiriyosunuz ben gerçeğim veriyim telefonumu arayın çok isityosanız iki de bir saçma gereksiz konularınıza meze etmeyin beni.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
548
Puanı
215