Demi Rose Resimleri

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
görüntüler muhteşemmiş @MasacRE- :) @Çiğdem- UYUDUKTAN SONRA İNCELERİZ DETAYLI :)
@Çiğdem- sana bu konulardan bahsetmedi bile değil mi? :A Bak gördün mü yine ne varsa sıvacı dostunda var ona kalsa silerdi bu konuları yok ederdi. Hatta @mrt-06 ya söylüyordu o sansürlüyordu fotoları kaç tane foto silindi onun yüzünden düşün yani :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
görüntüler muhteşemmiş @MasacRE- :) @Çiğdem- UYUDUKTAN SONRA İNCELERİZ DETAYLI :)
Aaaa daha konu açılmayacak diye seviniyordum ama açılan konuları unuttum :( :( :(

Sabaha kadar mesai yapıp @S.G.A.T. ın tüm ecünnü konularını ortadan yok edecem
:Z:Z:Z @mrt-06 onay verdi :A :A :A @MasacRE-

@mrt-06 @S.G.A.T. @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaaa daha konu açılmayacak diye seviniyordum ama açılan konuları unuttum :( :( :(

Yok öyle bir şey, ecünnü konusu açmak hakkımız söke söke alırız :A

Bayağı manken birikti. Yakında yeniden başlamak farz oldu artık :A:A
@destere nin özel isteği varsa onu aç :A Hoşgeldin hediyesi olsun Selim'e değil mi @Çiğdem- :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061

@destere nin özel isteği varsa onu aç :A Hoşgeldin hediyesi olsun Selim'e değil mi @Çiğdem- :A
olur tabi reyiz ne istersin oyuncu, manken, sunucu, ikoncan, sosyetik güzeller ya da istersen ortaya karışık yaparız her şey var bizde :A @destere İsim ver Gece olmasını bekle yeter :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
olur tabi reyiz ne istersin oyuncu, manken, sunucu, ikoncan, sosyetik güzeller ya da istersen ortaya karışık yaparız her şey var bizde :A @destere İsim ver Gece olmasını bekle yeter :A

Sabaha kadar nöbetçiyim bu gece @destere :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- sana bu konulardan bahsetmedi bile değil mi? :A Bak gördün mü yine ne varsa sıvacı dostunda var ona kalsa silerdi bu konuları yok ederdi. Hatta @mrt-06 ya söylüyordu o sansürlüyordu fotoları kaç tane foto silindi onun yüzünden düşün yani :A
bunlarda idare eder biz hayalimizde fazla kapalı yerleri açarız yani eksiği tamamlarız bir şekilde :)

valla silersen daha güzelini koyarız bence hiç deneme bunları zaten epey kapatmışsınız görmek istediğim yerleri göremiyorum :)

Sabaha kadar nöbetçiyim bu gece @destere :A :A :A
04 ten sonra buralarda in cin top oynuyor o saatte araki hogathayı bulasın tam benlik saatler :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bunlarda idare eder biz hayalimizde fazla kapalı yerleri açarız yani eksiği tamamlarız bir şekilde :)

valla silersen daha güzelini koyarız bence hiç deneme bunları zaten epey kapatmışsınız görmek istediğim yerleri göremiyorum :)

04 ten sonra buralarda in cin top oynuyor o saatte araki hogathayı bulasın tam benlik saatler :)
@mrt-06 Sansur ile kapıyor sağolsun açık yerleri :Z:Z:Z @MasacRE- @S.G.A.T.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen yapmışsındır detaylı incelemeni :A Ee nedir izlenimlerin nasıl buldun :A
incelememi yaptımda sıcağı sıcağına yorum güzel olurdu şimdi ne yapayımki:) bekle hogatha yatsın biz yoruma başlayalım dedim çekip gitmişsin :)

Aaa işte ohh olsun :A Beni gönderirken şunun düşünmeliydin, ben ozaman kimle sohbet edecem diye, öyle orta da kalırsın işte :Z:Z:Z
o zaman bundan sonra kızları birlikte yorumlayalım sıvacılardan hayır yok :)