TVen Dedikodu Gecesi - 3. bölüm | 25.10.2017

Güzel program olmuş eğlendim. Arada @denizz19 de sıvamış bizi eksik olmasın, sağolsun. :A Konuklar tarafından verilen dolu cevaplar da işin tadını yükseltmiş. :D

Bu arada @mrt-06 gittin geldin aradan kaç ay geçti, gitmeden önce de geldiğinde de hiç görüşemedik rastlaşamadık, buradan da sana hoşgeldin dileklerimi ileteyim. :D
Tamam şımarma :A

Peki ilk buluşmada kendine en yakın kimi hissettin merak ettim :A
Ben herkesle eşit mesafede takıldığım için karşılığına öyle aldım. :A Yani en yakın şu arkadaşı hissettim diyemem şu aşamada. :A Ama Emre çok az bir tık daha sardı futbol üzerine hummalı bir tartışmaya daldığımız için. :A Game of Thrones izleyen Eyüp için de o bir tıkı diyebilirim. :A

Ben herkesle eşit mesafede takıldığım için karşılığına öyle aldım. :A Yani en yakın şu arkadaşı hissettim diyemem şu aşamada. :A Ama Emre çok az bir tık daha sardı futbol üzerine hummalı bir tartışmaya daldığımız için. :A Game of Thrones izleyen Eyüp için de o bir tıkı diyebilirim. :A
Beni sevmemişsin belli :A hiçbir şey söylemediğine göre :F

Sıcakkanlı davrandın ve samimi konuştun. Yani sanki yeni tanışmış değil de uzun bir süredir tanıyormuş gibiydin. Oldu mu beyefendi. :A Ha bu söylediklerimi laf olsun diye söylemedim belirteyim. :D
Ne güzel duygu sömürüsü yapıp laf aldım ağzından bana boşuna denizz19 demiyorlar :F tamam tamam ben gideyim de yabancı dizimi izleyeyim .ss