TVen Dedikodu Gecesi - 3. bölüm | 25.10.2017

Kız valla dün öğleden sonra çıktım bu sabah bi girdim 70 tane (Yarısı GAY1i). Gözümden kaçmış hemen bakıyorum :A
haha aa ben Cuma günü tam 100 küsür bildirimi halettim gözden bir tane bile kaçırmadan.
Ama benimki 5 gününkiydi. Sen 1 günde 70? baya popülersin :A yada dün ki gündemden dolayı fazla gelmiştir :A
@xemrexxx eskisi gibi etiketlemiyor beni, galiba oda yoktu ve @vadikızı da eskisi kadar gülmüyor mesajlarıma :F gülüp geçeceğim yada boş bildirim pek yoktu yani :A

haha aa ben Cuma günü tam 100 küsür bildirimi halettim gözden bir tane bile kaçırmadan.
Ama benimki 5 gününkiydi. Sen 1 günde 70? baya popülersin :A yada dün ki gündemden dolayı fazla gelmiştir :A
@xemrexxx eskisi gibi etiketlemiyor beni, galiba oda yoktu ve @vadikızı da eskisi kadar gülmüyor mesajlarıma :F
Kız popülerlik değil yarısı 1 kişi tarafındandı zaten :F

Banda yapardı ama öyle çok değil, benim tatlı belam @vadikızı idi. Oda duruldu :A

Ben eskiden günlük en az 100 mesaj yazardım bir ara, düşün bildirimleri :F
Ay Dosi ben senin bu mesajlarını neden göremiyorum bunuda şimdi gördüm :A
100 mesaj mı ? 😱 Ben ancak haftada 2 gün o da MS sonuçlarının açıklandığı günler o kadar yazıyorum galiba :F

Banda yapardı ama öyle çok değil, benim tatlı belam @vadikızı idi. Oda duruldu :A

Ben eskiden günlük en az 100 mesaj yazardım bir ara, düşün bildirimleri :F

:F:FValla evet durulmaya çalışıyorum hepsine güldürü atarsam bildirime boğcam bakman zor olacak zaten işten yoruluyosun birde benim bildirimlerle yorulma diye elimden geldiğince az güldürü atmaya çalışıyorum

Ay Dosi ben senin bu mesajlarını neden göremiyorum bunuda şimdi gördüm :A
100 mesaj mı ? 😱 Ben ancak haftada 2 gün o da MS sonuçlarının açıklandığı günler o kadar yazıyorum galiba :F
Bildirimlerde tuhaflık var evet. Bende bana yazılan cevapları etkinliklerden görüyorum.

Sen daha yenisin, sende zamanla çoşarsın mesaj sayısında:A
ben 1000 ler klubüne 13. ayımda girdim ve bakıyorumda sen çoktan girmişsin bile :A ve ben yeri geldi haftalık 1000 mesaji gectiğimde oldu :A mayıstan sonra duruldum artık :D

Ben her zaman her yerde zirvedeyim tatlım :A
ay şimdi yine bir övgü sözü diyecektimde kalsın :F

Bildirimlerde tuhaflık var evet. Bende bana yazılan cevapları etkinliklerden görüyorum.

ben 1000 ler klubüne 13. ayımda girdim ve bakıyorumda sen çoktan girmişsin bile :A ve ben yeri geldi haftalık 1000 mesaji gectiğimde oldu :A mayıstan sonra duruldum artık :D

Kalbimin de zirvesindesin diyeceksin de de içinde kalmasın :A

:F:FValla evet durulmaya çalışıyorum hepsine güldürü atarsam bildirime boğcam bakman zor olacak zaten işten yoruluyosun birde benim bildirimlerle yorulma diye elimden geldiğince az güldürü atmaya çalışıyorum
aa yok kız sana artık serbest. her mesajıma gülebilirsin :A

Kalbimin de zirvesindesin diyeceksin de de içinde kalmasın :A
😱 şuan korktum senden 😱 kalbim yazdım sildim :F zirvelerdesin yazacaktım 😱😱

Yok bence sen beni çözdün ondan ve hala şaşkınım 😱
s-a2b9baf11e392a8a012541e74323e496fa2e1c98.gif

Bakalım bebeğim kısmet :A

sende o potansiyeli görüyorum :A çenesi iyi çalışanlardansın. Hele bi Buray daha da ilerlesin ve bu programın etkisiyle de ard arda girersin klüplere :A
Ben biraz ani kararlar alan bir insanım bakalım böyle giderse devam ama her an herşey olabilir bende :A

Ben biraz ani kararlar alan bir insanım bakalım böyle giderse devam ama her an herşey olabilir bende :A
ay dur giderim deme. Ben de derdim zamanında :F ama artık çiviyi çaktım foruma.
Beni itiraflar bile yıldıramadı, bundan sonra kolay kolay kopmam buradan artık :D