TVen Dedikodu Gecesi - 3. bölüm | 25.10.2017

Daha okuyacağım da afiş çok güzel olmuş aklıma direkt Seda ve Uğur’la geldi tam gerçek program afişi gibi. :F @Ahmed
Yaa çok teşekkür ederiz TVEN’e yakışmaya çalışıyoruz :F
Tamam bekliyoruz unutma gerçi ben sana sık sık hatırlatırım :A
Bu durumda sarışın olduğun için Seda sen oluyorsun. Ay gerçi senin sevgilin Erkan’dan bile esmer :A @Ahmed

Bence de yakışırdık kanka ama kısmet değilmiş, gözlerimi beğeniyorsun demek. :A @denizz19
Kalçalarını da görmeliydim kanka :A sadece gözle iş bitmiyor :F

Hadi hadi 2.sıraya koymuşsun işte bal gibi de. :A sonradan 50'ye zor girer diyorsun :A
Yakışıklılık değil de albeni diyelim ona :A

Yine güzel bir bölüm emeğinize sağlık. :D @Ahmed @Thequeer

Ama @denizz19 kozunu daha iyi kullanabilirmişsiniz. @mrt-06 da çok az konuşmuş. :A
Sana mı soracaklardı nasıl kulllanacaklarını ama evet haklısın :A

Yine güzel bir bölüm emeğinize sağlık. :D @Ahmed @Thequeer

Ama @denizz19 kozunu daha iyi kullanabilirmişsiniz. @mrt-06 da çok az konuşmuş. :A
Teşekkür ederiz :D Deniz’in deniz olan yönünü gösterelim istedik :A Çocuk daha yeni dönmüş zamanla konuk bile alırız :D

Kalçalarını da görmeliydim kanka :A sadece gözle iş bitmiyor :F

Yakışıklılık değil de albeni diyelim ona :A

Sana mı soracaklardı nasıl kulllanacaklarını ama evet haklısın :A
Daha askere gitmeden sapıttın :A

@Ahmed @Thequeer tatlişlerim benimm resimlerinide koymuşlarr bahamm maşallahhh sanaa kaşına gözüne kipriğine nazar değmesinn bebişimm kuzum benimm:Dahmedim ezizim benim sanada nazar değmesinn o yeşil gözlerden öperimm çok güzel bir program olmuş:Z

@denizz19 bonişimm marul kafam benim çok güzel bir ropörtaj olmuş cevapların süperr seni çokkkk seviyorummm hemde çokkk:love1::love1: