Diğer Death Note 1. Sezon Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
al işte biri daha :T: @MEnes @Tolstoyevski 8 var kocaman 8, niye 7.5 takılı kaldıniz😡 8.5 karar kıldım zaten.
Evet Snk'yi manyakça izledikten sonra Tols beni bu animeye zorladi ama güzelmiş, tabi bir SNK değil :A

Tamam SNK kadar sürükleyici, kan ve vahşet olmayabilir ancak “bir SNK değil” diye küçümsenecek bir yapım da değildi, zeka dolu akıl oyunlarıyla unutulmaz bir başyapıt bence ve bildiğim kadarıyla SNK ile kardeş diziler zaten, aynı yapımcı senaristlerden çıkma yanlışım yoksa :A 8.5 bile az diyeceğim ama ilk 25 bölüm içni, şimdi hepimiz üstüne gelince en sonunda o tokat fotosundaki modunu açarak yeter diye bağırıp 5 olarak güncelleyeceksin bu gidişle :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski üstüne basa basa izleme dedi ama
Light'ın sonunu merak edip son bölüme bakındım :A

İlk 25’ten sonraki bölümler ilk 25’e göre izlenmeye değer değil tabi 8-10 bölüm de olsa hepi topu ve Death Note’ın genel imajını düşüren bölümlerdi yani ilk 25’e bile 7.5 verdiysen daha da düşerdi o yüzden iyi ki izlemesen de olur demişim :A

• Beğendim
  • Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ben hepsini izledim günceli bekliyorum :Z
@MEnes ne diyorsun? hangisi daha iyi? (b)
3. sezonu iyi gidiyor simdilik ama 4 yil beklettikleri icin 2. sezondan beklentim yüksekti acikcasi.

Ymir, Reiner ve Bertholdt etrafinda döndü konular. Levi yok gibi birseydi. Eren'in devlere hakim olmasi da cok klise. Izledigim diger shounen animeleri geldi aklima. Daha özgün olmasini beklerdim. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock üsteki yorum mesajımı editleyip puanımı 8.5 yaparmısın? :A "edit" yazısından gıcık kaptığım için editlemiyorum ve gizli editten olsun :A ve yapmışken @Tolstoyevski alıntı yapmıştı, orada da 8.5 yap ki bu ikisinin dırdırından kurtulayım :A sende gelip dırdır edersen bayılırım en son :F

Yaptım. :A

• Harika
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
3. sezonu iyi gidiyor simdilik ama 4 yil beklettikleri icin 2. sezondan beklentim yüksekti acikcasi.

Ymir, Reiner ve Bertholdt etrafinda döndü konular. Levi yok gibi birseydi. Eren'in devlere hakim olmasi da cok klise. Izledigim diger shounen animeleri geldi aklima. Daha özgün olmasini beklerdim. :A
FAZLA masumsun, diyeceğim tek şey bu... :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
25. bölümü yani ilk yarısını bitirdim.

Metafiziksel öğeler, doğaüstü varlıklar dizide bulunmasa veya L'in de bunlardan haberi olsa Yagami Light, L'in başrolde olduğu bir polisiye dizide 1-2 bölümlük bir rol alırdı. Light'ın IQsu 100 ise, L'in IQsu 110'dür, 115'tir.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk 25 bölümü muazzam olan, son 12 bölümü vasat üstü olan dizi. Near ve Mello, L'in yanına bile yaklaşamaz. L temel atmış olmasaydı Near avucunu yalardı. L'i -öyle ya da böyle- alt etmiş olan Yagami Light'ın gidip 12-13 yaşındaki bir çocuğa yenilmesi de çok ilginç. Kaybettirmek için kaybettirmenin anlamını çözebilmiş değilim. Ya 25'te bitir ya da 37'de Light kazansın.

İlk 25 bölüm 10 üzerinden en az 8.5 puan.
Son 12 bölüm 10 üzerinden 6 puan.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlk 25 bölümü muazzam olan, son 12 bölümü vasat üstü olan dizi. Near ve Mello, L'in yanına bile yaklaşamaz. L temel atmış olmasaydı Near avucunu yalardı. L'i -öyle ya da böyle- alt etmiş olan Yagami Light'ın gidip 12-13 yaşındaki bir çocuğa yenilmesi de çok ilginç. Kaybettirmek için kaybettirmenin anlamını çözebilmiş değilim. Ya 25'te bitir ya da 37'de Light kazansın.

İlk 25 bölüm 10 üzerinden en az 8.5 puan.
Son 12 bölüm 10 üzerinden 6 puan.
İşin %75'ini L bitirdi zaten, gerisini diğer eleman bitirdi. L'in devamlılığı olsaydı keşke de, o bitirseydi işi. Sonu biraz basit bitmişti.[/ISPOILER]

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD