Diğer Death Note 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Anime türünün en önde gelen örneklerinden biri olan Death Note 2006-2007 yılları arasında yer aldı ve toplam 37 bölüm sürdü. Dizinin IMDb puanı 9.0

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını buradan yapabilirsiniz.

Özellikle diziyi daha önceden izlemiş arkadaşlar yorum yaparken gerekli yerlerde spoiler butonunu kullanmayı unutmayalım. :)

death-note.jpg
deathnote-1280-1490294885083_1280w.jpg

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Death Note 1x1

Ne zamandır başlamak istediğim bir diziydi. @gundix123'e de baskı uygulayarak başlatmam sayesinde bugün başladım.

Çok iyi bir senaryo, çok gizemli ve farklıydı. 20 dakika boyuca gözümü kırpmadan izledim. Sanki 2 dakika gibi gelmişti 20 dakika.

Altyazıda ufak sorunlar var gibi ama önemli değil. Ben artık her türlü izlerim bu diziyi.

9.5/10

Başlamak ister misiniz sizler de? @OzaN @Forumdash @yatutarsa @kaan955 @sürgünüm @destere @BuraK @BesaleT

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Death Note 1x1

Ne zamandır başlamak istediğim bir diziydi. @gundix123'e de baskı uygulayarak başlatmam sayesinde bugün başladım.

Çok iyi bir senaryo, çok gizemli ve farklıydı. 20 dakika boyuca gözümü kırpmadan izledim. Sanki 2 dakika gibi gelmişti 20 dakika.

Altyazıda ufak sorunlar var gibi ama önemli değil. Ben artık her türlü izlerim bu diziyi.

9.5/10

Başlamak ister misiniz sizler de? @OzaN @Forumdash @yatutarsa @kaan955 @sürgünüm @destere @BuraK @BesaleT
ben yabancı dizileri izlemeden önce ilk animelerde şans denemiştim ve bunu izledim:X ilk 20 - 22 bölümümuhteşem bir dizidir sonraki seruveni sevemedim pek ama filmini de izle:X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Death Note 1x1

9.5/10

Bana uyar, aklımda olan dizilerden. İlk izlediğim anime olmuş olur. Çocukken hayranı olduğumuz çizgi diziler saymazsak. :)

Konusunu açayım akşama. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk bölümü izlemiştim ama sonra fırsat bulup devam edemedim.Madem konusu açılmış izleriz.:D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konuyu açtım ve mesajları buraya taşıdım. :)

Günde bir bölüm mü izleyeceğiz nasıl izleyeceğiz @berkann? :):)
Bence günde 2 bölüm şeklinde devam edebiliriz. Siz yarın başlarsınız ben de yarın sadece 1 bölüm izlerim.

Tek bölüm de olabilir ama fazla uzatmaya gerek yok gibi. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence günde 2 bölüm şeklinde devam edebiliriz. Siz yarın başlarsınız ben de yarın sadece 1 bölüm izlerim.

Tek bölüm de olabilir ama fazla uzatmaya gerek yok gibi. :)
Her gün iki bölüm çok olur gibi ya. Başka diziler var. Community, Sherlock... Hadi diziler yetişir de film izlemeye vakit hiç kalmaz. :D

37 gün de baya fazla olur bitirmek için. Ne yapsak bilemedim önce ilk bölümü izleyelim de belki çok beğenirsek ve çok sürükleyiciyse iki bölümü düşünürüz. :):)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Her gün iki bölüm çok olur gibi ya. Başka diziler var. Community, Sherlock... Hadi diziler yetişir de film izlemeye vakit hiç kalmaz. :D

37 gün de baya fazla olur bitirmek için. Ne yapsak bilemedim önce ilk bölümü izleyelim de belki çok beğenirsek ve çok sürükleyiciyse iki bölümü düşünürüz. :):)
Ben çok beğendim. Zaman nasıl geçti anlamadım cidden. Forumdash da beğenmiş üstelik. Yani bence beğenirsiniz. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1x2

Yine çok çok iyi bir bölüm izledik. Gözümü kırpmadan izliyorum.
L.'nin Kira'yı ortaya çıkardığı dakikalar çok iyiydi. Kira adı nereden geldi anlamadım ama. Halk katil için böyle bir ad mı verdi?

9/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Öncelikle izlemeden önce karşılaştığım güçlükleri yazayım. :) Bir sürü farklı sürüm indirdim kimisinin sesini açmadı televizyon, kimisini hiç açmadı. En sonunda umudu kesip laptop'u HDMI ile televizyona bağlayıp öyle izledim. :(

Beklentim çok yükselmişti @berkann'ın da çok övmesi sonrası ama o kadar da çok etkilenmedim ilk bölümden. :)

Evet gerçekten çok akıcıydı anlamadan bitti 20 dakika, konuda ilginç ama öyle çok aşırı bir durumu yoktu gibi. :)

Tabii bu beklenti yüksekliğiyle alakalı bir durum ve izlemeye devam tabii. :)

8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2 yıl önce izlemiştim ben bu animeyi ve bir çok erkek arkadaşıma önerdim başta biz çocukmuyuz tepkisini aldım ama ısrarım üzerine başlayanlar birdaha brakamadılar bağımlısı oldular :kiki::kiki: kesinlikle çizgi anime diye geçmeyin dii tadında bir anime müzikleri kurgusu dizi tadında ayrıca bunun film serisi var 3 tane ve çizgi animeyle filim serisinde sonları çok farklı bitiyor oyüzden animeyi bitirmeden filmelrine bakmayın sonları çok farklı çünkü animeyi bitirince kesinlikle film serilerinide izleyin ;););)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
O zorlukları ben de yaşadım. Şu an altyazı biraz önde geliyor gibi sorun olmuyor pek. Çünkü ağzılar oynamıyor. :D

Ayrıca Suits'en iyidir. :D @OzaN

Abi beğenmeyen yok ya bu nasıl bir dizidir. :D