Netflix Dark - 2. Sezon Yorumları

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
İlk sezonda karşımıza çıkan gizemli olaylar geçmiş, şimdi ve gelecek arasındaki hassas dengeleri konu edinen Alman yapımı Dark, büyük bir ilgi ile karşılaşmıştı. Oyuncu kadrosuna bakıldığında Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer ve Sylvester Groth gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Netflix’in merakla beklenen yapımlarından biri olan Dark'ın yeni sezon içerisinde gelecekte kapana kısılmış olan Jonas’ı 2020 senesine dönmeye çabalarken izleyeceğiz. Bu sırada arkadaşları Martha, Magnus ve Franziska, Bartosz ile Winden kasabasında yaşanan gizemli olay ile ilgisini anlamaya çalışacaktır. Değişik zamanlarda birbirine bağlanan olayları kontrol eden gizemli birinin sebep oldukları, izleyen herkesi etkilemeye devam edecek.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

latest

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Geçen görmüştüm haberini, senaryosu bayağı geniş iş daha fazla da uzatabilirler tabi ama 2. sezonu görmek lazım. Tadında bitmesi iyi bence, zaten 3. sezon da 2021'den önce gelmez gibi. :D
Aslında en baştan beri 5-6 sezonluk olarak planlanmış ama diziye yoğun ilgi gelince Netflix aynı yapımcıdan başka bir dizi siparişi vermiş. Yapımcı da aynı anda her iki diziyi birden çekmek istemeyince finali erkene almışlar maalesef. :(

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen görmüştüm haberini, senaryosu bayağı geniş iş daha fazla da uzatabilirler tabi ama 2. sezonu görmek lazım. Tadında bitmesi iyi bence, zaten 3. sezon da 2021'den önce gelmez gibi. :D
3. ve son sezon onayını da aldı. Biraz daha uzun soluklu olmasını isterdim. :T:

@destere @Forumdash @MasacRE @xemrexxx @MEnes @sokak sanati @legolas9900 @DarkLegenD @turkuazz @Çiğdem @Yiğitt
Jessica bitince @Harunnn60 @MasacRE başlayacaz @Yiğitt de ilk sezonunu Darkın izliyor az birkaç gün bekleyin birlikte girişiriz :A :A :A

@Forumdash Aabicime birşey demicem pancar motorunu açar gelir :A :A :A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Hiçbir şey hatırlamıyorum Youtube’da sezonu özetleyen bir video varsa bu hafta içinde izleyeceğim. Zaten acelesi yok.

• Beğendim
Reactions: kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3. ve son sezon onayını da aldı. Biraz daha uzun soluklu olmasını isterdim.

@destere @Forumdash @MasacRE @xemrexxx @MEnes @sokak sanati @legolas9900 @DarkLegenD @turkuazz @Çiğdem @Yiğitt
Jessica bitince @Harunnn60 @MasacRE başlayacaz @Yiğitt de ilk sezonunu Darkın izliyor az birkaç gün bekleyin birlikte girişiriz :A :A :A

@Forumdash Aabicime birşey demicem pancar motorunu açar gelir :A :A :A

Jessica bitince hemen buna dalıcam. Pazartesine denk geliyor:Z

• Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem