Dada | Genel Sohbet Konusu

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Konuşmaları bıraksınlar da Serkan'a mikrofonu versin, efkara gelelim biraz. :D

Kanal D'min reklamı yapılıyor Star'da, kıskananlar çatlasın @Bully @Aserat :Z :A

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Necati Şaşmaz'ı fragmanda bekledim de yoktu. :D
Bu adam baya kendisini kapattı içine, Beyaz'a falan çıksa keşke. Renkli kişiliğini bu programlarda görebiliyoruz.
beyaz a artık çıkmaz bu tanıtımdan sonra burada laf çok a çıkacağını düşünmüşdüm doğal olarak ama daha ses çıkmadı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Burada Laf Çok için Hayat Şarkısı, Tatlı İntikam ve Kurtlar Vadisi Pusu'yla tanıtımlar yapılmış, ama Poyraz Karayel yok. :(

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Acaba Mesut Yar getirebilecek mi Necati Şaşmaz'ı :)

Kalakaldım'ı söylesin bırakın bu boş işleri.
valla bu tip işlerde hiç güven olmaz aga ufak bir hatırlatma usta en son canlı yayına çıkacağı gün ülke birbirine girmişti :A gezi parkı süreci başlamıştı o gün bence arasında beyaz la bir problem oldu cuma günü ikindine doğru usta yayına çıkmakdan vazgeçti geceleyin zaten süreç başladı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Okan'ın şaka altından laflarını ben bile ciddiye alıyorum, sanki lafı söylüyor da ayıp olmasın diye şakaya vuruyor gibi. :D

Şarkı artık Serkan Kaya :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
valla bu tip işlerde hiç güven olmaz aga ufak bir hatırlatma usta en son canlı yayına çıkacağı gün ülke birbirine girmişti :A gezi parkı süreci başlamıştı o gün bence arasında beyaz la bir problem oldu cuma günü ikindine doğru usta yayına çıkmakdan vazgeçti geceleyin zaten süreç başladı
En son Kadir Çöpdemir'in programında izlemiştim ben de çok özledim keşke çıksa. Ama Cahit gelmesin solo çıksın :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adamım çıktı sonunda, sırf onun için izliyorum. :Z

''Mesele ne senin benden ayrılman, ne de benim sana darılmam, ne aramaman ne de sormaman. Mesele şu ki hala bitmedi sevdam...''