Dada | Genel Sohbet Konusu

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
gazetemagokan-bayulgen.jpg

Star TV'nin sevilen talk-show'u Dada Dandinista, yepyeni sürprizleriyle ekrana geri dönüyor.

Yeni sezonun ilk bölümünde 'İnadına Aşk'ın başrol oyuncuları Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi ve Cevahir Turan'ın yanı sıra ünlü şarkıcılar Merve Özbey ile Bedük ve 'Nedir?' videolarının yüzü olan Burcu Bakdur'u ağırlayacak olan program ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konuda yapabilirsiniz.

Okan Bayülgen'in sunumuyla Dada, canlı yayın ile her Cumartesi 23.30'da Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Yeni sezonun ilk bölümü şimdi başlıyor. :)

Sen izleyeceksin sanırım, bu yüzden aklıma ilk sen geldin. Belki yorumlaşırız. :X
@mrt-06

Stüdyoda birkaç yenilik olmuş, güzel olmuş. :X

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Okan Bayülgen yaşlandıkça daha samimi olmaya başlıyor. Ama biraz daha kendini salsa süper olur. Çok samimi olmamak için kendi biraz sıkıyor. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Okan Bayülgen yaşlandıkça daha samimi olmaya başlıyor. Ama biraz daha kendini salsa süper olur. Çok samimi olmamak için kendi biraz sıkıyor. :)
İlerleyen dakikalarda daha da açılacaktır, uzun süren aradan sonra heyecanlandığını belli etmemeye çalışıyor muhtemelen. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Medya Arkası çok özletmişti kendini, gece gece yine iyi güldüm. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Az sonra Hatırla Gönül'ün başrolleri programa konuk olacak. :Z Gökçe için kaçmaz bölüm. :bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
İlk defa bu kadar az konuğun olduğu bir Okan Bayülgen programı izliyoruz sanırım, çünkü masada şu an sadece Gökçe Bahadır, Onur Saylak, Engin Öztürk ve Burcu Bakdur var. Hatırlatığım kadarıyla aynı olay Makina Kafa'da da bir kere yaşanmıştı. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Geçmişini silemezsin bölümünü merakla bekliyorum, özellikle Onur Saylak ve Gökçe Bahadır kısmını :)

Ayrıca Burcu Bakdur her programda çıkmak zorunda mı :mad:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Geçmişini silemezsin bölümünü merakla bekliyorum, özellikle Onur Saylak ve Gökçe Bahadır kısmını :)

Geçen hafta çok konuşturmamışlardı, bu hafta onu telafi etmek için tekrar aldılar sanırım. :)

Onur Saylak'ın 'Geçmişini Silemezsin' kısmı başladı. :X

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Geçen hafta çok konuşturmamışlardı, bu hafta onu telafi etmek için tekrar aldılar sanırım. :)

Onur Saylak'ın 'Geçmişini Silemezsin' kısmı başladı. :X
Kısa sürdü hiç durdurmadı bile :)

Burcu Bakdur bir zahmet konuşmasın zaten, işim gereği görüşme fırsatım oldu ve nedense negatif elektrik aldım :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Kısa sürdü hiç durdurmadı bile :)

Burcu Bakdur bir zahmet konuşmasın zaten, işim gereği görüşme fırsatım oldu ve nedense negatif elektrik aldım :D
Biraz daha uzun olsa fena olmazdı, ama bu hali de güzel tabii. Peki Burcu'dan neden negatif elektrik aldın ki? :X

Senin de programı izliyor olman lazım, sevdiğin dizinin oyuncuları var sonuçta. İzliyorsan yorumlarını beklerim. :X @-potterhead-

Ve #dada hashtag'i TT listesine 9. sıradan giriş yaptı. :)
upload_2015-11-15_0-15-5.png

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Biraz daha uzun olsa fena olmazdı, ama bu hali de güzel tabii. Peki Burcu'dan neden negatif elektrik aldın ki? :X

Senin de programı izliyor olman lazım, sevdiğin dizinin oyuncuları var sonuçta. İzliyorsan yorumlarını beklerim. :X @-potterhead-

Ve #dada hashtag'i TT listesine 9. sıradan giriş yaptı. :)
Ekli dosyayı görüntüle 47177
Hareketlerini geçtim bir kadın gibi konuşmuyor. Üslubu ve hitabıyla sanki askerlik arkadaşımla muhabbet ediyormuş gibi bir his edindim ben :F Ekrandaki gibi biri değil yani.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Konuklar iyi olunca sohbet de güzel gidiyor, buna bağlı olarak program da eğlenceli geçiyor. :X

Geçen haftadan çok daha güzel ilerliyor program, umarım sonrasında da tempo düşmez. :X

Hatırla Gönül ekibi gidiyormuş, biraz daha kalsalardı keşke. :(

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Konuk olarak gelen orkestradaki kızlardan biri Gonca Vuslateri'nin ablasıymış. :X

5. sıradayız şu anda. :)
upload_2015-11-15_1-15-3.png